Zlevněné nemovitosti

Prodej rodinného domu ve Šluknově

Prodej rodinného domu ve Šluknově

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu ve Šluknově, typu okál. Jedná se klidnou čtvrť s dostatkem zeleně. Dům je členitý s prostornými místnostmi a nabízí velké množství variant pro možné úpravy. V přízemí se nachází prostorná chodba, kuchyň s obývacím pokojem se vstupem na balkón, dětský pokoj,..

Lokalita: Sukova, Šluknov
Původní cena: 1 490 000 Kč1 350 000 Kč

Prodej rodinného domu v Rumburku - Dolní Křečany

Prodej rodinného domu v Rumburku - Dolní Křečany

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Rumburk, nachází v okrajové a klidné části města. Dispozičně řešen jako 4+1. Ve spodním patře se nacházejí 2 samostatné velké pokoje, jeden menší pokoj, prostorná kuchyň, samostatné WC, koupelna, technická místnost s bojlerem a vývodem na pračku, místnost s..

Lokalita: Na samotě 246/3, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany
Původní cena: 2 290 000 Kč1 990 000 Kč

Prodej komerčního domu s byty, obchody a garážemi ve Varnsdorfu

Prodej komerčního domu s byty, obchody a garážemi ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám nabízí prodej komerčního domu s byty, obchody a garážemi. Jedná se o investiční příležitost s velmi zajímavým ročním výnosem ( při 100 % obsazenosti je výnos 55.000 Kč ). Nemovitost se nachází na ulici Poštovní ve Varnsdorfu. Jedná se o celopodsklepenou třípodlažní budovu se..

Lokalita: Poštovní, Varnsdorf
Původní cena: 7 950 000 Kč7 450 000 Kč

Prodej stavebního pozemku v Rumburku - Dolní Křečany

Prodej stavebního pozemku v Rumburku - Dolní Křečany

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1439 m2 v severozápadní okrajové části města Rumburk - Dolní Křečany. Pozemek se nachází v zástavbě rodinných domů. Je přístupný ze zpevněné místní komunikace a z inženýrských sítí je možné se připojit na veřejný vodovod a elektro, které se..

Lokalita: Na samotě, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany
Původní cena: 789 000 Kč490 000 Kč

Prodej pozemku určeného k výstavbě RD, obec Rybniště

Prodej pozemku určeného k výstavbě RD, obec Rybniště

Nabízíme k prodeji oplocený rovinatý pozemek v klidné části obce Rybniště. Pozemek o výměře 4100m2 je územním plánem určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek má vlastní 20m hlubokou studnu, septik a přivedenou elektřinu. Příjezd je zajištěn z hlavní i vedlejší komunikace. Místo nabízí absolutní..

Lokalita: Rybniště
Původní cena: 328 220 Kč za m2220 Kč za m2

Prodej nájemního domu ve Starých Křečanech

Prodej nájemního domu ve Starých Křečanech

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej nájemního domu v centru obce Staré Křecany. Nemovitost disponuje oficiálně 3 bytovými jednotkami. Po úpravách je zde možné vybudovat až 5 bytových jednotek. Voda je ze studny a kanalizace je řešena septikem s trativodem. Topení bylo řešeno centrálním..

Lokalita: Staré Křečany
Původní cena: 1 100 000 Kč990 000 Kč

Prodej rodinného domu Varnsdorf-Studánka

Prodej rodinného domu Varnsdorf-Studánka

Dům v původním stavu (pouze rekonstrukce střechy, nová střešní okna, nová dkažba v 1.NP) s velikým pozemkem v klidné části obce. Zděný, částečně podsklepený dům s vytápěním na tuhá paliva (krb + původní kachlová kamna). Pozemek o celkové výměře 3.318 m2 je přístupný ze dvou různých komunikací a lze..

Lokalita: Varnsdorf - Studánka
Původní cena: 2 000 000 Kč1 999 900 Kč

Prodej bytu 3+1 - Ralsko - Kuřívody

Prodej bytu 3+1 - Ralsko - Kuřívody

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt (osobní vlastnictví) o dispozici 3+1 a celkové výměře 83,9 m2, který je umístěn do 4. patra čtyřpodlažního panelového domu bez výtahu, nacházející se v Kuřívodech, hlavní části města Ralsko. Obec se nachází asi 9 km od Mimoně, 11 km od Doks, 14 km od Mnichova..

Lokalita: Kuřívody 538, Ralsko
Původní cena: 2 190 000 Kč2 149 000 Kč

Prodej rodinného domu- Mikulášovice

Prodej rodinného domu- Mikulášovice

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu se zahradou, který je situován v klidné části města Mikulášovice. Dům je v udržovaném stavu, s možností domluvy brzkého nastěhování, avšak postupné rekonstrukce budou nutné. Dispoziční řešení domu: v přízemí se nachází veranda, chodba,..

Lokalita: Mikulášovice
Původní cena: 1 750 000 Kč1 549 999 Kč

Bytu 2+1+L

Bytu 2+1+L

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje velmi hezkého bytu 2+1+L uprostřed zeleně na velice pěkném a klidném místě v městské části Praha 4, Podolí, ulice Gončarenkova. Byt se nachází v 1.NP třípatrového domu bez výtahu, ke kterému patří sklep a bolkon. Celková užitková..

Lokalita: Gončarenkova, Praha - Podolí
Původní cena: Rezervovánorezervováno