Prodej komerční nemovitosti (víceúčelový dům ), Ev.č.: 01443

Popis

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji třípodlažní komerční ( víceúčelový dům ), který disponuje kancelářemi v centru města Rumburk pouhých 100 m od náměstí. Dům stojí na pozemku o velikosti 839 m² a je napojen na veškeré inženýrské sítě. Tato nemovitost byla využívána dlouhou dobu jako administrativní sídlo společnosti.

V 1.Np domu se nachází vstup z hlavní komunikace s možností využití zadního vchodu ze dvora, dále pak vstupní hala, místnost pro ostrahu event. recepci a kanceláře.

Do 2.Np a 3.Np vedou původní žulové schody, na každém z těchto pater jsou prostorné kanceláře s vlastním sociálním zázemím po kompletní rekonstrukci včetně kuchyňky. Kanceláře jsou samostatné nebo průchozí.

Půdní prostor je udržovaný a suchý. Krytina střechy je z pozinkových tabulí, které mají nový nátěr a vyhřívané okapy.

Dům je částečně podsklepený. Ve sklepních prostorách je instalováno plynové centrální topení, které je řešeno třemi kotly, přičemž jsou zapojeny do soustavy hlavní, pomocný a záložní. Možnost parkování před budovou nebo v zadní části dvora zabezpečeného branou.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost - školy, obchody, lékaři, knihovna, pošta, sportovní areály a mnoho dalších možností pro kulturní aktivity.

Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu dobrého stavebně technického stavu, ceny a lokality. Doporučujeme osobní prohlídku, kterou Vám zajistíme dle vašich požadavků kdykoliv. Financování Vám zajistíme zdarma.

Eva Jakoubková

Kontaktujte makléře

Eva Jakoubková+420 739 258 065
eva.jakoubkova@vdfreality.cz
7 000 000 Kč Původní cena: 8 000 000 Kč
KategorieKanceláře
LokalitaRumburk
OkresDěčín
Plocha užitná650 m²
Plocha pozemku839 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)