Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii kanceláře" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Pronájem kanceláře ve Varnsdorfu

Pronájem kanceláře ve Varnsdorfu

Pronájem nebytových prostor v ulici Poštovní - Varnsdorf o výměře 60m2, v přízemí, vlastní měření el. energie, tepla a vody. Nájemné 4.000,-- + energie a služby /dle dohody/. Kauce 8.000, Kč, rezervační záloha 4.000,- Kč bude zúčtována jako provize RK. K dispozici ihned.

Lokalita: Varnsdorf4 000 Kč za měsíc

Prodej komerční nemovitosti (víceúčelový dům )

Prodej komerční nemovitosti (víceúčelový dům )

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji třípodlažní komerční ( víceúčelový dům ), který disponuje kancelářemi v centru města Rumburk pouhých 100 m od náměstí. Dům stojí na pozemku o velikosti 839 m² a je napojen na veškeré inženýrské sítě. Tato nemovitost byla využívána dlouhou dobu jako administrativní..

Lokalita: Rumburk
Původní cena: 8 000 000 Kč7 000 000 Kč

Prodej kanceláře, 33m² - Mladá Boleslav

Prodej kanceláře, 33m² - Mladá Boleslav

Nabízíme k prodeji nebytové prostory v Mladé Boleslavi, ul. Nezvalova. Prostor nacházející se v přízemí panelového domu má výměru 33 m2, je vhodný pro kancelář, obchod, ateliér, sklad...ap. Více informací a zajištění financování ze strany RK je samozřejmostí.

Lokalita: Nezvalova, Mladá Boleslav630 000 Kč

Pronájem, Kanceláře, 33m² - Mladá Boleslav

Pronájem, Kanceláře, 33m² - Mladá Boleslav

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v Mladé Boleslavi, ul. Nezvalova. Prostor nacházející se v přízemí panelového domu má výměru 33 m2, je vhodný pro kancelář, ateliér, sklad...ap. Měsíční nájemné 4.500,- + 1.300,- služby a energie. Kauce 15.000,- Více informací u RK.

Lokalita: Nezvalova, Mladá Boleslav4 500 Kč za měsíc

Prodej obchodních prostor v Rumburku

Prodej obchodních prostor v Rumburku

Nabízíme Vám na prodej obchodní prostory 600 m2 v Rumburku. Nachází se na ulici Pražská. K prodeji je celý areál, nebo jeho část za účelem využití obchodů, velkoobchodu, skladu, garáže, dílny. Kromě skladovacích prostor je zde i bytová jednotka 1+kk, která má samostatný vstup. V Areálu jsou velké i..

Lokalita: Rumburk - Rumburk 13 800 000 Kč

Pronájem Kanceláře 112 m² ulice T.G.Masaryka

Pronájem Kanceláře 112 m² ulice T.G.Masaryka

Naše společnost nabízí pronájem kancelářských prostor k dlouhodobému pronájmu umístěných na frekventované ulici u budovy městského úřadu na ulici T.G. Masaryka . Kancelářské prostory se nachází v prvním nadzemním podlaží s vlastním vchodem. Kanceláře jsou řešeny o 3 místnostech, kuchyňka,..

Lokalita: Varnsdorfrezervováno