Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 126 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej panelového domu v Ústí nad Labem - Klišé

Prodej panelového domu v Ústí nad Labem - Klišé

V exkluzivním zastoupeni Vám nabízíme prodej panelového domu s 54 byty v Ústí nad Labem. Na přání majitele neuveřejňujeme fotografie ani adresu nemovitosti. Nemovitost prošla celkovou rekonstrukcí nová fasáda včetně zateplení, střecha, odvětraní , nový výtah, kamerový systém v nemovitosti, nově..

Lokalita: Ústí nad Labem - Klíšeinfo v RK

Prodej rodinného domu ve Šluknově

Prodej rodinného domu ve Šluknově

Nabízíme Vám hezký, částečně zrekonstruovaný rodinný dům, k dvougeneračnímu bydlení, s garáží v obci Šluknov, ulice Dvořákova. Dispozice: v přízemí se nachází kuchyň, obývací pokoj, 2 pokoje, koupelna, WC, terasa. V patře se nachází kuchyň, 4 pokoje, v mezipatře je koupelna a WC. Každá bytová..

Lokalita: Dvořákova 633, Šluknov5 000 000 Kč

Prodej bytu 3+1+L v OV ve Varnsdorfu

Prodej bytu 3+1+L v OV ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám nabízí prodej bytu 3+1+L, užitná plocha bytu 64 m2, v osobním vlastnictví na ulici Východní. Byt se nachází ve 4. podlaží ze 4, je situován v centru města, v klidné čtvrti, v blízkosti školy a školky, pošty, městského úřadu. Byt je po celkové rekonstrukci, nová kuchyňská linka..

Lokalita: Východní, Varnsdorf1 980 000 Kč

Prodej bytu 2+1+L Legií, Varnsdorf

Prodej bytu 2+1+L Legií, Varnsdorf

Naše společnost Vám nabízí prodej bytu 2+1+L, užitná plocha bytu 49 m2, v družstevním vlastnictví na ulici Legii. Byt se nachází ve 4. podlaží ze 4, je situován v centru města, v klidné čtvrti, v blízkosti školy a školky, pošty, městského úřadu. Byt je v původním udržovaném stavu. Kuchyňská..

Lokalita: Legií, Varnsdorf1 400 000 Kč

Prodej bytu 2+1 v OV v Mikulášovicích

Prodej bytu 2+1 v OV v Mikulášovicích

Nabízíme k prodeji částečně zrekonstruovaný byt 2+1, 64,9 m2, v přízemí, s nízkými provozními náklady, v obci Mikulášovice. Byt působí velmi vzdušně a je světlý. Prošel rekonstrukcí plastových oken, nová kuchyňská linka, zděná koupelna a WC. K bytu náleží sklepní kóje. Občanská vybavenost v pěší..

Lokalita: Mikulášovice 1071rezervováno

Prodej bytu 1KK Čelákovice

Prodej bytu 1KK Čelákovice

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej několik družstevních bytu 1kk v okrajové části města Čelákovice. Tyto byty lze zakoupit jednotlivě s možností financování bytovým družstvem již od akontace 200.000,-Kč bez udání příjmů! Toto financování není jako v běžné bance, nezáleží..

Lokalita: Čelákovice1 427 000 Kč

Pronájem bytu 2+1 Varnsdorf-Seifhennersforf

Pronájem bytu 2+1 Varnsdorf-Seifhennersforf

Nabízíme Vám pronájem pěkného prostorného bytu 2+1 v obci Seifhennersdorf, na adrese Albert Strasse 15 v najemním domě v přízemí nemovitosti. V bytě je kuchyňská linka se sporákem. Nájem je 7.000,-Kč kauce 7.000,-Kč, rezervační záloha ve výši 7.000 Kč po podpisu nájemní smlouvy zúčtovaná jako..

Lokalita: Varnsdorf7 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+1 Varnsdorf-Zittau

Pronájem bytu 1+1 Varnsdorf-Zittau

Nabízíme Vám pronájem pěkného prostorného bytu 1+1 v obci Zittau, na adrese Löbaur Platz 4 v najemním domě v prvním patře nemovitosti. V bytě je nainstalovaná nová kuchyňská linka s indukční deskou. Nájem je 6.000,-Kč kauce 6.000,-Kč, rezervační záloha ve výši 6.000 Kč po podpisu nájemní smlouvy..

Lokalita: Varnsdorf6 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 3+1 Varnsdorf - Zittau

Pronájem bytu 3+1 Varnsdorf - Zittau

Nabízíme Vám pronájem pěkného prostorného bytu 3+1 v obci Zittau, na adrese Löbaur Platz 4 v najemním domě v prvním patře nemovitosti. V bytě je nainstalovaná nová kuchyňská linka s indukční deskou. Nájem je 9.000,-Kč kauce 9.000,-Kč rezervační záloha ve výši 9.000 Kč po podpisu nájemní smlouvy..

Lokalita: Varnsdorf9 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 2+1 Varnsdorf-Zittau

Pronájem bytu 2+1 Varnsdorf-Zittau

Nabízíme Vám pronájem pěkného prostorného bytu 2+1 v obci Zittau, na adrese Löbaur Platz 4 v nájemním domě v prvním patře nemovitosti. V bytě je nainstalovaná nová kuchyňská linka s indukční deskou. Nájem je 7.000,-Kč, kauce 7.000,-Kč, rezervační záloha ve výši 7.000 Kč po podpisu nájemní smlouvy..

Lokalita: Varnsdorf7 000 Kč za měsíc

Prodej bytového domu ve Cvikově

Prodej bytového domu ve Cvikově

Naše společnost Vám nabízí prodej nemovitosti v centru obce Cvikov. Tato nemovitost je vedená jako nájemní dům s možností vybudování 12 bytových jednotek. Momentálně dům prochází dlouhodobou rekonstrukcí a nyní jsou v nemovitosti zrekonstruovány tři bytové jednotky, které lze okamžitě pronajmout...

Lokalita: Cvikov4 200 000 Kč

Prodej rodinného domu Varnsdorf - Seifhennersdorf

Prodej rodinného domu Varnsdorf - Seifhennersdorf

Nabídka prodeje pěkného RD s komerčním prostorem a se samostatnou garáží v Seifhennersdorfu, ul. Rumburská. Dům se nachází u hlavní komunikace. Vedle domu je k dispozici větší parkovací stání. V přízemí domu je komerční prostor - zavedené kadeřnictví (holý nájem 170 Eur/měsíc ). Dále jsou zde tři..

Lokalita: Varnsdorfrezervováno