Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 79 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej RD v Rumburku - Horní Jindřichov

Prodej RD v Rumburku - Horní Jindřichov

Nabízíme Vám prodej velmi pěkného RD se dvěma samostatnými bytovými jednotkami v Rumburku. Dům je kompletně zrekonstruovaný, zateplený. Dispozičně je řešený: v přízemí se nachází bytová jednotka o vel 3+1, kuchyň s obývacím pokojem, dětský pokoj, ložnice, koupelna a WC, technická místnost. V patře..

Lokalita: Vojtěcha Kováře, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov3 550 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení, 823m² -

Prodej, Pozemky pro bydlení, 823m² -

Nabízíme Vám pěkný pozemek v obci Krompach určený pro výstavbu. V územním plánu je tato parcela označena jako smíšené obytné území. Pozemek se nachází v blízkosti místní zpevněné komunikace téměř v centru obce. Obec Krompach se nachází přímo na hranici s Německem a je turisticky vyhledávaným..

Lokalita: Krompach359 000 Kč

Prodej, Obchodní prostory, Haly  2.450m² - Varnsdorf

Prodej, Obchodní prostory, Haly 2.450m² - Varnsdorf

Naše společnost vám exklusivně nabízí ojedinělou nabídku nemovitosti v samém centru města Varnsdorf, ul.Karlova. Jedná se o objekt, který je vhodný celý jak ke komerčnímu využití ( nebytové prostory, haly ). Druhá varianta „investiční“ je kombinací nebytového využití 1Np. a s možností výstavby..

Lokalita: Karlova, Varnsdorfinfo v RK

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám nabízí prodej rodinného domu ve Varnsdorfu. Nemovitost prošla částečnou rekonstucí a její dispozice je: v přízemí se nachází vstupní hala, šatna, koupelna,WC, kuchyň, obývací pokoj a ložnice. Druhé patro má stejnou dispozici jako přízemí. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, voda..

Lokalita: Varnsdorf2 999 999 Kč

Prodej, Rodinné domy, 138 m² - Varnsdorf

Prodej, Rodinné domy, 138 m² - Varnsdorf

Nabízíme k prodeji samostatně stojící podskepený rodinný dům 132 m2, stojícím na prostorném jižně orientovaném pozemku o výměře téměř 931 m2 ve Varnsdorfu v klidné části obce, k domu náleží zahradní domek a tenisový kurt, který nový majitel jistě využije při odpočinku a relaxaci. V dvoupodlažním..

Lokalita: Varnsdorf3 290 000 Kč

Prodej rodinného domu v Doubicích

Prodej rodinného domu v Doubicích

Nabízíme Vám prodej roubené chalupy 5+1 v hezkém prostředí v obci Doubice. Chalupa je na LV vedená jako rodinný dům. Dispoziční řešení: v přízemí se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyň, zasklená veranda, prostorná šatna, chodba, komora, koupelna s WC a dílna. V patře jsou dvě..

Lokalita: Doubice
Původní cena: 4 150 000 Kčinfo v RK

Prodej RD v Rumburku 3 - Dolní Křečany

Prodej RD v Rumburku 3 - Dolní Křečany

Nabízíme Vám prodej rodinného domu s velkou garáží v Rumburku, ul. Šluknovská. Dům je ve stádiu započaté rekonstrukce. Dřív byl původně poloroubenka, nyní je celý zděný, přední strana domu je nově vyzděná, má nové základy s izolací. Je částečně podsklepený. Garáž má 110 m2. Voda je přivedena z..

Lokalita: Šluknovská, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany
Původní cena: 850 000 Kč750 000 Kč

Prodej rodinného domu v Dolním Podluží

Prodej rodinného domu v Dolním Podluží

Naše společnost Vam nabízí prodej rodiného domu v obci Dolní Podluží. Nemovitost je umístěna zhruba 100 m od příjezdové asfaltové cesty a byla využívána jako nemovitost k bydlení a chovu dobytka. V přízemí se nachází vstupní hala, 3 obytné mistnosti, kuchyň, vchod do sklepa a do maštale kde se..

Lokalita: Dolní Podluží1 050 000 Kč

Prodej, Byty 3+1, 73m² - Nový Bor

Prodej, Byty 3+1, 73m² - Nový Bor

Naše společnost Vám nabízí pěkný byt 3+1+L ve druhém nadzemním podlaží panelového domu v Novém Boru. V prostorné kuchyni je zánovní a velká kuchyňská linka. V chodbě jsou dvě velké vestavěné skříně. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii. Celý byt je osazen plastovými okny a žaluziemi. Tento..

Lokalita: Nový Bor - Arnultovicerezervováno

Prodej, Rodinné domy, 85 m² - Rumburk 2-Horní Jindřichov

Prodej, Rodinné domy, 85 m² - Rumburk 2-Horní Jindřichov

Nabízíme k prodeji rodinný dům s garáží v Rumburku, ul. Větrná. Dům o dispozici 4+1 je v dobrém, udržovaném stavu. V přízemí domu se nachází prosklená, prostorná veranda, kuchyň, obývací pokoj, ložnice a koupelna s WC, kotelna s kotlem na tuhá paliva. Do patra vstupujeme po dřevěném schodišti do..

Lokalita: Větrná, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov1 570 000 Kč