Prodej Zemědělská usedlost, 900 m² - Liběšice, Ev.č.: 01719

Popis

Naše společnost Vám nabízí k prodeji starobylou usedlost, (první zmínka v roce 1395) v obci Trnobrany v Českém středohoří, přímo pod Jelečským sedlem (724m/m).

Jedná se o původně kamennou tvrz, později přestavěnou na zemědělskou usedlost a následně na zájezdní hostinec.
V hlavní budově, se v přízemí nachází stylová restaurace která má 26 míst k sezení, za ní se nachází kuchyň se skladem, oddělené sociální zařízení pro muže i ženy vše se sprchami, kotelna, sklad a dílna.

V 1. poschodí jsou dva velké ubytovací pokoje s tesanými palandami, každá pro 8 hostů, s vlastním WC. V tomto patře se nachází prostorný sál pro cca. 100 míst k sezení s patrovou galerií a terasou, která také pojme cca. 60 míst k sezení z této terasy se dá sejít na zahradu. Na tomto podlaží je také pohodlný byt 2+1.

V podkroví je velký zateplený prostor, který je možno využít jako výstavní síň, skladovací prostory nebo alternativní prostor pro turistické ubytování, případně jako velká obývací místnost; dále jsou zde 4 samostatné 1 a 3 lůžkové pokoje + sprcha a WC.
Před restaurací v přízemí je letní posezení pro cca. 50 míst míst k sezení (terasa).
V této části také stojí budova truhlářské dílny. Tuto je možno přestavět dle vašich potřeb, (je zde zavedena elektřina 220/380V).
Objekt se prodává včetně plného vybavení, (nábytek, spotřebiče, ložní prádlo, apod.)

Rozloha této nemovitosti je 4.516 m2 zahrada menším rybníkem a ovocnými stromy, druhá část je taktéž oplocená a jsou zde přístavky pro hospodářská zvířata. Objekt má vlastní studnu, ale disponuje také městským řádem. Kanalizace je řešena septikem, vytápění domu je plynovým kotlem s vlastním zásobníkem.

Objekt byl zrekonstruován na základě stavebního povolení z rodinného domu na občanskou vybavenost a služby, a je před kolaudací, proto si kupující může vybrat, zda dokončí kolaudaci nebo udělá změnu stavby před dokončením a nechá si dům jako rodinný.

Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu ceny, klidné vyhledávané lokality a ceny. Financování Vám rádi zdarma zajistíme.
Průkaz energetické náročnosti se zpracovává, proto uvádíme třídu "G".

Eva Jakoubková

Kontaktujte makléře

Eva Jakoubková+420 739 258 065
eva.jakoubkova@vdfreality.cz
8 900 000 Kč
KategorieZemědělská usedlost
LokalitaLiběšice
OkresLitoměřice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná900 m²
Plocha pozemku4.275 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno