Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 1+kk" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej bytu 1+kk ( garsoniera ) 23 m² - Varnsdorf ulice Žitavská

Prodej bytu 1+kk ( garsoniera ) 23 m² - Varnsdorf ulice Žitavská

Naše společnost Vám nabízí prodej bytu 1+kk ve Varnsdorfu. Byt se nachází ve 2. patře panelového domu a je v původním stavu. Více informací v naší RK. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce předložen prodávajícím energetický štítek dle novely zákona č. 406/2000 Sb., proto je nemovitost..

Lokalita: Žitavská, Varnsdorf140 000 Kč

Prodej, Byty 1+kk, 32m² - Ústí nad Labem-Všebořice

Prodej, Byty 1+kk, 32m² - Ústí nad Labem-Všebořice

Nabízíme exkluzivně byt 1+KK v osobnim vlastnictví . Byt je v 6.patře zatepleného panelového domu, má plastová okna, pěknou novou kuchyňskou linku. Koupelna s WC a chodba. K bytu náleží sklep. V bytě je přípojka internetu a společná anténa. Levný provoz. Klidná lokalita, veškerá občanská..

Lokalita: Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrumrezervováno

Pronájem bytu 1+kk v Jiříkově - Filipově

Pronájem bytu 1+kk v Jiříkově - Filipově

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytu 1kk v rodinném domě v Jiříkově - Filipov. Byt je vybavený menší kuchyňskou linkou, troubou a sporákem, dále je byt vybavený stolem se židlemi. Koupelna disponuje sprchovým koutek a vanou. V bytě je šatna. Měsíční kompletní nájem 6.500,- Kč. Kauce 2..

Lokalita: Jiříkov - Filipov6 500 Kč za měsíc

Pronájem garsonky ve Varnsdorfu

Pronájem garsonky ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám nabízí pronájem 1KK ( garsoniery ) ve Varnsdorfu na ulici Čelakovická. Cena nájmu 5.200 Kč na jednu osobu včetně zálohy na topení, vodu a elektřinu. Kauce bytu je 5.000,-Kč. Momentálně cenově nejvýhodnější nájemné ve Varnsdorfu. Majitel uvítá dlouhodobý pronájem.

Lokalita: Čelakovická, Varnsdorfrezervováno

Pronájem, Byty 1+kk,  m²

Pronájem, Byty 1+kk, m²

Nabízíme k pronájmu pěkný zrekonstruovaný byt v Rumburku, ul. Královská. Byt je vhodný k okamžitému nastěhování. Jedná se o dlouhodobý pronájem, min. 2 roky. Byt je částečně zařízen kuchyňskou linkou se sporákem, Kauce 14.000,- Kč. Měsíční nájemné 3.000,- Kč bez služeb a energií. Jedná se o byt v..

Lokalita: Královská, Rumburk - Rumburk 1
Původní cena: 8 997 Kč za měsíc3 000 Kč za měsíc