Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii kanceláře" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej, dům k podnikání, 1699m² - Kunratice u Cvikova

Prodej, dům k podnikání, 1699m² - Kunratice u Cvikova

Nabízíme komerční objekt, dům vhodný k podnikání o celkové ploše 4211m2, zastavěná plocha a nádvoří 1699m2. V přízemí byly původně stáje, v patře cca pět bytů. Je zde prostorná půda. Dům je k celkové rekonstrukci. Do domu je zavedená elektřina, voda. Obec Kunratice je cca 30km od Liberce a 6km od..

Lokalita: Kunratice u Cvikova650 000 Kč

Prodej obchodních prostor v Rumburku

Prodej obchodních prostor v Rumburku

Nabízíme Vám na prodej obchodní prostory 600 m2 v Rumburku. Nachází se na ulici Pražská. K prodeji je celý areál, nebo jeho část za účelem využití obchodů, velkoobchodu, skladu, garáže, dílny. Kromě skladovacích prostor je zde i bytová jednotka 1+kk, která má samostatný vstup. V Areálu jsou velké i..

Lokalita: Rumburk - Rumburk 13 800 000 Kč

Pronájem, Kanceláří Česká Lípa

Pronájem, Kanceláří Česká Lípa

Nabízíme k pronájmu komerční prostory - zavedené kanceláře v centru města Česká Lípa, ul. Mlýnská. Objekt lze pronajmout celý nebo jen jednotlivé kanceláře. Nemovitost je zabezpečena kamerovým a poplašným zařízením. Do všech kanceláří je přiveden internet a veškeré kabelové rozvody. Na každém patře..

Lokalita: Mlýnská, Česká Lípa6 000 Kč za měsíc

Pronájem Kanceláře 112 m² ulice T.G.Masaryka

Pronájem Kanceláře 112 m² ulice T.G.Masaryka

Naše společnost nabízí pronájem kancelářských prostor k dlouhodobému pronájmu umístěných na frekventované ulici u budovy městského úřadu na ulici T.G. Masaryka . Kancelářské prostory se nachází v prvním nadzemním podlaží s vlastním vchodem. Kanceláře jsou řešeny o 3 místnostech, kuchyňka,..

Lokalita: Varnsdorfinfo v RK