Prodej chaty v Dlouhém dole - Kyjov, Ev.č.: 05396

Popis

Nabízíme k prodeji částečně podsklepenou chatu v krásném prostředí Národního parku České Švýcarsko při řece Křinici v Kyjově Dlouhém dole.
Chata o zastavěné ploše 36 m2 je opatřena číslem popisným a je ve velmi dobrém stavebně technickém stavu. Jedná se o jednu nemovitost rozdělenu dvěma čísly popisnými, každá polovina je zapsána na samostatném Listu vlastnictví. V přízemí se nachází kuchyň s obývacím pokojem, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC, v patře jsou tři ložnice.
Chata je vytápěna elektrokotlem a krbovými kamny, voda je přivedena z vlastní vrtané studny a odpad je sveden do septiku. K chatě náleží pozemek o výměře 234 m2, který je osázen okrasnými stromy a keři a nabízí absolutní klid a soukromí, které si můžete užívat na terásce s krásným výhledem do lesů Kyjovského údolí. U chaty je vlastní zpevněné parkoviště o výměře 114 m2.
Součástí prodeje je také soubor tří pozemků o výměrách 400m2, 460m2 a 632 m2.
Na pozemku stojí další chata s malou dílnou využívaná pro letní pobyty a pěkný dřevník. Do chaty je přivedena elektřina.
Nemovitost je vhodná jak pro investici, tak i pro vlastní celoroční užívání.
Kyjov a jeho okolí je určeno převážně pro milovníky přírody a to pro svou malebnost a zasazení do lesů Národního parku. Blízké okolí nabízí řadu zajímavých výletních cílů a možnost všestranného využití. V blízkosti se nachází Kyjovská přehrada, která je rájem pro příznivce přírodního koupání. Okolní terén je přímo určen pro milovníky skalního lezení, turisty i cyklisty.
Více informací získáte při prohlídce s makléřem nebo v naší RK.

Wernerová Andrea

Kontaktujte makléře

Wernerová Andrea

+420 777 257 729

[email protected]

2 950 000 Kč
KategorieChata
LokalitaKrásná Lípa - Dlouhý Důl
OkresDěčín
Velikost4 pokoje
Plocha užitná74 m²
Plocha pozemku1.840 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce