Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii výroba" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej objektu - Jiřetín pod Jedlovou

Prodej objektu - Jiřetín pod Jedlovou

Naše společnost Vám nabízí k prodeji dvoupodlažní budovu (před válkou pivovar a sodovkárna) o užitné ploše 540 m2 (na LV zapsána jako "stavba pro výrobu a skladování"), kterou lze využít jako skladovací prostory, výrobní halu. Ve spodní části budovy jsou nové rozvody elektriky a má dostatečně..

Lokalita: Jiřetín pod Jedlovou1 499 000 Kč

Prodej, Výroba, 1088 m² - Chřibská

Prodej, Výroba, 1088 m² - Chřibská

Nabízíme k prodeji třípodlažní komerční budovu a halu s využitím jako skladovací, nebo výrobní prostory. V katastru nemovitostí je budova zapsána jako objekt k bydlení. Lze čerpat úvěr nebo hypotéku na bydlení. Dle územního plánu města Chřibská lze v místě vybudovat bytové jednotky. Komerční..

Lokalita: Chřibská
Původní cena: 3 100 000 Kčvolejte makléři

Prodej komerčního prostoru ve Vilémově

Prodej komerčního prostoru ve Vilémově

Nabízíme na prodej komerční objekt ve Vilémově u Šluknova, okr. Děčín. Zděná hala o rozměrech 21m x 9m je vhodná pro autodílnu, skladovací či výrobní prostory. Vnitřní prostory mají 8m x 15m, výška 4m. Vrata 3,5m x 3,5 m. Objekt má dostatečný příkon elektřiny, plynu a vody, vlastní ČOV, podlahové..

Lokalita: Vilémov
Původní cena: 1 800 000 Kč1 300 000 Kč

Pronájem továrních prostorů ve Šluknově

Pronájem továrních prostorů ve Šluknově

Naše společnost nabízí pronájem továrního objektu ve Šluknově, který lze využít jako výrobní prostory (lze čerpat dotace po dobu 5 let ), nebo skladovací prostory. Možnost vytvoření bydlení. Měsíční pronájem 3.000,- Kč až 8.000,- Kč dle velikosti pronajatých prostor. Nevratná kauce 5.000,- Kč. U..

Lokalita: Šluknov
Původní cena: 5 000 Kč za měsíc3 000 Kč za měsíc