Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléřky Wernerová Andrea" odpovídá 29 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej bytu 3+1, Nymburská ulice, Varnsdorf

Prodej bytu 3+1, Nymburská ulice, Varnsdorf

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, slunný byt v osobním vlastnictví v klidné části města Varnsdorf, ul. Nymburská. Přízemní byt s vlastní zahradou je ve velmi dobrém stavu a vhodný k okamžitému nastěhování. Byt prošel rekonstrukcí, nové jsou rozvody vody, topení, elektřiny, podlahy i koupelna. Byt je..

Lokalita: Nymburská, Varnsdorf1 200 000 Kč

Prodej RD, chalupy Staré Křečany

Prodej RD, chalupy Staré Křečany

Nabízíme k prodeji dům v klidné lokalitě obce Straré Křečany. Částečně podsklepený rodinný dům je v původním stavu bez větších a zásadních rekonstrukcí. Dům je rozdělen na obytnou část, kde jsou tři místnosti s kuchyní a půdní prostor vhodný k vybudování dalších obytných místností. Druhá část domu..

Lokalita: Staré Křečany1 350 000 Kč

Prodej pozemku určeného k výstavbě RD, obec Rybniště

Prodej pozemku určeného k výstavbě RD, obec Rybniště

Nabízíme k prodeji oplocený rovinatý pozemek v klidné části obce Rybniště. Pozemek o výměře 4100m2 je územním plánem určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek má vlastní 20m hlubokou studnu, septik a přivedenou elektřinu. Příjezd je zajištěn z hlavní i vedlejší komunikace. Místo nabízí absolutní..

Lokalita: Rybniště
Původní cena: 328 220 Kč za m2220 Kč za m2

Pronájem bytu 1+1Lipová, Rumburk

Pronájem bytu 1+1Lipová, Rumburk

Nabízíme pronájem bytu o dispozici 1+1 v přízemí bytového domu v Rumburku, ul. Lipová. Byt o podlahové ploše 49m2 je ve velmi dobrém stavu, vhodný k okamžitému nastěhování. Je zařízen kuchyňskou linkou s plynovým sporákem, v místnostech byla insatlována plovoucí podlaha, v koupelně je sprchový kout..

Lokalita: Lipová, Rumburk6 500 Kč za měsíc

Pronájem 1+kk, Doksy

Pronájem 1+kk, Doksy

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 1+kk v bytovém domě v samém centru města Doksy. Byt o výměře 27 m2 je ve velmi dobrém stavu, vhodný k okamžitému nastěhování. Nachází se v 1.patře bytového domu a je částečně zařízen kuchyňskou linkou se sporákem. Hledáme poze slušné nájemníky pro..

Lokalita: Máchova, Doksy6 170 Kč za měsíc

Prodej chalupy 209 m² - Horní Podluží

Prodej chalupy 209 m² - Horní Podluží

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s garáží v krásné, přírodou obklopené osadě Světlík obce Horní Podluží. Dům je po rozsáhlých rekonstrukcích v 90 letech ve velmi dobrém stavebně technickém stavu a vhodný k okamžitému bydlení a užívání, jak celoročnímu, tak rekreačnímu. V přízemí..

Lokalita: Horní Podlužírezervováno

nabízí prodej pozemků - zahrady Varnsdorf

nabízí prodej pozemků - zahrady Varnsdorf

Nabízíme k prodeji pozemky územní plánem města vhodné pro výstavbu rekreačního objektu a k plnění funkce zahrady v žádané zahrádkářské lokalitě ,,u Ria´´. Jedná se o soubor šesti rovinatých pozemků s výhledem na vodní plochu a jejich výměra činí cca 600-800 m2. Pozemky lze prodat i samostatně. K..

Lokalita: Varnsdorf220 Kč za m2

Prodej kanceláře, 33m² - Mladá Boleslav

Prodej kanceláře, 33m² - Mladá Boleslav

Nabízíme k prodeji nebytové prostory v Mladé Boleslavi, ul. Nezvalova. Prostor nacházející se v přízemí panelového domu má výměru 33 m2, je vhodný pro kancelář, obchod, ateliér, sklad...ap. Více informací a zajištění financování ze strany RK je samozřejmostí.

Lokalita: Nezvalova, Mladá Boleslav630 000 Kč

nabízí, prodej, pozemky pro bydlení 2234 m2, Studánka 155, Varnsdorf

nabízí, prodej, pozemky pro bydlení 2234 m2, Studánka 155, Varnsdorf

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 2234 m2 ve Varnsdorfu - Studánce. Rovinatý pozemek tvořící funkční celek je v územním plánu vhodný pro výstavbu jednoho nebo dvou rodinných domů. Na pozemku a součástí prodeje je mobilní domek s přivedenou elektřinou a karavan, voda je přivedena ze..

Lokalita: Varnsdorf - Studánka850 000 Kč

nabízí, pronájem, obchodní prostory Národní, Varnsdorf

nabízí, pronájem, obchodní prostory Národní, Varnsdorf

Nabízíme k pronájmu komerční prostory vhodné pro výrobu, skladování, prodej nebo kanceláře ve Varnsdorfu, ul. Národní. Objekt se nachází v samém centru města s velmi dobrou dostupností a obslužností. K dispozici jsou jak rampy pro nákladní automobily, tak i prakovací stání pro automobily osobní. K..

Lokalita: Národní, Varnsdorf7 000 Kč za měsíc