Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej rodinného domu v Olbersdorfu

Prodej rodinného domu v Olbersdorfu

Naše společnost vám nabízí rodinný dům s garáží v obci Olbersdorf rok výstavby 1984. Velikost pozemku: 819 m² - nemovitost je kompletně oplocená. Celková obytná plocha: cca 120 m² (5 obytných místností, 2 koupelny, kuchyň). Podkroví bylo předělano k bydlení, ale nebylo po dlouhou dobu používáno,..

Lokalita: Olbersdorf, Německo2 059 000 Kč

Prodej rodinného domu v Chorvatsku, ostrov Vis

Prodej rodinného domu v Chorvatsku, ostrov Vis

Nabízíme k prodeji apartmánový dům v Chorvatsku, který se nachází na jihovýchodní části ostrova Vis u zátoky Milna v malebné vesničce Ženka cca 70 m od moře. Každý klimatizovaný apartmán o podlahové ploše 68 m2 je kompletně zařízený. Apartmán Standard s prostornou terasou a výhledem na moře o..

Lokalita: , VIS279 000 EUR

Prodej rodinného domu v Seifhennersdorfu

Prodej rodinného domu v Seifhennersdorfu

Nabízíme k prodeji rodinný z poloviny roubený dům na břehu Mandavy v obci Sefhennersdorf. Dům prošel v roce 2000 rekonsrtukcí ( nova elektrika, okna, střecha ). Dům disponuje 5 byty, proto je vhodný jako výhodná investice. Všechny byty mají nová okna včetně koupelen. Vytápění je řešeno elektřinou...

Lokalita: Seifennersdorf2 635 000 Kč

Prodej pozemku v Turecku - Antalya Turecká riviera

Prodej pozemku v Turecku - Antalya Turecká riviera

Naše společnost Vám nabízí velký pozemek 13.000 m2 na okraji obce Aksaz s krásným výhledem na Středozemní moře a na okolní hory a na pohoří Taurus. Pozemek je určený pro výstavbu vil. Pozemek se nachází v blízkosti řeky s peřejemi a vodopádem. Pozemek je nedaleko rybí restaurace, která oblíbeným..

Lokalita: Aksaz6 935 000 Kč

Prodej luxusního bytu 5+1 ŽITAVA - Německo

Prodej luxusního bytu 5+1 ŽITAVA - Německo

Nabízený světlý a nově zrekonstruovaný luxusní byt - pro lidi s nejvyššími nároky na bydlení. Tento byt je jedinečný - nenajdete něco podobného! Unikátní místnosti, originální interiérové dveře, jemné štuky, nové moderní topení s krbem. Byt je součástí nově zrekonstruované vily. Připraveno k..

Lokalita: Zittau5 950 000 Kč

Prodej původního podstávkového domu v Seifhennersdorfu

Prodej původního podstávkového domu v Seifhennersdorfu

Naše společnost nabízí púvodní podstavkový dům v obci Seifhennersdorf. Obytná plocha objektu je přibližně 240 m2 s velkou zahradou asi 740 m2. Nemovitost je vhodná k rekonstrukci s možnosti rozšíření podkroví. Střecha je v dobrém stavu po rekonstrukci krovu.Kanalizace, elektřina a plyn na..

Lokalita: Seihennersdorf1 110 000 Kč