Prodej bytu 1KK Čelákovice, Ev.č.: 04670

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej družstevního bytu 1kk v okrajové části města Čelákovice. Tento byt lze zakoupit s možností financování bytovým družstvem již od akontace 970.000,-Kč bez udání příjmů! Toto financování není jako v běžné bance, nezáleží na tom jestli jste měl nebo máte nějaký zápis v registrech dlužníků, nebo jste někde v minulosti dlužili. I přes to Vám může družstevní hypotéku družstvo schválí. Příklad financování je : Stačí zaplatit jen min. 20 % vlastních zdrojů z ceny bytu a na zůstatek hodnoty bytu získáte předschválený družstevní úvěr. Záleží jen na vás kolik vlastních finančních prostředků uhradíte na začátku, podle toho bude vypočítána výše měsíční splátky.
Cena bytu je 4.999.000,-Kč a akontace činí 970.000,-Kč. Velikost bytu je 62,9m2. V případě zakoupení bytu na splátky bude byt veden jako družstevní a po doplacení celkové ceny, bude byt převeden do osobního vlastnictví. Byt je možný splatit dříve , nebo posílat mimořádné splátky a to bez jakýchkoli poplatků. Bytový dům je po kompletní rekonstrukci, která proběhla před několika lety včetně zateplení.Vytápění bytů je řešeno klimatizačními jednotkami, kterými lze využívat jako topení a jako klimatizaci v letních dnech. Je zde také osazeno tepelné čerpadlo, v bytech jsou proto umístěny radiátory. Součástí vstupu do domu je plošina pro vozíčkáře, k překonání venkovního (vstupního) schodiště, jeden byt v 1.NP je využíván jako bezbariérový. Okna jsou plastová. Voda a kanalizace jsou městské.Dům se nachází v okrajové části města Čelákovice. Centrum města je vzdáleno 685 m, nejbližší autobusová zastávka 230 m a hlavní vlaková stanice 1,4 km, obchodní domy Tesco a Billa 1,1km. V blízkosti (260 m) se nachází zdravotní středisko. Základní a mateřská škola jsou vzdáleny 800 m od nemovitosti. Poloha ve městě je velmi dobrá, blízkost dopravních spojů, centra i vybavenosti města.Jedná se o bytový dům s několika vstupy, který je rozdělen na dvě hlavní sekce.
Město Čelákovice leží při levém břehu Labe, 15 km severovýchodně od Hlavního města Prahy. Jeho součástí jsou původně samostatné obce Sedlčánky a Záluží a osada Císařská Kuchyně. Město leží u silnice č. 245, která spojuje dálnici D10 (Praha - Mladá Boleslav) exit č. 10 je vzdálen 8 km a dálnici D11 (Praha - Hradec Králové), exit č. 18 je vzdálen 8,2 km. Ve městě je rozšířená síť obchodů a služeb, vč. lékařské péče, několika mateřských a základních škol, tří středních škol, pošty i městská policie. Dopravní dostupnost zajišťují vlakové spoje do Brandýsa n. Labem, Neratovic, Lysé n. Labem, Kolína a Prahy Masarykova nádraží. Autobusové spoje jezdí do Brandýsa n.l.-Staré Boleslavy a do okolních obcí. Klidná lokalita, vhodná k bydlení, cyklostezky, lokalita středního Polabí, v okolí lesy.
Tuto nemovitost Vám nabízíme z důvodu ceny, dobré lokality a možné výhodné investice.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

970 000 Kč
KategorieByty 1+kk
LokalitaČelákovice
OkresPraha-východ
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Plocha užitná62 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
G (PENB nedodán)