Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléřky Helena Stráníková" odpovídá 20 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej zemědělské půdy  - Varnsdorf

Prodej zemědělské půdy - Varnsdorf

Naše společnost nabízí zemědělské pozemky 38 841 m2, které se nachází v okrajové části obce Varnsdorfu. Pozemky jsou v katastru nemovitostí vedeny jako orná půda, trvalý travní porost a ostatní plocha. Pozemky jsou v současné době zemědělsky využívané. Dobrá dopravní dostupnost k pozemkům. Více..

Lokalita: Varnsdorf50 Kč za m2

Prodej RD s garáží - Rumburk 1

Prodej RD s garáží - Rumburk 1

Naše společnost Vám nabízí k prodeji novostavbu rodinného domu s garáží o dispozici 6+1 a zastavěné ploše 150 m2, který se nachází ve velmi klidné části obce Rumburk, avšak nedaleko od středu města. Stáří domu 16 let. V přízemí domu se nachází kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s barem, koupelna s..

Lokalita: Rumburk - Rumburk 1info v RK

Prodej rodinného domu v Olbersdorfu

Prodej rodinného domu v Olbersdorfu

Naše společnost vám nabízí rodinný dům s garáží v obci Olbersdorf rok výstavby 1984. Velikost pozemku: 819 m² - nemovitost je kompletně oplocená. Celková obytná plocha: cca 120 m² (5 obytných místností, 2 koupelny, kuchyň). Podkroví bylo předělano k bydlení, ale nebylo po dlouhou dobu používáno,..

Lokalita: Olbersdorf, Německo2 059 000 Kč

Prodej bytu 2+1 - Varnsdorf

Prodej bytu 2+1 - Varnsdorf

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej družstevního bytu o velikosti 2+1 a celkové výměře 64,5 m2, který se nachází ve 3.podlaží panelového domu. Byt je v původním, udržovaném stavu. K bytu náleží sklepní kóje a spíž, která se nachází v mezi patře domu. Panelový dům je zateplený, okna plastová,..

Lokalita: Varnsdorfrezervováno

Prodej rodinného domu - Hněvčeves

Prodej rodinného domu - Hněvčeves

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu se zděnou stodolou a garáží, který se nachází v obci Hněvčeves. Dům z roku 1937 se nachází v původním, avšak zachovalém stavu. Dispozice domu: přízemí – kuchyň, obývací pokoj, pokoj, ložnice, koupelna, WC, chodba se schodištěm, přístavba..

Lokalita: Hněvčeves3 649 000 Kč

Prodej chaty na polosamotě - Staré Křečany

Prodej chaty na polosamotě - Staré Křečany

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej chaty, která se nachází na polosamotě obce Staré Křečany. V přízemí chaty se nachází obývací pokoj s kuchyní, koupelna a WC. V horním patře najdeme podkrovní pokoj na spaní s balkonem a jeden menší pokoj. Vytápění objektu je řešeno krbovými kamny, ohřev vody..

Lokalita: Staré Křečany1 499 000 Kč

Prodej stavebního pozemku Příbram pod Bukovou horou

Prodej stavebního pozemku Příbram pod Bukovou horou

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o výměře 1671 m2, který se nachází na odlehlém místě obce Příbram pod Bukovou horou. Pozemek je mírně svažitý s přístupem z obecního pozemku. Na pozemku se nacházejí ostatky zemědělského stavení, které vybízejí k zanechání základů, na..

Lokalita: Verneřice - Příbram590 Kč za m2

Prodej RD (chalupy) - Krásná Lípa - Vlčí Hora

Prodej RD (chalupy) - Krásná Lípa - Vlčí Hora

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu (chalupy) s užitnou plochou 180 m2 a zahradou o rozloze 1854 m2 ve Vlčí Hoře, části obce Krásná Lípa. Velký stylový podstávkový dům se nachází na velice klidném místě v malebném prostředí CHKO Labské pískovce, na pomezí NP České Švýcarsko. Dům..

Lokalita: Krásná Lípa - Vlčí Hora
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej domu Česká Lípa

Prodej domu Česká Lípa

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej nemovitosti (objektu k bydlení) nacházející se v centru města Česká lípa, ulice Jiráskova. Dům je z části podsklepený, rozvody vody - plast, rozvody elektřiny - měď, hliník, krytina střechy – šindel 1993, komíny – vyvložkované, topení v domě řešeno plynem –..

Lokalita: Česká Lípainfo v RK

Prodej rodinného domu - Velký Šenov

Prodej rodinného domu - Velký Šenov

Nabízíme Vám k prodeji prostorný RD o dispozici 4+1 s možností vybudování půdní vestavby, který se nachází v okrajové části obce Velký Šenov. Dům je v původním, avšak zachovalém, dobrém stavebně technickém stavu. Vytápění řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. Voda městská + studna,..

Lokalita: Velký Šenov1 249 000 Kč