Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu řadový" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej RD V Rumburku

Prodej RD V Rumburku

Nabízíme vám k prodeji větší rodinný dům s dispozicí 6+1 s garáží v klidné lokalitě města Rumburk. Je velmi dobrém udržovaném stavu. Dispoziční řešení: v přízemí se nachází garáž, technická místnost a kotelna, v 1.NP kuchyň, jídelna, WC, vstup do garáže, ve 2.NP se nachází obývací pokoj, ve 3.NP..

Lokalita: Kubelíkova, Rumburk - Rumburk 12 600 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  78 m² - Šluknov

Prodej, Rodinné domy, 78 m² - Šluknov

Nabízíme k prodeji nepodsklepený rodinný dům se samostatně stojící garáží v okrajové a klidné části města Šluknov.. Dům je po částečných rekonstrukcích interiérů v dobrém stavebně technickém stavu, vhodný k okamžitému nastěhování a celoročnímu bydlení. V přízemí domu se nachází kuchyň s obývacím..

Lokalita: 17. listopadu, Šluknov890 000 Kč

Prodej RD ve Šluknově

Prodej RD ve Šluknově

Nabízíme Vám k prodeji patrový rodinný dům 4+1 ve Šluknově. Dům se nachází v řadové zástavbě, je v původním stavu, určen k celkové rekonstrukci. V přízemí je velká prostorná chodba, 1 místnost a koupelna. V patře je kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice a WC, vstup na půdní prostor. Dům je..

Lokalita: Královská, Šluknov
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej rodinného domu v Bärenstein / Altenberg

Prodej rodinného domu v Bärenstein / Altenberg

V nejprestižnější části města Bärenstein, ve východní části historického města nedaleko městského náměstí, nabízíme k prodeji řadový dům situovaný na parcele o velikosti 320 m2. Dům v čase prošel částečnou renovací, byla rekonstruována elektroinstalace, rozvody, částečná výměna oken, střešní..

Lokalita: Dubí - Cínovec
Původní cena: 2 150 000 Kč1 495 000 Kč

Pronájem obchodního prostoru ve Šluknově

Pronájem obchodního prostoru ve Šluknově

Nabízíme Vám pronájem nebytového prostoru o velikosti 80 m2 ve městě Šluknov. Vhodné jako prodejna, kancelář, služby. 1 místnost, kuchyňka, vlastní sociální zařízení + sklad. Velmi dobrý stav. Prostory jsou okamžitě volné. Pronájem činní 3.000,- Kč/měsíc + poplatky za energie. Při podpisu smlouvy 3..

Lokalita: Budišínská, Šluknov3 000 Kč za měsíc