Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 189 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 208 m² - Krásná Lípa

Prodej, Rodinné domy, 208 m² - Krásná Lípa

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, částečně podsklepený rodinný dům s garáží v klidné lokalitě města Krásná Lípa, ul. Roosveltova. Jedná se o velmi klidnou a příjemnou lokalitu. Dům o podlahové ploše 143 m2 je ve velmi dobrém stavebně technickém satvu a to díky rozsáhlým rekonstrukcím celé..

Lokalita: Rooseveltova, Krásná Lípa1 860 000 Kč

Prodej RD - Mikulášovice

Prodej RD - Mikulášovice

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s dispozicí 4+1 a užitnou plochou 145 m2, stojící v okrajové a klidné části města Mikulášovice. Dům je po rozsáhlých rekonstrukcích interiéru a vnějšku, ve velmi dobrém stavebně technickém stavu. V přízemí domu se nachází chodba, kuchyň, obývací..

Lokalita: Mikulášovice3 299 000 Kč

Pronájem bytu 2+1 v centru Rumburku

Pronájem bytu 2+1 v centru Rumburku

Nabízíme k pronájmu pěkný zrekonstruovaný slunný byt v Rumburku, ul. Dolní. Byt je vhodný k okamžitému nastěhování, nachází se v 1. patře. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Byt je částečně zařízen kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí, vestavěná skříň v ložnici. Kauce 14.000,- Kč. Měsíční nájemné..

Lokalita: Dolní, Rumburk - Rumburk 16 000 Kč za měsíc

Pronájem chalupy u Šluknova - Císařský

Pronájem chalupy u Šluknova - Císařský

Nabízíme Vám sezonní pronájem chalupy s kompletním vybavením od jara do podzimu v obci Šluknov - Císařský. Chalupa je ve velmi dobrém stavu. Prostorný dům 4+1 se nachází v klidné části na okraji obce. Dispozice: v přízemí se nachází obývací pokoj, ložnice a kuchyň s koupelnou, suché WC. V patře..

Lokalita: Šluknov - Císařský10 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 140m² - Cvikov I

Pronájem, Obchodní prostory, 140m² - Cvikov I

Nebízíme Vám k pronájmu zavedenou samoobsluhu na strategickém místě ve Cvikově na náměstí. Možnost pronájmu ještě 200m2 skladovací prostor ve druhém nadzemním podlažích. Bližší informace na tel. čísle 723491625.

Lokalita: Náměstí Osvobození, Cvikov - Cvikov I18 000 Kč za měsíc

Prodej louky

Prodej louky

Prodej "pozemku trvalý travní porost" o výměře 4780 m2 v lokalitě Velký Šenov - Staré Hraběcí. Pozemek ideální pro umístění mobilheimu, či kontejnerového bydlení (v dnešní době čím dál více populární typ moderního nenáročného bydlení - nepotřebujete stavební povolení). Klidné místo v krásné..

Lokalita: Leopoldovská, Velký Šenov240 000 Kč

Prodej zahrady ve Šluknově

Prodej zahrady ve Šluknově

Nabízíme k prodeji zahradu s chatkou v osobním vlastnictví o celkové ploše 399 m2, která se nachází ve Šluknově. Zahrada s chatkou jsou určené k sezónnímu užívání, v chatce se nachází nářadí, které majitel ponechá při prodeji. Elektřina je na hranici pozemku. Páteřní vodovod není v dosahu, voda..

Lokalita: K. H. Máchy, Šluknov70 000 Kč

Prodej  hrubé stavby RD, 96 m² - Horní Podluží

Prodej hrubé stavby RD, 96 m² - Horní Podluží

Jedná se o rozestavěnou nemovitost o dispozici 4+kk a zastavěné ploše 96 m2. Postavená je na základových pasech, zdivo Porobeton, uvnitř bez příček. Okna jsou plastová, střecha vazníková sedlová, krytina šindel, okapy a svody hliníkové. Napojení na veškeré IS. Plánováno podlahové vytápění tepelným..

Lokalita: Horní Podluží580 000 Kč

Prodej hrubé stavby RD bez oken , Rodinné domy, 96 m² - Horní Podluží

Prodej hrubé stavby RD bez oken , Rodinné domy, 96 m² - Horní Podluží

Jedná se o rozestavěnou nemovitost o dispozici 4+kk a zastavěné ploše 96 m2. Postavená je na základových pasech, zdivo Porobeton, uvnitř bez příček. Bez oken, střecha vazníková sedlová, krytina šindel, okapy a svody hliníkové. Napojení na veškeré IS. Plánováno podlahové vytápění tepelným čerpadlem..

Lokalita: Horní Podluží450 000 Kč

Prodej, Byty 3+kk, 109m² s garáží a zahradou

Prodej, Byty 3+kk, 109m² s garáží a zahradou

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví ve staré zástavbě v České Lípě o velikosti 3+kk + kumbál. Byt prošel v roce 2016 celkovou rekonstrukcí - nové rozvody vody, elektřiny topení, odpady, nová kuchyňská linka, rekonstrukce koupelny a WC. Plastová okna byla měněna v roce 2018. Podlahy..

Lokalita: Česká Lípa2 790 000 Kč