Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 61 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej chaty - Varnsdorf - Studánka - Světliny

Prodej chaty - Varnsdorf - Studánka - Světliny

Nabízíme k prodeji velmi pěknou zrekonstruovanou chatu v obci Studánka (Světliny) o zastavěné ploše 106 m2 a celkové ploše 766 m2. V přízemí se nachází kuchyň, obývací pokoj s krbem a koupelna s WC. V patře jsou tři pokoje a půda. Topení je řešeno krbovým topením s rozvody po celém domě. Možnost..

Lokalita: Varnsdorf - Studánka3 090 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 149m²  Skalice u České Lípy

Prodej, Rodinné domy, 149m² Skalice u České Lípy

Nabízíme exluzivně k prodeji rodinný dům po rozsáhlé rekonstrukci o zastavěné ploše s nádvořím 149m2 a celkové ploše 467m2. K domu patří velká garáž s vraty na dálkové ovládání. V přízemí se nachází nebytové prostory, které sloužily jako skladové prostory, kde je WC, plynový kotel. V patře jsou dva..

Lokalita: Skalice u České Lípy2 480 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  78 m² - Šluknov

Prodej, Rodinné domy, 78 m² - Šluknov

Nabízíme k prodeji nepodsklepený rodinný dům se samostatně stojící garáží v okrajové a klidné části města Šluknov.. Dům je po částečných rekonstrukcích interiérů v dobrém stavebně technickém stavu, vhodný k okamžitému nastěhování a celoročnímu bydlení. V přízemí domu se nachází kuchyň s obývacím..

Lokalita: 17. listopadu, Šluknov890 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 328 m2 - Horní Police

Prodej, Rodinné domy, 328 m2 - Horní Police

Nabízíme k prodeji rodinný dům po celkové rozsáhlé rekonstrukci o zastavěné ploše s nádvořím 328m2. Zahrada 494m2. V přízemí je byt 1+1 a 1+2 ještě v rekonstrukci. V patře je prostorný byt , kuchyň, velký obývací pokoj, ložnice, koupelna s masážní vanou. V podkroví jsou dva velké dětské pokoje...

Lokalita: Horní Police4 200 000 Kč

Prodej  domu v Rumburku

Prodej domu v Rumburku

Naše společnost Vám nabízí starší domek v centru města Rumburk. Zastavěná plocha nemovitosti je 123m2 a zahrada je o velikost 1472 m2. Nemovitost je částečně zděná a částečně dřevěná a je ke kompletní rekonstrukci. Je částečně podsklepena a ve sklepě se nachází vlastní studánka. Na hranici pozemku..

Lokalita: Rumburk770 000 Kč

Prodej rodinného domu ve Starých Křečanech

Prodej rodinného domu ve Starých Křečanech

Naše společnost Vám nabízí rodinný domek v klidné části obce Staré Křečany. Zastavěná plocha nemovitosti je 112m2 a zahrada je o velikost 2292 m2. Nemovitost je zděná a prošla částečnou rekonstrukcí fasády, elektřiny, koupelny, plovoucích podlah, přípravy pro kuchyňskou linku. Okna jsou původní..

Lokalita: Staré Křečany1 590 000 Kč

Prodej, Rodinný dům - Česká Kamenice - Kerhartice

Prodej, Rodinný dům - Česká Kamenice - Kerhartice

Nabízíme exkluzivně ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1 v Kerharticích. Nemovitost je vedena jako rodinný dům, ale je možné ji využít i k rekreaci. Nachází se v klidné části obce. Dům má původní okna, dveře. Vstupní chodba vede do kuchyně, obývacího pokoje, samostatného záchodu a koupelny. Nachází..

Lokalita: Česká Kamenice - Kerhartice
Původní cena: 2 490 000 Kč1 749 000 Kč

Prodej RD Česká Lípa - Svárov

Prodej RD Česká Lípa - Svárov

Naše společnost Vám nabízí rodinný dům (postaven v letech 1936 -1937) o velikosti 3+1 s příslušenstvím a užitné ploše 140 m3, který se nachází v České Lípě na Svárově. V přízemí (1.NP) je vstupní hala se schodištěm, obytná kuchyň, obývací pokoj, WC, lázeň a spíž. V patře (2.NP) je hala, ložnice,..

Lokalita: Česká Lípa
Původní cena: 3 499 000 Kč3 349 000 Kč

Prodej, rekreační chaty, Úštěk - Habřina

Prodej, rekreační chaty, Úštěk - Habřina

Nabízíme prodej pěkné, zděné, rekreační chaty nedaleko jezera Chmelař v obci Habřina u Úštěka. Chata stojí na vlastním pozemku, je po částečné rekonstrukci. Dispozice 4+1, v suterénu je garáž, z terásky se vejde do malé vstupní chodby, následuje kuchyňka, sprchový kout, samostatné WC , prostorný..

Lokalita: Úštěk970 000 Kč

Prodej rodinného domu v Rumburku

Prodej rodinného domu v Rumburku

Naše společnost Vám nabízí prodej rodinného domu v Rumburku. Dům s pozemkem o výměře 2495 m2 je v dobrém stavebně technickém stavu, z části podsklepený a suchý. Dispozice domu: v přízemí domu se nachází kuchyň s obývacím pokojem, kde jsou krbová kamna s výměníkem postavená ve stylu staročeské pece,..

Lokalita: Lesní, Rumburk - Rumburk 12 200 000 Kč