Prodej rodinné domu v Dolním Podluží, Ev.č.: 04779

Popis

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Dolní Podluží. Dům o min. velikosti 5+1 s obytným podkrovím s možností dalšího rozšíření. Plocha pozemku včetně domu je přibližně 1.302 m2, z toho je zastavěná plocha přibližně 200 m2.

Jedná se o samostatně stojící, dvoupodlažní, částečně podsklepený dům zasazený do mírně svažitého pozemku v blízkosti silnice a železniční trati. I přesto, že se nemovitost nachází v blízkosti frekventované silnice, tak díky protihlukové stěně a síle stěn domu (110 cm ) není hluk uvnitř domu vůbec patrný. Výhodou je absolutní soukromí bez sousedních nemovitostí, a to i do budoucna.

Dům je z cihlového zdiva s pískovcovými kamennými základy a sedlovou eternitovou střechou. Nemovitost prošla částečnou rekonstrukci.

Do domu se vstupuje prostornou chodbou, z níž je vstup do kuchyně a následně do obývacího pokoje. Z chodby je dále vstup do koupelny s WC, technické místnosti a ložnice.

Ve druhém podlaží se nacházejí další tři pokoje, které nyní slouží jako dva dětské pokoje a pokoj k rekonstrukci. V tomto patře je rovněž vstup na střechu.

Dům má vlastí studnu napojenou na čerpadlo ve sklepě, kanalizaci je svedena do dvoukomorového septiku s trativodem, elektřina 230 a 400 V. Topení je zajištěno elektro kotlem s možností vytápění kotlem na tuhá paliva. Okna jsou převážně původní dřevěná.

Prohlídky jsou možné každý den po předchozí domluvě.
Financováním Vám rádi zdarma zařídíme. Pro více informací, nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Pavel Nechutný

Kontaktujte makléře

Pavel Nechutný

+420 604 723 312

[email protected]

3 450 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaDolní Podluží
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná290 m²
Plocha pozemku1.302 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaVenkovská
G (PENB nedodán)
Sklepano
VodaStudna
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik, Trativod
TopeníÚstřední elektrické