Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 72 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej RD  - Chřibská - Dolní Chřibská

Prodej RD - Chřibská - Dolní Chřibská

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu se zahradou, který se nachází v části obce. Dům je v udržovaném stavu, s možností okamžitého nastěhování, avšak postupné rekonstrukce budou nutné. Dispoziční řešení domu: v přízemí se nachází chodba, koupelna s WC a menší mísnost pro využití..

Lokalita: Chřibská - Dolní Chřibská1 599 000 Kč

Prodej chalupy v Jiříkově

Prodej chalupy v Jiříkově

Nabízíme ke koupi rodinný dům (Chalupu) o dispozici 2+1 a 4+1, která se nachází v klidné časti obce Jiříkov ( Loučná ) pouze 0,5 km od německého města Neugersdorf. Jedná se o podstavkový dům po částečné rekonstrukci s udržovanou zahradou s (pozemky celkem 1417 m2). Zastavěná plocha domu je 145..

Lokalita: Jiříkov1 450 000 Kč

Prodej rodinného domu v Kytlicích

Prodej rodinného domu v Kytlicích

Nabízíme k prodeji roubenou chalupu v obci Kytlice, která leží v uprostřed lesů v Lužických horách. Obec získala titul Vesnice roku Ústeckého kraje 2018. Chalupa je určena jak k trvalému bydlení, tak i k víkendovým pobytům. Prošla celkovou rekonstrukcí, pozemek je na krásném místě v přírodě s..

Lokalita: Kytliceinfo v RK

Prodej rodinného domu v obci Filipov u Jiříkova

Prodej rodinného domu v obci Filipov u Jiříkova

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v obci Filipov u Jiříkova. Jedná se o zděný, částečně podsklepený, udržovaný dům v klidné části města. Dispozice domu: v přízemí se nachází 2x kuchyň, jídelna, špíz, obývací pokoj, pokoj, předsíň, koupelna, WC, veranda, technická místnost, prostorná chodba. V patře..

Lokalita: Filipov 223, Jiříkov2 090 000 Kč

Prodej rodinného domu na ulici Smetanova ve Varnsdorfu

Prodej rodinného domu na ulici Smetanova ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám výhradně zprostředkuje prodej řadového rodinného domu, který se nachází ve velmi pěkné lokalitě Varnsdorfu v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Zděný dům s užitnou plochou 150 m2 je dispozičně řešen jako 4+1/L. V přízemí domu se nachází pokoj, technická místnost, šatna,..

Lokalita: Smetanova, Varnsdorf2 180 000 Kč

Prodej, Zemědělská usedlost, 1200m² - Svídnice

Prodej, Zemědělská usedlost, 1200m² - Svídnice

Naše společnost Vám nabízí k prodeji rozsáhlou usedlost v obci Svídnice, v okrese Rychnov nad Kněžnou, v blízkosti obce Kostelec nad Orlicí. Celý objekt je před rekonstrukcí. Má vlastní studnu s prověřenou pitnou vodou a je částečně podsklepený. Plyn je přiveden na hranici pozemku asi 5 metrů od..

Lokalita: Svídnice2 592 000 Kč

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Hledáte obyvatelný dům, kde se můžete realizovat? Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi samostatně stojící RD 5+1 k rekonstrukci. Na nemovitosti je nová střecha, zateplená, nové krovy, částečně nová elektřina, přípojka vody a karma. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, kuchyň se sprchovým koutem,..

Lokalita: Petra Bezruče 2548, Varnsdorf1 570 000 Kč

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Nabízíme k prodeji velmi pěkný rodinný dům 4+1 s garáží, který je situován v centru města Varnsdorf, s možností výměny za byt 3+1,4+1, nebo pozemek s doplatkem. Dům prošel v roce 2018 - 2019 kompletní, velmi zdařilou, s citem a hlavně profesionálně provedenou rekonstrukcí zaměřenou i na nejmenší..

Lokalita: Lidická 582, Varnsdorfrezervováno

prodej dvougeneračního domu s komerčním prostorem (autoservisem) ve Varnsdorfu

prodej dvougeneračního domu s komerčním prostorem (autoservisem) ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej dvougeneračního domu s komerčním prostorem (autoservisem) a pozemkem 1580 m². Jedná se o klidný komplex 2 samostatně stojících nemovitostí, vhodných k podnikání a bydlení zároveň. Celá nemovitost je vytápěna přímotopy a v každé místnosti jsou krásná kachlová..

Lokalita: Řeznická, Varnsdorf3 100 000 Kč

Pronájem rodinného domu Litoměřice-Lovečkovice

Pronájem rodinného domu Litoměřice-Lovečkovice

Naše společnost nabízí k dlouhodobému pronájmu rodinný dům po rekonstrukci v okrese Litoměřice Lovečkovice - Dolní Lukavice. Dům prošel celkovou rekonstrukcí - nové podlahové krytiny, dveře a obložky vyrobené na zakázku, rekonstrukce koupelny, sprchového koutu, WC, kuchyně. Nové bezpečnostní..

Lokalita: Litoměřice - Litoměřice-Město25 000 Kč za měsíc