Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 87 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej rodinné domu ve Varnsdorfu na ulici Komenského

Prodej rodinné domu ve Varnsdorfu na ulici Komenského

Ve výhradním zastoupení nabízíme rodinný dům na rovinatém pozemku v souvislé zástavbě rodinných domů s užitnou plochou komfortních 289 m2 se zahradou o celkové výměře necelých 1050 m2 a vestavěnou garáží. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě ulice Komenského ve Varnsdorfu. Prostorové..

Lokalita: Komenského, Varnsdorfrezervováno

Prodej rodinného domu v Rumburku - Dolní Křečany

Prodej rodinného domu v Rumburku - Dolní Křečany

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Rumburk, nachází v okrajové a klidné části města. Dispozičně řešen jako 4+1. Ve spodním patře se nacházejí 2 samostatné velké pokoje, jeden menší pokoj, prostorná kuchyň, samostatné WC, koupelna, technická místnost s bojlerem a vývodem na pračku, místnost s..

Lokalita: Na samotě 246/3, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany
Původní cena: 2 490 000 Kč2 290 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 800m² -

Prodej, Rodinné domy, 800m² -

Nabízíme Vám k prodeji pěkný domek - (okál) na klidném místě v ulici Ke Koupališti v Novém Boru. Do domu je zavedený plyn, na který je napojené ústřední topení. V přízemí se nachází prostorná chodba, dvě obytné místnosti, garáž, dílna, dvě technické místnosti a sprchový kout s WC. Ve druhé..

Lokalita: Ke Koupališti, Nový Bor3 650 000 Kč

Pronájem rodinného domu, - Jiříkov - Loučné

Pronájem rodinného domu, - Jiříkov - Loučné

Nabízíme k pronájmu prostorný rodinný dům v klidné části obce Jiříkov ( Loučné ) K pronájmu je určeno pouze 1.NP domu, které je tvořeno dvěma pokoji s vybavenou kuchyní, koupelnou a WC. Dům se nachází na krásném pozemku se zahradním domkem a poskytuje dostatek soukromí. Nemovitost je vytápěna..

Lokalita: Jiříkov - Loučné
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej, Sklady, 12m² - Cvikov

Prodej, Sklady, 12m² - Cvikov

Nabízíme Vám k prodeji skladové - (prodejní, dílenské atd.) prostory v centru města Cvikova. Jedná se o samostatný objekt přímo u náměstí ve Cvikově. Do objektu je zavedená elektřina a je k němu dobrý přístup i příjezd. Bližší informace v RK.

Lokalita: Družstevní, Cvikov - Cvikov I
Původní cena: 198 000 Kč148 000 Kč

Prodej pozemku v Rumburku

Prodej pozemku v Rumburku

Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 5698 m2 v obci Rumburk.Velmi klidné místo a prostředí, v těsné blízkosti les, přístup z obecní komunikace.

Lokalita: Ječná, Rumburk - Rumburk 1620 000 Kč

Prodej stavebního pozemku v Rumburku

Prodej stavebního pozemku v Rumburku

Nabízíme k prodeji pozemek 3153 m2 určený uzemním plánem k výstavbě rodinného domu. Pozemek lze rozdělit na 2 menší stavební pozemky. Inženýrské sítě, voda, el., plyn v dosahu. Veškeré informace u makléře. Více napoví nezávazná prohlídka.

Lokalita: Rumburk - Rumburk 1500 000 Kč

nabízí, prodej, byty 3+1 70m2 Nový Bor

nabízí, prodej, byty 3+1 70m2 Nový Bor

Nabízíme k prodeji byt 3+1 o ploše 70m2, v osobním vlastnictví ve zvýšeném přízemí cihlového domu. Jsou zde dva balkony, vytápění vlastním plynovým kotlem, zděné koupelnové jádro. K bytu náleží dva sklepy, v domě je kolárna, sušárna. Nízké měsíční náklady. Dům má novou střechu. Klidná lokalita..

Lokalita: Nový Borrezervováno

Prodej bytového domu v Rumburku

Prodej bytového domu v Rumburku

Nabízíme Vám atraktivní investiční příležitost, koupi bytového domu v centru města Rumburk. Patrový objekt v zajímavé lokalitě nabízí 5 bytových jednotek. V přízemí domu je započatá rekonstrukce dvou bytových jednotek o vel. 1+1 (lze také vybudovat byt o vel. 4+1), kde jsou připravené odpady, nová..

Lokalita: Rumburk - Rumburk 15 000 000 Kč

Prodej RD ve Varnsdorfu

Prodej RD ve Varnsdorfu

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Varnsdorfu. Jedná se o dvoupodlažní nemovitost v původním stavu určenou k celkové rekonstrukci. Dům se nachází téměř v centru města. Více info v RK.

Lokalita: Vodičkova 562, Varnsdorf
Původní cena: Rezervovánorezervováno