Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléřky Wernerová Andrea" odpovídá 32 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 149 m² - Varnsdorf

Prodej, Rodinné domy, 149 m² - Varnsdorf

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s garáží ve Varnsdorfu, ul. Hájenská. Dům o zastavěné ploše 149 m2 je v dobrém, udržovaném stavu. V přízemí domu se nachází bytová jednotka o dispozici 2+1 se zrekonstruovanou koupelnou (sprchový kout, samostatné WC, bidet) a technickou místností,..

Lokalita: Hájenská, Varnsdorf2 290 000 Kč

Prodej, Pozemky Pro bydlení, 1300m²

Prodej, Pozemky Pro bydlení, 1300m²

Nabízíme k prodeji lukrativní stavební pozemek ve Varnsdorfu ul. Truhlářská. Slunný, rovinatý pozemek o výměře 1300 m2 je oplocený. Na hranici pozemku veškeré IS. Pozemek je přístupný z hlavní komunikace. Financování koupě či případné budoucí stavby zdarma a rychle zajistíme. Doporučujeme.

Lokalita: Varnsdorf300 Kč za m2

Prodej, Rodinné domy, 96 m² - Horní Podluží

Prodej, Rodinné domy, 96 m² - Horní Podluží

Nabízíme k prodeji samastatně stojící rodinný dům se suchým stáním v krásné lokalitě obce Horní Podluží-osada Světlík s úžasným výhledem na horu Jedlová, hrad Tolštejn, Křížová hora a místní sjezdovky. Dům o dispozici 4+kk a zastavěné ploše 96 m2 typu bungalow je vhodný k okamžitému nastěhování...

Lokalita: Horní Podluží
Původní cena: 2 590 000 Kč2 390 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení, 2004m² - Dolní Podluží

Prodej, Pozemky pro bydlení, 2004m² - Dolní Podluží

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě nízkopodlažního RD v obci Dolní Podluží. Jedná se o rovinatý pozemek v klidné části obce ležící u vedlejší komunikace, kde je zakázán průjezd automobilům bez trvalého bydliště. K pozemeku o výměře 2004 m2 je přivedena elektřina, voda a kanalizace leží na..

Lokalita: Dolní Podluží150 Kč za m2

Prodej, Domy Rodinný, 640m²

Prodej, Domy Rodinný, 640m²

Nabízíme k prodeji samostatně stojící podsklepený dům v krásné a klidné lokalitě Kyjova u Krásné Lípy. Dům je v dobrém stavebně technickém stavu. Díky dispozičnímu řešení je vhodný pro účely rekreačního ubytování nebo jako nájemní dům. V přízemí domu je byt správce o velikosti 2+1, prostorná..

Lokalita: Krásná Lípa2 500 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  267m² - Šluknov

Prodej, Rodinné domy, 267m² - Šluknov

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený víceúčelový dům se zahradou a garáží v centru města Šluknov. Dům je po částečných rekonstrukcích interiérů v dobrém stavebně technickém stavu, vhodný k okamžitému nastěhování a celoročnímu bydlení nebo jako investice. V přízemí domu se nacházejí dva..

Lokalita: T. G. Masaryka, Šluknov
Původní cena: 3 090 000 Kčdohodou

Prodej, Byty 4+1, 101m² - Rumburk 1

Prodej, Byty 4+1, 101m² - Rumburk 1

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, zrekonstruovaný a slunný dvougenerační byt v Rumburku, ul. V Podhájí. Byt i dům jsou po kopletní revitalizaci ve výborném stavu. Byt nabízí možnost dvougeneračního bydlení, kdy se dá využít dvou koupelen a samostatného vstupu do garsonky a bytové jednotky 3+1 nebo se..

Lokalita: V Podhájí, Rumburk - Rumburk 1rezervováno

Pronájem, Kanceláře, 33m² - Mladá Boleslav

Pronájem, Kanceláře, 33m² - Mladá Boleslav

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v Mladé Boleslavi, ul. Nezvalova. Prostor nacházející se v přízemí panelového domu má výměru 33 m2, je vhodný pro kancelář, ateliér, sklad...ap. Měsíční nájemné 4.500,- + 1.300,- služby a energie. Kauce 15.000,- Více informací u RK.

Lokalita: Nezvalova, Mladá Boleslav4 500 Kč za měsíc

Prodej, Rodinné domy, 208 m² - Krásná Lípa

Prodej, Rodinné domy, 208 m² - Krásná Lípa

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, částečně podsklepený rodinný dům s garáží v klidné lokalitě města Krásná Lípa, ul. Roosveltova. Jedná se o velmi klidnou a příjemnou lokalitu. Dům o podlahové ploše 143 m2 je ve velmi dobrém stavebně technickém satvu a to díky rozsáhlým rekonstrukcím celé..

Lokalita: Rooseveltova, Krásná Líparezervováno

Prodej  hrubé stavby RD, 96 m² - Horní Podluží

Prodej hrubé stavby RD, 96 m² - Horní Podluží

Jedná se o rozestavěnou nemovitost o dispozici 4+kk a zastavěné ploše 96 m2. Postavená je na základových pasech, zdivo Porobeton, uvnitř bez příček. Okna jsou plastová, střecha vazníková sedlová, krytina šindel, okapy a svody hliníkové. Napojení na veškeré IS. Plánováno podlahové vytápění tepelným..

Lokalita: Horní Podlužírezervováno