Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Pavel Nechutný" odpovídá 10 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Pronájem bytu 1+1 Nezvalova, Varnsdorf

Pronájem bytu 1+1 Nezvalova, Varnsdorf

Exkluzivně Vám nabízíme pronájem bytu o dispozici 1+1 ve Varnsdorfu na ulici Nezvalova. Kompletně zrekonstruovaná prostorná bytová jednotka 48 m2 se nachází v 1.NP. Bezproblémové parkování před domem. Kauce ve výši 7.000,- Kč, nájemné 6.500,- Kč, + 2.500,- služby. ( teplo, voda, elektrika )...

Lokalita: Nezvalova, Varnsdorf6 500 Kč za měsíc

Prodej rodinného domu Varnsdorf - Studánka

Prodej rodinného domu Varnsdorf - Studánka

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí ke koupi zajímavou nemovitost umístěnou v hezké a klidné lokalitě, dlouhodobě bez budoucí výstavby v obci Varnsdorf - Studánka. Jedná se o dům s číslem popisným, využívaný v současnosti k trvalému bydlení, s dřevěnou budovou vedenou v katastru..

Lokalita: Varnsdorf - Studánka3 650 000 Kč

Prodej garáže Varnsdorf ulice Východní

Prodej garáže Varnsdorf ulice Východní

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prostornou řadovou garáž se zastavěnou plochou 26 m2, ve Varnsdorfu ulice Východní. Garáž je zkolaudovaná, stojí na vlastním pozemku a je v zachovalém stavu se společnou elektřinou 220 V.. Obvodové zdivo je cihlové, částečně vlhké, podlaha garáže je zpevněná(..

Lokalita: Východní, Varnsdorfrezervováno

Pronájem, garáže ulice Nezvalova Varnsdorf

Pronájem, garáže ulice Nezvalova Varnsdorf

Nabízíme pronájem garáže ve Varnsdorfu na ulici Nezvalova. Garáž je v dobrém stavu, suchá s přístupem po obecní komunikaci. Elektrický proud zaveden. Je ihned k dispozici. Nájem 1.200,- Kč/měsíc + 100,- Kč záloha na elektřinu. Rezervační záloha ve výši 1.000 Kč bude po podpisu podnájemní smlouvy..

Lokalita: Nezvalova, Varnsdorfrezervováno

Pronájem bytu 2+KK ve Varnsdorfu

Pronájem bytu 2+KK ve Varnsdorfu

Exkluzivně Vám nabízíme pronájem bytu o dispozici 2+ KK v bytovém domě. Kompletně zrekonstuovaná bytová jednotka se nachází v 1.NP a je přístupná po schodišti z centrální chodby. Byt má vlastní uzamykatelný vchod. K dispozici je prostorný obývací pokoj, kuchyň s kuchyňskou linkou a pokoj, dále..

Lokalita: Palackého, Varnsdorfrezervováno

Pronájem bytu 2+1 Husova, Varnsdorf

Pronájem bytu 2+1 Husova, Varnsdorf

Naše společnost Vám nabízí byt 2+1 , 65 m2, který se nachází v 1.NP podlaží čtyřpodlažního domu bez výtahu, na ulici Husova ve městě Varnsdorf. Byt je orientován jihozápadním směrem, okna jsou plastová, jádro původní neupravené, v koupelně smaltovaná vana, WC oddělené. Byt je v OV. V bytě je..

Lokalita: Husova, Varnsdorf
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej družstevního bytu 3+1+L ve Varnsdorfu

Prodej družstevního bytu 3+1+L ve Varnsdorfu

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1+L s možností úpravy na 4+1+L ve Varnsdorfu, ul.Karolíny Světlé. Prostorný byt o velikosti 77,0 m2 se nachází v 6 patře panelového domu s výtahem. Dispoziční řešení: kuchyň s kuchyňskou linkou, ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj,..

Lokalita: Karolíny Světlé, Varnsdorfrezervováno

Prodej novostavby s bazénem v Horní Podluží

Prodej novostavby s bazénem v Horní Podluží

Exkluzivní novinka v nabídce naší realitní kanceláře. Dovoluji si vám nabídnout novostavbu kvalitně provedeného, nízkoenergetického rodinného domu 4+KK s garaží a obytnou místností, která může sloužit jako salon, kadeřnictví, kancelář, ale i zárověn jako bytová jednotka o velikosti 1KK...

Lokalita: Horní Podlužírezervováno

Pronájem bytu 1+kk Nezvalova, Varnsdorf

Pronájem bytu 1+kk Nezvalova, Varnsdorf

Exkluzivně Vám nabízíme podnájem bytu o dispozici 1+KK ve Varnsdorfu na ulici Nezvalova. Kompletně zrekonstuovaná bytová jednotka se nachází v 2.NP. Bezproblémové parkování před domem. Kauce ve výši 5.000,- Kč, nájemné 5.000,- Kč, + 2.500,- služby. ( teplo, voda, elektrika ). Rezervační záloha ve..

Lokalita: Nezvalova, Varnsdorf5 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1 KK - Garsoniera Varnsdorf

Pronájem bytu 1 KK - Garsoniera Varnsdorf

Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt 1+kk o rozloze 30 m2 ve Varnsdorfu ulice Čelakovická. Udržovaný stav. Kauce ve výši 5.000 Kč, Nájemné včetně záloh 5.500,- Kč ( topení, voda, elektrika ). Rezervační záloha ve výši 3.000,- Kč po podpisu nájemní smlouvy zúčtovaná jako provize RK. K bytu patří..

Lokalita: Čelakovická, Varnsdorfrezervováno