Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 1+kk" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Pronájem 1+kk, Doksy

Pronájem 1+kk, Doksy

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 1+kk v bytovém domě v samém centru města Doksy. Byt o výměře 27 m2 je ve velmi dobrém stavu, vhodný k okamžitému nastěhování. Nachází se v 1.patře bytového domu a je částečně zařízen kuchyňskou linkou se sporákem. Hledáme poze slušné nájemníky pro..

Lokalita: Máchova, Doksy6 170 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk Varnsdorf - Čelakovická

Pronájem bytu 1+kk Varnsdorf - Čelakovická

Exkluzivně Vám nabízíme podnájem bytu o dispozici 1+KK ve Varnsdorfu na ulici Čelakovická. Kompletně zrekonstuovaná bytová jednotka se nachází v 1.NP. Bezproblémové parkování před domem. Bydlení v klidné lokalitě. Kauce ve výši 10.000,- Kč, nájemné 6.700,- Kč, včetně záloh na služby. ( teplo, voda,..

Lokalita: Varnsdorf
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Pronájem, Byty 1+kk, 30m² -

Pronájem, Byty 1+kk, 30m² -

Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt 1+kk o rozloze 30m2 ve Varnsdorfu ulice Čelakovická. Původní udržovaný stav. Kauce ve výši 4.000 Kč, Nájemné včetně záloh 5.500,- Kč ( topení, voda, elektrika ). Rezervační záloha ve výši 2.500,- Kč po podpisu nájemní smlouvy zúčtovaná jako provize RK. K bytu..

Lokalita: Čelakovická, Varnsdorfrezervováno

Prodej, Byty 1+kk, 32m² - Ústí nad Labem-Všebořice

Prodej, Byty 1+kk, 32m² - Ústí nad Labem-Všebořice

Nabízíme exkluzivně byt 1+KK v osobnim vlastnictví . Byt je v 6.patře zatepleného panelového domu, má plastová okna, pěknou novou kuchyňskou linku. Koupelna s WC a chodba. K bytu náleží sklep. V bytě je přípojka internetu a společná anténa. Levný provoz. Klidná lokalita, veškerá občanská..

Lokalita: Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrumrezervováno