Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 98 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej RD, chalupy Staré Křečany

Prodej RD, chalupy Staré Křečany

Nabízíme k prodeji dům v klidné lokalitě obce Straré Křečany. Částečně podsklepený rodinný dům je po částečných rekonstrukcích vnitřníh prostor (podlahy, omítky, rozvody elektřiny, vnitřní i vnější opískování obvodové dřevěné konstrukce domu, opískování obvodového zdiva a klenbových stropů v..

Lokalita: Staré Křečany3 500 000 Kč

Prodej družstevního bytu 3+1+L ve Varnsdorfu

Prodej družstevního bytu 3+1+L ve Varnsdorfu

Nabízíme k prodeji slunný byr 3+1/L ve Varnsdorfu, ul. Lesní. Byt o celkové ploše 67,80 m2 se nachází 1.patře panelového domu, který je po kompletní revitalizaci ve velmi dobrém stavu. Byt prošel také zásadní rekonstrukcí (nové jističe, vyzděné jádro, nová kuchyňská linka, podlahy, dveře a štuky)...

Lokalita: Lesní, Varnsdorfrezervováno

Prodej bytového domu - 12 bytových jednotek

Prodej bytového domu - 12 bytových jednotek

Naše společnost vám ve výhradním zastoupení nabízí třípodlažní bytový dům se zastavěnou plochou 1.165 m2 s 12 byty, vlastním parkovištěm a prostornou rozlehlou zahradou o velikosti 1.907 m2 ve Šluknově. Byty jsou o velikosti 4 x120 m2, 2 x 100 m2, 3 x 58 m2, 1 x 43m2, 2 x 38 m2 byty jsou..

Lokalita: Budišínská, Šluknov12 000 000 Kč

Prodej stavebního pozemku v Rumburku

Prodej stavebního pozemku v Rumburku

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu a to v Rumburku, ul. Jiříkovská. K pozemeku o celkové výměře 3702 m2 je přivedena elktřina, voda, kanalizace a dvě vlastní studny. Jedná se o rovinatý, upravený pozemek připravený k výstavbě. Pozemek se nachází v klidné lokalitě města..

Lokalita: Jiříkovská, Rumburk1 800 000 Kč

Pronájem obchodních prostor v Rumburku

Pronájem obchodních prostor v Rumburku

Nabízíme k pronájmu komerční prostor o užitné ploše 250 m2 u velmi frekventované hlavní silnice v Rumburku. Jedná se o přízemní, nezařízený komerční prostor s přímým vstupem z ulice Pražská. Dispozici tvoří místnost (prodejna) o výměře 110 m2, sklad 80 m2, kancelář, nebytová jednotka 1kk, která..

Lokalita: Pražská 437/13, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov24 100 Kč za měsíc

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici dvou bytových jednotek, který lze využít jako dvougenerační. Dům se nachází v klidné části obce Varnsdorf, avšak v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Užitná plocha domu činí 330 m2, celková plocha pozemku 638 m2. Zdivo je..

Lokalita: Dolní nábřeží, Varnsdorf2 800 000 Kč

Prodej rodinného domu Jiříkov

Prodej rodinného domu Jiříkov

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v klidné lokalitě města Jiříkov. Dům je velmi dobrém stavebně technickém stavu, po menších úpravách vhodný k okamžitému nastěhování. Dům prošel kompletní rekonstrukcí přízemních prostor (podlahy, elektřina, rozvody topení, vody a odpadů,..

Lokalita: Brněnská, Jiříkovrezervováno

Prodej stavebního pozemku v obci Dubnice

Prodej stavebního pozemku v obci Dubnice

Nabízíme k prodeji soubor stavebních pozemků ve velmi oblíbené lokalitě Doubnice o celkové rozloze 7.151 m2. Pozemky se nachází v okrajové části obce. Na pozemku, který je téměř rovinatý, se nachází bývalá stodola. Zadní hranice pozemku navazuje na jehličnatý les. Příjezd ke všem pozemkům je po..

Lokalita: Dubnice4 400 000 Kč

Prodej řadového RD v Jiříkově

Prodej řadového RD v Jiříkově

Nabízíme Vám prodej podsklepeného, řadového rodinného domu s garáží v ulici Teplická, v obci Jiříkov. Jedná se o dům po částečné rekonstrukci. V přízemí se nachází kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na terasu, koupelna (příprava pro sprchový kout). V Patře ložnice s lodžií..

Lokalita: Teplická 1070/16, Jiříkov - Starý Jiříkov
Původní cena: 2 000 000 Kč1 900 000 Kč

Prodej bytového domu v Krásném Buku

Prodej bytového domu v Krásném Buku

Nabízíme Vám atraktivní investiční příležitost, koupi bytového domu v Krásném Buku. Patrový objekt v zajímavé lokalitě nabízí 7 bytových jednotek. V přízemí domu je plně vybavena restaurace s kuchyní s kapacitou 40 lidí. V 1. patře jsou 3 byty po celkové rekonstrukci o velikosti 1+1. Ve 2. patře se..

Lokalita: Krásná Lípa - Krásný Buk4 999 000 Kč