Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii kanceláře" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Pronájem, Kanceláře, 33m² - Mladá Boleslav

Pronájem, Kanceláře, 33m² - Mladá Boleslav

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v Mladé Boleslavi, ul. Nezvalova. Prostor nacházející se v přízemí panelového domu má výměru 33 m2, je vhodný pro kancelář, ateliér, sklad...ap. Měsíční nájemné 4.500,- + 1.300,- služby a energie. Kauce 15.000,- Více informací u RK.

Lokalita: Nezvalova, Mladá Boleslav4 500 Kč za měsíc

Pronájem nebytového prostoru v Rumburku

Pronájem nebytového prostoru v Rumburku

Nabízíme Vám pronájem nebytového prostoru v Rumburku, na Náměstí Dobrovského. 1.NP: kancelář 39 m2, kancelář 17 m2, chodba + soc. zař. 10 m2. 1.PP: archiv (dílna) 37 m2 celkem: 103 m2. Nebytová jednotka má samostatné WC a koupelnu se sprchovým koutem. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Přepis el...

Lokalita: Náměstí Dobrovského, Rumburk - Rumburk 113 165 Kč za měsíc

Prodej obchodních prostor v Rumburku

Prodej obchodních prostor v Rumburku

Nabízíme Vám na prodej obchodní prostory 600 m2 v Rumburku. Nachází se na ulici Pražská. K prodeji je celý areál, nebo jeho část za účelem využití obchodů, velkoobchodu, skladu, garáže, dílny. Kromě skladovacích prostor je zde i bytová jednotka 1+kk, která má samostatný vstup. V Areálu jsou velké i..

Lokalita: Rumburk - Rumburk 13 800 000 Kč

Pronájem, Kanceláří Česká Lípa

Pronájem, Kanceláří Česká Lípa

Nabízíme k pronájmu komerční prostory - zavedené kanceláře v centru města Česká Lípa, ul. Mlýnská. Objekt lze pronajmout celý nebo jen jednotlivé kanceláře. Nemovitost je zabezpečena kamerovým a poplašným zařízením. Do všech kanceláří je přiveden internet a veškeré kabelové rozvody. Na každém patře..

Lokalita: Mlýnská, Česká Lípa6 000 Kč za měsíc

Pronájem Kanceláře 112 m² ulice T.G.Masaryka

Pronájem Kanceláře 112 m² ulice T.G.Masaryka

Naše společnost nabízí pronájem kancelářských prostor k dlouhodobému pronájmu umístěných na frekventované ulici u budovy městského úřadu na ulici T.G. Masaryka . Kancelářské prostory se nachází v prvním nadzemním podlaží s vlastním vchodem. Kanceláře jsou řešeny o 3 místnostech, kuchyňka,..

Lokalita: Varnsdorfinfo v RK