Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 95 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej, Byty 2+1, 64m² - Cvikov

Prodej, Byty 2+1, 64m² - Cvikov

Naše společnost Vám nabízí k prodeji pěkný a světlý přízemní byt 2+1 o celkové podlahové ploše 64m2 v klidné lokalitě ve Cvikově. Bytová jednotka se nachází v nově zatepleném a omítnutém bytovém domě. Byt je osazen novými plastovými okny a vlastním plynovým kotlem, který zajišťuje i vytápění bytu...

Lokalita: Martinovo údolí, Cvikov1 050 000 Kč

Prodej ideální poloviny rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej ideální poloviny rodinného domu ve Varnsdorfu

Nabízíme výhradně k prodeji ideální polovinu rodinného domu o velikosti zastavěné plochy 208 m2, který se nacházející v klidné lokalitě obce Varnsdorf. Jedná se o samostatně stojící zděný objekt, částečně podsklepený, se dvěma nadzemními podlaží. Střecha je sedlová. V rámci domu jsou využívány dva..

Lokalita: Ostrovní, Varnsdorfrezervováno

Prodej RD v Rumburku - Dolní Křečany

Prodej RD v Rumburku - Dolní Křečany

Exkluzivně nabízíme prodej pěkného rodinného domu k trvalému bydlení či rekreaci v obci v Rumburk - Dolní Křečany. Dispoziční řešení - v přízemí : kuchyň, obývací pokoj s jídelnou ( v jídelně pec na pizzu), koupelna s WC, zimní zahrada, šatna se sprchovým koutem, pokoj pro hosty, malý sklep. V..

Lokalita: Starokřečanská, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany2 400 000 Kč

Prodej rodinného domu v Jiříkově

Prodej rodinného domu v Jiříkově

Naše společnost vám nabízí k prodeji zděný jednopatrový dům v Jiříkově. Nemovitost je v současné době neobyvatelná a je určena ke kompletní rekonstrukci. Nová elektrická přípojka 220/380V. Svislé nosné konstrukce jsou zděné z cihel. Střecha je sedlová, krov dřevěný. Střešní krytina z plechových..

Lokalita: Jiříkov370 000 Kč

Prodej rodinného domu v obci Kněževes

Prodej rodinného domu v obci Kněževes

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej domu v klidné lokalitě v těsném sousedství Prahy 6 (1 km), v obci Kněževes. Dům má zastavěnou plochu 135m2, obytnou plochu 90 m2 + půdní prostor 95m. Ze všech oken je pohled na zahradu. 2 okna do ulice se vzrostlými stromy. Dům je maximálně využitý na..

Lokalita: Kněževes6 900 000 Kč

Prodej rodinného domu v obci Kněževes - nedaleko metra Veleslavín - Praha 6

Prodej rodinného domu v obci Kněževes - nedaleko metra Veleslavín - Praha 6

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej dvou domů (pod jedním evidenčním číslem ) propojené halou v klidné lokalitě v těsném sousedství Prahy 6 (1 km), v obci Kněževes. Jeden dům má obytnou plochu 147 m . Dvě b.j.Ze všech oken je pohled na zahradu. Dům se nachází ve slepé ulici, obklopen zelení...

Lokalita: Kněževes12 900 000 Kč

Prodej Chalupy s pozemkem 4.800 m² - Šluknov - Kunratice

Prodej Chalupy s pozemkem 4.800 m² - Šluknov - Kunratice

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí k prodeji zděnou chalupu s garáží a vlastním pozemkem 4.800 m² v obci Kunratice u Šluknova. Před pár lety prošla nemovitost z větší části rekonstrukcí, zastavěná plocha 125 m², v přízemí vinný sklípek, jde o mimořádně krásné a klidné místo..

Lokalita: Šluknov - Kunratice1 390 000 Kč

Prodej bytového domu v Krásné Lípě

Prodej bytového domu v Krásné Lípě

Zprostředkujeme Vám prodej podsklepeného dvoupodlažního domu v Krásné Lípě. Cihlový dům, který je určen k celkové rekonstrukci, má celkem 4 bytové jednotky o vel. 2x 3+1 a 2x 2+1. Díky současnému stavu možnost realizace k všestrannému využití tedy k bydlení, k podnikání případně i jiným komerčním..

Lokalita: Školní, Krásná Lípa1 520 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  - Liberec

Prodej, Rodinné domy, - Liberec

Exklusivně nabízíme prodej montovaného, zrekonstruovaného rodinného domu v klidné části Liberce - Horní Suchá v Ostašovské ulici. Dům je zateplen. V přízemí se nachází garáž, prádelna, další dvě místnosti a prostorná chodba. V patře je vstupní hala, prostorný obývací pokoj, dvě ložnice, pěkná..

Lokalita: Liberec - Liberec XX-Ostašov
Původní cena: 6 950 000 Kč6 500 000 Kč

Prodej RD ve Šluknově

Prodej RD ve Šluknově

Nabízíme Vám prostorný rodinný dům s dispozicí 4+1 na oploceném, rovinatém pozemku o celkové výměře 579 m2 v klidné části města Šluknov. Dům je určen k rekonstrukci, střecha je v dobrém stavu. Samostatně stojící dům má 1 nadzemní podlaží a menší sklep. V přízemí se nachází 3 místnosti, chodba,..

Lokalita: Úzská, Šluknov850 000 Kč