Prodej rodinného domu v Rumburku - Horní Jindřichov, Ev.č.: 04982

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej pěkného podstávkového domu v klidné části obce Rumburk - Horní Jindřichov. Dispozice této nemovitosti je následující: Hlavním vchodem vstoupíme do chodby z které se dostaneme do útulného obývacího pokoje s krbovými kamny, které dokážou vytopit celý dům. V další části přízemí nemovitosti je kuchyň s jídelnou, koupelna, technická místnost ve které je umístěna pračka a plynový kotel, který slouží k ohřevu teplé vody a vytápění nemovitosti a je zde i vchod na zahradu. Do prvního patra vedou dřevěné schody kde je chodbička s vestavěnými skříněmi a dva podkrovní obytné pokoje.
Tato nemovitost prošla celkovou rekonstrukci a to jek zvenčí, tak uvnitř domu. Rekonstrukce spočívala v opískování a opravě venkovní fasády domu, tak k výměně střešní krytiny, výměna oken za plastová okna, nové rozvody elektřiny, nové rozvody vody a odpadů, nové rozvody topení které jsou provedeny v mědi, nový vyvložkovaný komín a plynový kotel. Voda je do nemovitosti přivedena městským řádem, kanalizace je řešena septikem. K domu náleží menší udržovaná zahrádka na které je postaven dřevník a parkovací místo pro osobní vozidlo.
Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu velmi dobrého technického stavu a nízkými měsíčními náklady, které se pohybují cca pro čtyři osoby do 6.000,-Kč.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zařídíme prohlídku a zajistíme financování této nemovitosti

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

3 800 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaSportovní, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov
OkresDěčín
Velikost4 pokoje
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku213 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)