Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 1+kk" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej bytu 1+kk ( garsoniera ) 23 m² - Varnsdorf ulice Žitavská

Prodej bytu 1+kk ( garsoniera ) 23 m² - Varnsdorf ulice Žitavská

Naše společnost Vám nabízí prodej bytu 1+kk ve Varnsdorfu. Byt se nachází ve 2. patře panelového domu a je v původním stavu. Více informací v naší RK. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce předložen prodávajícím energetický štítek dle novely zákona č. 406/2000 Sb., proto je nemovitost..

Lokalita: Žitavská, Varnsdorf140 000 Kč

Prodej bytu 1+KK ve Varnsdorfu

Prodej bytu 1+KK ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám nabízí prodej bytu 1+kk ve Varnsdorfu. Byt se nachází ve 3. patře panelového domu a je určen k rekonstrukci. Více informací v naší RK. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce předložen prodávajícím energetický štítek dle novely zákona č. 406/2000 Sb., proto je..

Lokalita: Kovářská, Varnsdorf165 000 Kč

Prodej bytu 1+KK ve Varnsdorfu

Prodej bytu 1+KK ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám nabízí prodej bytu 1+kk ve Varnsdorfu. Byt se nachází v 1. patře panelového domu a je určen k rekonstrukci. Více informací v naší RK. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce předložen prodávajícím energetický štítek dle novely zákona č. 406/2000 Sb., proto je..

Lokalita: Kovářská, Varnsdorf150 000 Kč

Prodej bytu 1+KK ve Varnsdorfu

Prodej bytu 1+KK ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám nabízí prodej bytu 1+kk ve Varnsdorfu. Byt se nachází ve 3. patře panelového domu a je v původním stavu. Více informací v naší RK. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce předložen prodávajícím energetický štítek dle novely zákona č. 406/2000 Sb., proto je nemovitost..

Lokalita: Žitavská, Varnsdorf170 000 Kč

Prodej, Byty 1+kk, 20m² -

Prodej, Byty 1+kk, 20m² -

Nabízíme Vám k prodeji družstevní garsonieru ve druhém nadzemním podlaží v nově zatepleném a nahozeném panelovém domě ve Cvikově. Bytová jednotka má nově zabudovaná plastová okna, která jsou osazena žaluziemi. Koupelna a WC jsou v umakartovém jádru. Nové rozvody vody a odpadu. K bytu náleží sklepní..

Lokalita: Sídliště, Cvikov - Cvikov II339 000 Kč

Prodej bytu 1+KK  - Varnsdorf

Prodej bytu 1+KK - Varnsdorf

Naše společnost Vám nabízí prodej bytu 1+kk ve Varnsdorfu. Byt se nachází ve 2. patře panelového domu a je určen k rekonstrukci. Více informací v naší RK. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce předložen prodávajícím energetický štítek dle novely zákona č. 406/2000 Sb., proto je..

Lokalita: Kovářská, Varnsdorfrezervováno

Prodej, Byty 1+kk, 32m² - Ústí nad Labem-Všebořice

Prodej, Byty 1+kk, 32m² - Ústí nad Labem-Všebořice

Nabízíme exkluzivně byt 1+KK v osobnim vlastnictví . Byt je v 6.patře zatepleného panelového domu, má plastová okna, pěknou novou kuchyňskou linku. Koupelna s WC a chodba. K bytu náleží sklep. V bytě je přípojka internetu a společná anténa. Levný provoz. Klidná lokalita, veškerá občanská..

Lokalita: Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrumrezervováno

Pronájem bytu 1+kk v Jiříkově - Filipově

Pronájem bytu 1+kk v Jiříkově - Filipově

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytu 1kk v rodinném domě v Jiříkově - Filipov. Byt je vybavený menší kuchyňskou linkou, troubou a sporákem, dále je byt vybavený stolem se židlemi. Koupelna disponuje sprchovým koutek a vanou. V bytě je šatna. Měsíční kompletní nájem 6.500,- Kč. Kauce 2..

Lokalita: Jiříkov - Filipov6 500 Kč za měsíc