Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléřky Ivana Reiberová" odpovídá 36 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej družstevního bytu 4+1/L v Rumburku

Prodej družstevního bytu 4+1/L v Rumburku

Nabízíme Vám koupi pěkného bytu v družstevním vlastnictví, s dispozicí 4+1 s příslušenstvím, o celkové výměře 100 m2, s balkónem. Byt je situován v Rumburku, ulice v Podhájí. Nabízený byt se nachází ve 2. podlaží, panelový dům prošel kvalitní komplexní rekonstrukcí včetně střechy a pláště se..

Lokalita: V Podhájí, Rumburk - Rumburk 1900 000 Kč

Prodej družtevního bytu 3+1+L v Rumburku

Prodej družtevního bytu 3+1+L v Rumburku

Nabízíme Vám koupi pěkného bytu v družstevním vlastnictví, s dispozicí 3+1 s příslušenstvím, o celkové výměře 70 m2, se zasklenou lodžií. Byt je situován v Rumburku, v Podhájí, ulice Polní. Nabízený byt se nachází v 7 podlaží, panelový dům prošel kvalitní komplexní rekonstrukcí včetně střechy a..

Lokalita: Polní, Rumburk - Rumburk 1810 000 Kč

Prodej pozemku v Krásné Lípě

Prodej pozemku v Krásné Lípě

Nabízíme Vám prodej pozemku v klidné o výměře 2729 m2 v Krásné Lípě. Příjezdová cesta k pozemku je po obecní komunikaci, podél které je veden páteřní rozvod elektrické energie umožňující snadné vybudování přípojky, možnost napojení na obecní vodovod a plyn. V současné chvíli není pozemek udržovaný,..

Lokalita: Varnsdorfská, Krásná Lípa500 000 Kč

Prodej RD v Dolní Poustevně - Karlín

Prodej RD v Dolní Poustevně - Karlín

Nabízíme prodej rodinného domu se zahradou v klidné části obce Dolní Poustevna - Karlín. Dům je dispozičně řešen jako 4+1. V přízemí se nachází kuchyň s obývacím pokojem, koupelna a WC, technická místnost, přístavba s krbem, v patře dva pokoje, šatna, vstup na půdu. Dům je částečně podsklepen. Na..

Lokalita: Dolní Poustevna - Karlínrezervováno

Prodej garáže v Rumburku

Prodej garáže v Rumburku

Nabízíme vám zprostředkování prodeje řadové garáže 20 m2 ve měste Rumburk, ulice Kalná. Jedná se o udržovanou a prostornou garáž v osobním vlastnictví se zavedenou elektřinou. Podlaha je vybetonovaná, vrata jsou železná se třemi zámky. Vnitřek garáže je čistý a suchý. Volná ihned. Financování..

Lokalita: Kalná, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov180 000 Kč

Prodej stavebního pozemku v Jiříkově

Prodej stavebního pozemku v Jiříkově

Nabízíme k prodeji rovinný stavební pozemek (1549 m2) v Jiříkově. K dispozici inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace). Příjezd po asfaltové komunikaci. Přístup možný i ze zadní strany. Na základě územního plánu je parcela určena pro výstavbu rodinného domu. Hypotéku na pozemek případně..

Lokalita: Jiříkov400 000 Kč

Prodej stavebního pozemku v Jiříkově

Prodej stavebního pozemku v Jiříkově

Nabízíme k prodeji velmi pěkný pozemek určený k výstavbě rodinného domu v klidné lokalitě Jiříkov. Možno prodat jako 2 stavební parcely. Rovinatý pozemek o výměře 2024 m2 je z části oplocený, má posuvnou bránu, vrtanou studnu, zpevněnou plochu na parkování, hotové základy na bazén. IS .- elektřina..

Lokalita: Jiříkov - Filipovinfo v RK

Prodej RD v Rumburku - Dolní Křečany

Prodej RD v Rumburku - Dolní Křečany

Exkluzivně nabízíme prodej pěkného rodinného domu k trvalému bydlení či rekreaci v obci v Rumburk - Dolní Křečany. Dispoziční řešení - v přízemí : kuchyň, obývací pokoj s jídelnou ( v jídelně pec na pizzu), koupelna s WC, zimní zahrada, šatna se sprchovým koutem, pokoj pro hosty, malý sklep. V..

Lokalita: Starokřečanská, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany
Původní cena: 2 400 000 Kč2 200 000 Kč

Prodej bytového domu v Krásné Lípě

Prodej bytového domu v Krásné Lípě

Zprostředkujeme Vám prodej podsklepeného dvoupodlažního domu v Krásné Lípě. Cihlový dům, který je určen k celkové rekonstrukci, má celkem 4 bytové jednotky o vel. 2x 3+1 a 2x 2+1. Díky současnému stavu možnost realizace k všestrannému využití tedy k bydlení, k podnikání případně i jiným komerčním..

Lokalita: Školní, Krásná Lípa1 520 000 Kč

Prodej RD ve Šluknově

Prodej RD ve Šluknově

Nabízíme Vám prostorný rodinný dům s dispozicí 4+1 na oploceném, rovinatém pozemku o celkové výměře 579 m2 v klidné části města Šluknov. Dům je určen k rekonstrukci, střecha je v dobrém stavu. Samostatně stojící dům má 1 nadzemní podlaží a menší sklep. V přízemí se nachází 3 místnosti, chodba,..

Lokalita: Úzská, Šluknov850 000 Kč