Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 101 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej bytu 3+1 v OV v Dolní Poustevně

Prodej bytu 3+1 v OV v Dolní Poustevně

Prodej světlého prostorného bytu 3+1 v Dolní Poustevně, 103 m. Byt je v osobním vlastnictví, nachází se v klidné části Dolní Poustevny, v ul. Lobendavská. V okolí dobrá občanská vybavenost, škola, lékárna, restaurace, potraviny. V bytě nyní bude probíhat částečná rekonstrukce. Dispozice bytu:..

Lokalita: Lobendavská, Dolní Poustevna1 350 000 Kč

Prodej RD  - Chřibská - Dolní Chřibská

Prodej RD - Chřibská - Dolní Chřibská

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu se zahradou, který se nachází v části obce. Dům je v udržovaném stavu, s možností okamžitého nastěhování, avšak postupné rekonstrukce budou nutné. Dispoziční řešení domu: v přízemí se nachází chodba, koupelna s WC a menší mísnost pro využití..

Lokalita: Chřibská - Dolní Chřibská1 599 000 Kč

Prodej chalupy v Jiříkově

Prodej chalupy v Jiříkově

Nabízíme ke koupi rodinný dům (Chalupu) o dispozici 2+1 a 4+1, která se nachází v klidné časti obce Jiříkov ( Loučná ) pouze 0,5 km od německého města Neugersdorf. Jedná se o podstavkový dům po částečné rekonstrukci s udržovanou zahradou s (pozemky celkem 1417 m2). Zastavěná plocha domu je 145..

Lokalita: Jiříkov1 450 000 Kč

Prodej rodinného domu v Kytlicích

Prodej rodinného domu v Kytlicích

Nabízíme k prodeji roubenou chalupu v obci Kytlice, která leží v uprostřed lesů v Lužických horách. Obec získala titul Vesnice roku Ústeckého kraje 2018. Chalupa je určena jak k trvalému bydlení, tak i k víkendovým pobytům. Prošla celkovou rekonstrukcí, pozemek je na krásném místě v přírodě s..

Lokalita: Kytliceinfo v RK

Prodej rodinného domu v obci Filipov u Jiříkova

Prodej rodinného domu v obci Filipov u Jiříkova

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v obci Filipov u Jiříkova. Jedná se o zděný, částečně podsklepený, udržovaný dům v klidné části města. Dispozice domu: v přízemí se nachází 2x kuchyň, jídelna, špíz, obývací pokoj, pokoj, předsíň, koupelna, WC, veranda, technická místnost, prostorná chodba. V patře..

Lokalita: Filipov 223, Jiříkov2 090 000 Kč

Prodej komerčního domu s byty, obchody a garážemi ve Varnsdorfu

Prodej komerčního domu s byty, obchody a garážemi ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám nabízí prodej komerčního domu s byty, obchody a garážemi. Jedná se o investiční příležitost s velmi zajímavým ročním výnosem. Nemovitost se nachází na ulici Poštovní ve Varnsdorfu. Jedná se o celopodsklepenou třípodlažní budovu se sedlovou střechou pokrytou hliníkovými panely -..

Lokalita: Poštovní, Varnsdorf7 950 000 Kč

Pronájem kanceláře ve Varnsdorfu

Pronájem kanceláře ve Varnsdorfu

Pronájem nebytových prostor v ulici Poštovní - Varnsdorf o výměře 60m2, v přízemí, vlastní měření el. energie, tepla a vody. Nájemné 4.000,-- + energie a služby /dle dohody/. Kauce 8.000, Kč, rezervační záloha 4.000,- Kč bude zúčtována jako provize RK. K dispozici ihned.

Lokalita: Varnsdorf4 000 Kč za měsíc

pronájem komerčního prostoru ve Varnsdorfu

pronájem komerčního prostoru ve Varnsdorfu

Pronájem nebytových prostor v ulici Poštovní - Varnsdorf o celkové výměře 75m2 /přízemí, vchod přímo z ulice/. Tyto prostory mají menší sklady - cca 10m2. Nájemné 6.000,-- Kč + energie a služby /dle dohody/ - vlastní měření el. energie, tepla a vody. Tyto prostory jsou vhodné např. pro služby, či..

Lokalita: Varnsdorf6 000 Kč za měsíc

pronájem komerčního prostoru ve Varnsdorfu

pronájem komerčního prostoru ve Varnsdorfu

Pronájem nebytového prostoru v Poštovní ulici ve Varnsdorfu. Prostory o výměře 200m2 se nachází v centru města v přízemí a mají zázemí se sociálním zařízením. Přidanou hodnotou těchto komerčních prostor jsou výkladní skříně přímo do hlavní frekventované silnice. Vhodné také pro výrobnu,..

Lokalita: Varnsdorf12 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, sklady 205m2 Česká Lípa Dubice

nabízí, prodej, sklady 205m2 Česká Lípa Dubice

Nabízíme k prodeji skladový prostor v České Lípě - Dubici , o celkové ploše 205m2. Nová střecha, je zde zavedená elektřina. Objekt je ve velmi dobrém stavu.

Lokalita: Česká Lípa1 750 000 Kč