Prodej penzionu ve Varnsdorfu, Ev.č.: 04912

Popis

V přímém zastoupení nabízíme k prodeji rodinný penzion Koliba ve Varnsdorfu. Tato oblast patří k vyhledávaným turistickým oblastem. Penzion se nachází v klidném prostředí na okraji města.
Oblast Lužických hor je vyhledávaná pro přírodní a sakrální památky jako rozhledny, kaple, křížové cesty a hrady, cyklo výlety, národní park České Švýcarsko.
Penzion je stále, celoročně v provozu a plně obsazen.
V přízemí penzionu se nachází ubytovací pokoje pro 14 osob, každý s vlastním sociálním zařízením se společnou funkční kuchyní, sklad, kotelna a toalety.
V patře je samostatná bytová jednotka majitelů, kterou lze v budoucnu přebudovat a využít k vzdělávacím, nebo firemním akcím. Je zde celkem 5 pokojů. Z patra je vstup na zastřešenou terasu, která je určena pro volnočasové aktivity.
Penzion je možné vytápět plynem, ale aktuálně je zde 7 samostatných tepelných čerpadel a krbová kamna napojená na vzduchotechniku.
Na pozemku je prodejní stánek s posezením který je v provozu od jara do podzimu a generuje zajímavý zisk. Pro ubytované je zde také k dispozici zahradní gril a zastřešené posezení.
K parkování je možnost využít několik parkovacích míst na pozemku i před penzionem.
Penzion má vodovodní přípojku a jímku, ohřev vody bojlery, střecha je z části hliníková panelka a zčásti asfaltové pásy, nová plastová okna. Internet zdarma v celém objektu.
Celkový pozemek je o rozloze 1 243 m2. a je možnost dokoupení okolních pozemků.

Petr Přibyl

Kontaktujte makléře

Petr Přibyl

+420 724 270 995

[email protected]

13 900 000 Kč
KategorieUbytování
LokalitaVarnsdorf
OkresDěčín
Plocha užitná450 m²
Plocha pozemku1.243 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
G (PENB nedodán)