Prodej panelového domu - 77 bytových jednotek v Děčíně, Ev.č.: 04606

Popis

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí prodej čtyřpodlažního panelového domu se sedmi vchody a 77 byty ve městě Děčín.
Dispozice bytů: 1kk - 3 byty, 1+1–18 bytů, 2+1- 47 bytů, 3+1- 9 bytů. Celková zastavěná plocha nemovitosti je 2.286 m2 a užitná plocha je 4.466 m2. Byty jsou částečně zrekonstruované a částečně v původním stavu.

Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí nových plastových oken, nové stoupačky, nové rozvody elektřiny ve všech společných prostorech. Ve 20 bytech došlo ke kompletní výměně elektroinstalace. Tato nemovitost se nachází v klidné udržované lokalitě, u které je dostatek parkovacích míst. Okolí domu je dětské hřiště, dostatek zeleně. V blízkosti je dobrá dopravní dostupnost, mateřská škola, potraviny atd. Stabilní obsazenost je 98–100 % nájemníků měsíčně. Z 85 % jsou stálí nájemníci využívající byty dlouhodobě. V případě zájmu jsme schopni doložit výtěžnost a kompletní přehled nákladů, a to vše v tabulkové podobě kterou dlouhodobě vede vlastník.

Vlastník nemovitosti má také vyhotovené prohlášení vlastníků bytových jednotek, a to pro případ prodeje bytů jednotlivě. Tuto nemovitost Vám doporučujeme jako dobrou investici se stabilním výnosem s možností zajištění kompletní správy této nemovitosti.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, prohlídku nemovitosti zajistíme v co nejrychlejším termínu, který Vám bude vyhovovat.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek+420 602 811 421
[email protected]
volejte makléřicena k jednání
KategorieČinžovní domy
LokalitaRakovnická, Děčín
OkresDěčín
Plocha užitná4.466 m²
Plocha zastavěná2.286 m²
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)