Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 186 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej DB 3+1 - Vilémov

Prodej DB 3+1 - Vilémov

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej družstevního bytu 3+1, o celkové ploše 68,90 m2. Byt je po rekonstrukci koupelny, WC. Dispozice bytu: chodba, kuchyň, ložnice, 2 pokoje, koupelna a WC. Více informací v naší RK.

Lokalita: Vilémov379 000 Kč

Prodej garáže v Rumburku

Prodej garáže v Rumburku

Nabízíme vám zprostředkování prodeje řadové garáže 20 m2 ve měste Rumburk, ulice Kalná. Jedná se o udržovanou a prostornou garáž v osobním vlastnictví se zavedenou elektřinou. Podlaha je vybetonovaná, vrata jsou železná se třemi zámky. Vnitřek garáže je čistý a suchý. Volná ihned. Financování..

Lokalita: Kalná, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov180 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 64m² - Cvikov

Prodej, Byty 2+1, 64m² - Cvikov

Naše společnost Vám nabízí k prodeji pěkný a světlý přízemní byt 2+1 o celkové podlahové ploše 64m2 v klidné lokalitě ve Cvikově. Bytová jednotka se nachází v nově zatepleném a omítnutém bytovém domě. Byt je osazen novými plastovými okny a vlastním plynovým kotlem, který zajišťuje i vytápění bytu...

Lokalita: Martinovo údolí, Cvikov1 050 000 Kč

Prodej ideální poloviny rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej ideální poloviny rodinného domu ve Varnsdorfu

Nabízíme výhradně k prodeji ideální polovinu rodinného domu o velikosti zastavěné plochy 208 m2, který se nacházející v klidné lokalitě obce Varnsdorf. Jedná se o samostatně stojící zděný objekt, částečně podsklepený, se dvěma nadzemními podlaží. Střecha je sedlová. V rámci domu jsou využívány dva..

Lokalita: Ostrovní, Varnsdorfrezervováno

Prodej stavebního pozemku v Jiříkově

Prodej stavebního pozemku v Jiříkově

Nabízíme k prodeji rovinný stavební pozemek (1549 m2) v Jiříkově. K dispozici inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace). Příjezd po asfaltové komunikaci. Přístup možný i ze zadní strany. Na základě územního plánu je parcela určena pro výstavbu rodinného domu. Hypotéku na pozemek případně..

Lokalita: Jiříkov400 000 Kč

Prodej stavebního pozemku v Jiříkově

Prodej stavebního pozemku v Jiříkově

Nabízíme k prodeji velmi pěkný pozemek určený k výstavbě rodinného domu v klidné lokalitě Jiříkov. Možno prodat jako 2 stavební parcely. Rovinatý pozemek o výměře 2024 m2 je z části oplocený, má posuvnou bránu, vrtanou studnu, zpevněnou plochu na parkování, hotové základy na bazén. IS .- elektřina..

Lokalita: Jiříkov - Filipovinfo v RK

Prodej RD v Rumburku - Dolní Křečany

Prodej RD v Rumburku - Dolní Křečany

Exkluzivně nabízíme prodej pěkného rodinného domu k trvalému bydlení či rekreaci v obci v Rumburk - Dolní Křečany. Dispoziční řešení - v přízemí : kuchyň, obývací pokoj s jídelnou ( v jídelně pec na pizzu), koupelna s WC, zimní zahrada, šatna se sprchovým koutem, pokoj pro hosty, malý sklep. V..

Lokalita: Starokřečanská, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany2 400 000 Kč

Prodej pensionu s restauraci v Dolním Podluží

Prodej pensionu s restauraci v Dolním Podluží

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí k prodeji pension s restaurací v obci Dolní Podluži. Pension se nachází v centru obce u frekventované silnice směrem na Liberec, Děčin, Varnsdorf , Bautzen. Vsup do nemovitosti je řešen dvěma vstupy. Jedním vstupem, který vede přes zahrádku, která slouží k..

Lokalita: Dolní Podluží1 900 000 Kč

Pronájem bytu 3+1 ve Varnsdorfu

Pronájem bytu 3+1 ve Varnsdorfu

Naše společnost vám exkluzivně nabízí kompletně zrekonstruovaný podkrovni byt 3+1 ve Varnsdorfu na ulici Poštovni v najemnim domě o třech bytových jednotkách . Byt má vlastni plynové vytápění, vlastni elektrometr a vodoměr. Holý nájem činí 8000,- Kč , záloha na vodu 500,- Kč na osobu,kauce vratná..

Lokalita: Poštovní, Varnsdorfrezervováno

Prodej, Byty 3+1, 70m² - Teplice

Prodej, Byty 3+1, 70m² - Teplice

Nabízíme družstevní byt 3+1 bez balkonu v Teplicích v části Prosetice. Byt má nová plastová okna, je v původním stavu, ale je možné se ihned nastěhovat není poničen. V bytě je komora a druhá komora je na chodbě. Dům je klidný, udržovaný, parkování u baráku , v blízkosti je Penny market, MŠ,..

Lokalita: Teplice450 000 Kč