Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 1+1" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

nabízí, prodej, byty 1+1Nový Bor

nabízí, prodej, byty 1+1Nový Bor

Nabízíme k prodeji byt 1+1v osobním vlastnictví, ve třetím patře panelového domu. Jsou zde plastová okna. Byt je v původním, ale zachovalém stavu. Dům je zateplen. V případě zájmu pomůžeme s financováním.

Lokalita: Nový Borrezervováno

Prodej, Byty 1+1, 40m² - Cvikov

Prodej, Byty 1+1, 40m² - Cvikov

Nabízíme Vám pěkný a slunný družstevní byt 1+1+L. Bytová jednotka se nachází ve 3. nadzemním podlaží čtyřpodlažního panelového domu. Dům je nově zateplen a omítnut. Podlahy bytu jsou tvořeny plovoucí podlahou, obě místnosti jsou osazeny plastovými okny. Byt má svou lodžii. K bytové jednotce náleží..

Lokalita: Družstevní, Cvikov - Cvikov I798 000 Kč

Prodej družstevního bytu 1+1 ve Varnsdorfu

Prodej družstevního bytu 1+1 ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám exluzivně zprostředkuje koupi zrekonstruovaného družstevního bytu 1+1+L v přízemí ve Varnsdorfu na ulici Čelakovická. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci. V bytě jsou nová plastová okna, nová kuchyňská linka, zrekonstruovaná koupelna a WC. Panelový dům je zateplen. K..

Lokalita: Čelakovická, Varnsdorfrezervováno

Pronájem bytu 1+1 V Lipové u Šluknova

Pronájem bytu 1+1 V Lipové u Šluknova

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 1+1 ve 2. podlaží o rozloze 44 m2 za 5288,- Kč + poplatky 2912,- Kč (vypočteno pro 2 osoby v bytě). Vratná jistota (kauce) činí 20 tisíc, nevratná 5 tisíc. Orientace - všechny pokoje na jih, kuchyně na západ. Nájem zahrnuje internetové připojení, poplatky..

Lokalita: Farní, Lipová5 288 Kč za měsíc