Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu řadový" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej okálu v obci Horní Police

Prodej okálu v obci Horní Police

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí prodej řadového rodinného domu (5+1) s garáží, který se nachází na ulici Na Vyhlídce. Jedná se o dům cca 34 let starý, kdy před 15 lety proběhla celková rekonstrukce. Nová dřevěná okna s dvojskly, dřevěné podlahy, dvěře s obložkami, zateplení domu,..

Lokalita: Na Vyhlídce, Horní Police5 450 000 Kč

Prodej bytu 4+1/L v OV ve Varnsdorfu

Prodej bytu 4+1/L v OV ve Varnsdorfu

Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku dispozičně řešenou jako 4+1/L o rozloze 105,05 m2 ve Varnsdorfu na ulici Pražská. Byt se nachází v 6. patře revitalizovaného panelového domu s novými plastovými okny, zateplením a novou fasádou. Je prostorný a díky šikovné dispozici nabízí různá řešení...

Lokalita: Pražská, Varnsdorfrezervováno

Prodej řadového RD v Jiříkově

Prodej řadového RD v Jiříkově

Nabízíme Vám prodej podsklepeného, řadového rodinného domu s garáží v ulici Teplická, v obci Jiříkov. Jedná se o dům po částečné rekonstrukci. V přízemí se nachází kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na terasu, koupelna (příprava pro sprchový kout). V Patře ložnice s lodžií..

Lokalita: Teplická 1070/16, Jiříkov - Starý Jiříkov
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej bytu 3+1/L, Rumburk

Prodej bytu 3+1/L, Rumburk

Nabízíme k prodeji slunný byr 3+1/L v Rumburku, ul. Karoliny Světlé.Byt o podlahové ploše 74 m2 se nachází 1.patře panelového domu, který je po kompletní revitalizaci ve velmi dobrém stavu. Byt prošel také zásadní rekonstrukcí (rozvody elektřiny, vody, topení), vyzděné jádro, nová kuchyňskíá linka..

Lokalita: Karoliny Světlé, Rumburk - Rumburk 1rezervováno