Prodej bytu 1KK Čelákovice, Ev.č.: 04670

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej několik družstevních bytu 1kk v okrajové části města Čelákovice. Tyto byty lze zakoupit jednotlivě s možností financování bytovým družstvem již od akontace 200.000,-Kč bez udání příjmů! Toto financování není jako v běžné bance, nezáleží na tom jestli jste měl nebo máte nějaký zápis v registrech dlužníků, nebo jste někde v minulosti dlužili. I přes to Vám může družstevní hypotéku družstvo schválí. Příklad financování je : Stačí zaplatit jen min. 20 % vlastních zdrojů z ceny bytu a na zůstatek hodnoty bytu získáte předschválený družstevní úvěr. Záleží jen na vás kolik vlastních finančních prostředků uhradíte na začátku, podle toho bude vypočítána výše měsíční splátky. Výše fondu oprav v bytech činí od 1.700,-Kč do 2.200,-Kč za měsíc.
> Ceny bytu jsou závislé od velikosti plochy bytů které jsou od 17.2m2 do 27,56m2. Ceny bytů jsou od 1.427.000 do 2.287.000,-Kč. Byty jsou poměrně všechny stejné a ilustrativní fotky jsou ze třech bytových jednotek.
> Bytový dům je po kompletní rekonstrukci, která proběhla před několika lety včetně zateplení.Vytápění bytů je řešeno klimatizačními jednotkami, kterými lze využívat jako topení a jako klimatizaci v letních dnech.
> Je zde také osazeno tepelné čerpadlo, v bytech jsou proto umístěny radiátory.
> Součástí vstupu do domu je plošina pro vozíčkáře, k překonání venkovního (vstupního) schodiště, jeden byt v 1.NP je využíván jako bezbariérový. Okna jsou plastová. Voda a kanalizace jsou městské.
> Dům se nachází v okrajové části města Čelákovice. Centrum města je vzdáleno 685 m, nejbližší autobusová zastávka 230 m a hlavní vlaková stanice 1,4 km, obchodní domy Tesco a Billa 1,1km. V blízkosti (260 m) se nachází zdravotní středisko. Základní a mateřská škola jsou vzdáleny 800 m od nemovitosti. Poloha ve městě je velmi dobrá, blízkost dopravních spojů, centra i vybavenosti města.
> Jedná se o bytový dům s několika vstupy, který je rozdělen na dvě hlavní sekce.
> Město Čelákovice leží při levém břehu Labe, 15 km severovýchodně od Hlavního města Prahy. Jeho součástí jsou původně samostatné obce Sedlčánky a Záluží a osada Císařská Kuchyně. Město leží u silnice č. 245, která spojuje dálnici D10 (Praha - Mladá Boleslav) exit č. 10 je vzdálen 8 km a dálnici D11 (Praha - Hradec Králové), exit č. 18 je vzdálen 8,2 km. Ve městě je rozšířená síť obchodů a služeb, vč. lékařské péče, několika mateřských a základních škol, tří středních škol, pošty i městská policie. Dopravní dostupnost zajišťují vlakové spoje do Brandýsa n. Labem, Neratovic, Lysé n. Labem, Kolína a Prahy Masarykova nádraží. Autobusové spoje jezdí do Brandýsa n.l.-Staré Boleslavy a do okolních obcí. Klidná lokalita, vhodná k bydlení, cyklostezky, lokalita středního Polabí, v okolí lesy.
> Tuto nemovitost Vám nabízíme z důvodu ceny, dobré lokality a možné výhodné investice.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek+420 602 811 421
[email protected]
1 427 000 Kč
KategorieByty 1+kk
LokalitaČelákovice
OkresPraha-východ
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Plocha užitná21 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)