Pronájem garsonky s balkonem ve Varnsdorfu, Ev.č.: 04548

7
8
5

Popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu byt 1+KK (garsonka)s balkonem na ulici Hrnčířská ve Varnsdorfu. Změnou majitele a rekonstrukcí bytů, došlo ke změně obsazení novými nájemníky, kteří musí splňovat zásady slušného bydlení.
Byt prošel částečnou rekonstrukci a je vhodný k okamžitému nastěhování. Parkování možné před domem. Byt je zařízen novou kuchyňskou linkou s el. sporákem, digestoří, nové lino, nové osvětlení, nové interiérové dveře a byt je nově vymalován. Vstup do budov, společné prostory chodeb a prostor kolem celého domu jsou monitorovány kamerovým systémem. V domě působí domovník.
Holé nájemné činí 3.300,- Kč/měs, všechny poplatky vč. internetu 1.370,- Kč/měs a zálohy na služby (elektřinu v bytě, teplou a studenou vodu, teplo a ohřev TV ) pro jednu osobu 2.100,- Kč/měs. Po dobu prvních 3 měsíců nájmu, jako výhoda, internet zdarma (sleva 200,- Kč/měs). Nástupní nájem vč. poplatků a záloh činí dohromady 6.570,- Kč. vratná 10.000,- Kč , kterou lze splácet postupně, v první splátce ale vždy alespoň 6.000,- Kč. Provize RK 3.000,- Kč. Pouze na dlouhodobý pronájem.
Prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě s RK. RK si vyhrazuje právo vybrat nájemníka nejlépe odpovídajícího požadavkům majitele.
Na dotaz rádi ověříme i dostupnost další garsonky v jiné výbavě, ceně a umístění v domě.

Eva Jakoubková

Kontaktujte makléře

Eva Jakoubková+420 720 482 184
[email protected]
3 300 Kč za měsícbez poplatků
KategorieByty 1+kk
LokalitaHrnčířská, Varnsdorf
OkresDěčín
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná24 m²
Podlaží umístění2
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)