Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii výroba" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej objektu - Jiřetín pod Jedlovou

Prodej objektu - Jiřetín pod Jedlovou

Naše společnost Vám nabízí k prodeji dvoupodlažní budovu (před válkou pivovar a sodovkárna) o užitné ploše 540 m2 (na LV zapsána jako "stavba pro výrobu a skladování"), kterou lze využít jako skladovací prostory, výrobní halu. Ve spodní části budovy jsou nové rozvody elektriky a má dostatečně..

Lokalita: Jiřetín pod Jedlovou1 499 000 Kč

Prodej výrobní haly , 18.000m² - Krásná Lípa

Prodej výrobní haly , 18.000m² - Krásná Lípa

Naše společnost Vám ekxluzivně nabízí prodej komerčního prostoru o výměře 18.000 m2  s halou o výměře  3.149 m2 v Krásné Lípě. Kolem celé haly jsou prostorné zpevněné plochy, vhodné k nové výstavbě, parkoviště pro kamiony s možností otočení včetně návěsu. Hala prochází částečnou rekonstukcí. Halu..

Lokalita: Krásná Lípa5 900 000 Kč

Prodej, Výroba, 1088 m² - Chřibská

Prodej, Výroba, 1088 m² - Chřibská

Nabízíme k prodeji třípodlažní komerční budovu a halu s využitím jako skladovací, nebo výrobní prostory. V katastru nemovitostí je budova zapsána jako objekt k bydlení. Lze čerpat úvěr nebo hypotéku na bydlení. Dle územního plánu města Chřibská lze v místě vybudovat bytové jednotky. Komerční..

Lokalita: Chřibská
Původní cena: 3 100 000 Kčvolejte makléři

Prodej komerčního prostoru ve Vilémově

Prodej komerčního prostoru ve Vilémově

Nabízíme na prodej komerční objekt ve Vilémově u Šluknova, okr. Děčín. Zděná hala o rozměrech 21m x 9m je vhodná pro autodílnu, skladovací či výrobní prostory. Vnitřní prostory mají 8m x 15m, výška 4m. Vrata 3,5m x 3,5 m. Objekt má dostatečný příkon elektřiny, plynu a vody, vlastní ČOV, podlahové..

Lokalita: Vilémov
Původní cena: 1 800 000 Kč1 300 000 Kč

Pronájem komerčních prostor s bytovou jednotkou 1+1, 170m²

Pronájem komerčních prostor s bytovou jednotkou 1+1, 170m²

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v Rumburku vhodné k výrobě a skladování nebo jako autodílna. Celý objekt je po kompletní rekonstrukci ve velmi dobrém stavu. V přízemí se nachází garáž, vlastní dílna o podlahové ploše 145 m2, kancelář, sociální zařízení, kuchyňka. V 2 NP je k dispozici byt 1+..

Lokalita: Cihlářská, Rumburk - Rumburk 1
Původní cena: 18 500 Kč za měsíc10 000 Kč za měsíc

Pronájem továrních prostorů ve Šluknově

Pronájem továrních prostorů ve Šluknově

Naše společnost nabízí pronájem továrního objektu ve Šluknově, který lze využít jako výrobní prostory (lze čerpat dotace po dobu 5 let ), nebo skladovací prostory. Možnost vytvoření bydlení. Měsíční pronájem 3.000,- Kč až 8.000,- Kč dle velikosti pronajatých prostor. Nevratná kauce 5.000,- Kč. U..

Lokalita: Šluknov
Původní cena: 5 000 Kč za měsíc3 000 Kč za měsíc

Prodej, Výroba, sklady, kanceláře,  400m²

Prodej, Výroba, sklady, kanceláře, 400m²

Nabízíme vám komerční budovu vhodnou jako skladovací prostory, dílny, nebo kanceláře. Budova dříve sloužila jako automotoklub. Po celé budově je rozvedené ústřední topení, v přízemí se opravovala auta a v patře byly kanceláře. Nemovitost je potřeba částečně zrekonstruovat. Výhodou této nemovitosti..

Lokalita: Pivovarská, Cvikov - Cvikov II
Původní cena: Rezervovánorezervováno