Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 74 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej dvougenerační vily ve Varnsdorfu

Prodej dvougenerační vily ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej dvougenerační rodinné vily ve Varnsdorfu na ulici Husova. Dispozice domu - v přízemí je k dispozici bytová jednotka 2+1 s příslušenstvím, kde je kuchyňská linka, krbová kamna, zrekonstruovaná koupelna a WC. Ve druhém nadzemním podlaží je k dispozici..

Lokalita: Husova, Varnsdorfrezervováno

Prode rodinné domu v Krásné Lípě

Prode rodinné domu v Krásné Lípě

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej rodinného domu v klidné části obce Krásná Lípa. Nemovitost prošla rozsáhlou rekonstrukcí nové střechy, nové kompletní vnitřní omítky, nová elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, nová plastová okna, zrekonstruovaná koupelna a dvou samostatných WC,..

Lokalita: Krásná Lípa3 500 000 Kč

Prodej rodinného domu ve Velkém Šenově

Prodej rodinného domu ve Velkém Šenově

Exkluzivně nabízíme k prodeji, velmi krásný rodinný dům v obci Velký Šenově. Zastavěná plocha 190 m2 , pozemek o celkové výměře 1178 m2. Dům se nachází v okrajové, klidné části obce. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem na..

Lokalita: Velký Šenov3 850 000 Kč

Prodej rodinné domu Šluknov - Císařský

Prodej rodinné domu Šluknov - Císařský

Ve výhradním zastoupení, nabízíme k prodeji velmi prostorný rodinný dům 5 + 1 v Císařském u Šluknova. Zastavěná plocha 150 m2, celková plocha pozemku 623 m2, dům je možno využívat jako dvougenerační. Zdivo je cihelné, sedlová střecha s dřevěnou trámovou konstrukcí a taškovou krytinou, vytápění..

Lokalita: Šluknov - Císařský2 650 000 Kč

Prodej restaurace s bytovou jednotkou 5+1 v centru města Varnsdorf

Prodej restaurace s bytovou jednotkou 5+1 v centru města Varnsdorf

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí k prodeji restauraci s bytovou jednotkou o velikosti 5+1 s terasou. Nemovitosti se nachází přímo v centru obce Varnsdorf. Jedná se o dvoupodlažní nemovitost a jedním podzemním podlažím. Podzemní podlaží: celá budova podsklepena s vlastním vchodem pro..

Lokalita: Národní, Varnsdorfrezervováno

Prodej  rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej rodinného domu v klidné části obce Varnsdorf o zastavěné ploše 372m2 a zahrady 1942m2 a dvěmi garážemi. V této nemovitosti se nacházejí 4 bytové jednotky 3+1 s vlastním sociálním zázemím. Nynější majitel počítal s přestavbou na 6 bytových jednotek...

Lokalita: Varnsdorf1 990 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 209 m² - Horní Podluží

Prodej, Rodinné domy, 209 m² - Horní Podluží

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s garáží v krásné, přírodou obklopené osadě Světlík obce Horní Podluží. Dům je po rozsáhlých rekonstrukcích v 90 letech ve velmi dobrém stavebně technickém stavu a vhodný k okamžitému bydlení a užívání, jak celoročnímu, tak rekreačnímu. V přízemí..

Lokalita: Horní Podluží3 500 000 Kč

Prodej rodinného domu v Jiříkově

Prodej rodinného domu v Jiříkově

Naše polečnost Vám exkluzivně nabízí k prodeji nemovitost o dispozici 6+1 a užitné ploše 230 m2, která se nachází na parcele o celkové výměře 342 m2. Nemovitost se skládá ze dvou nadzemí s prostornou půdou. Tato nemovitost je vhodná k trvalému bydlení. Nachází se v centru obce Jiříkov v údolí..

Lokalita: Máchova, Jiříkov1 250 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 149 m² - Varnsdorf

Prodej, Rodinné domy, 149 m² - Varnsdorf

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s garáží ve Varnsdorfu, ul. Hájenská. Dům o zastavěné ploše 149 m2 je v dobrém, udržovaném stavu. V přízemí domu se nachází bytová jednotka o dispozici 2+1 se zrekonstruovanou koupelnou (sprchový kout, samostatné WC, bidet) a technickou místností,..

Lokalita: Hájenská, Varnsdorfrezervováno

Prodej RD v Dolní Poustevně - Karlín

Prodej RD v Dolní Poustevně - Karlín

Nabízíme prodej rodinného domu se zahradou v klidné části obce Dolní Poustevna - Karlín. Dům je dispozičně řešen jako 4+1. V přízemí se nachází kuchyň s obývacím pokojem, koupelna a WC, technická místnost, přístavba s krbem, v patře dva pokoje, šatna, vstup na půdu. Dům je částečně podsklepen. Na..

Lokalita: Dolní Poustevna - Karlínrezervováno