Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléřky Wernerová Andrea" odpovídá 12 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Pozemky pro bydlení Alšova, Krásná Lípa

Pozemky pro bydlení Alšova, Krásná Lípa

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Krásné Lípě, ul. Alšova. Pozemek o výměře 740 m2 se nachází na krásném a klidném místě, přitom nedaleko centra města. Na pozemku je vlastní vrtaná studna 30m, přivedená elektřina a odpad sveden do malé jímky. Možno připojit na městskou kanalizaci. Na pozemku je..

Lokalita: Alšova, Krásná Lípa1 000 000 Kč

Prodej rodinného domu Horní Podluží

Prodej rodinného domu Horní Podluží

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v Horním Podluží. Dům po kompletních a rozsáhlých rekonstrukcí (rozvody vody, topení elektřiny, omítky, okna, střecha, podlahy...), které proběhly v r. 2018 je ve velmi dobrém stavu a vhodný k okamžitému bydlení. Dům je také vhodný pro investiční..

Lokalita: Horní Podluží7 500 000 Kč

Chalupa na prodej,  Jablonec nad Jizerou - Stromkovice

Chalupa na prodej, Jablonec nad Jizerou - Stromkovice

Nabízíme k prodeji krásnou chaloupku v klidné lokalitě Jablonce nad Jizerou - Stromkovice. Dům s číslem popisným je zasazen do malebné přírody Krkonošského Národního parku s překrásnými výhledy, klidem a absolutním soukromím. Chalupa o zastavěné ploše 72 m2 je v původním, ale udržovaném stavu. V..

Lokalita: Jablonec nad Jizerou - Stromkovice5 500 000 Kč

Prodej nemovitosti pro výrobu v Rumburku

Prodej nemovitosti pro výrobu v Rumburku

Nabízíme k prodeji nemovitost určenou pro výrobu v katastru nemovitostí vedenou jako objekt občanské vybavenosti v Rumburku, ul. Vojtěcha Kováře. Objekt je momentálně provozován jako vývařovna se stálou klientelou, kterou by bylo možné převzít a to i včetně veškerého špičkového vybavení..

Lokalita: Vojtěcha Kováře, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov8 300 000 Kč

Prodej rodinného domu Jiříkov

Prodej rodinného domu Jiříkov

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v klidné lokalitě města Jiříkov. Dům je velmi dobrém stavebně technickém stavu, po menších úpravách vhodný k okamžitému nastěhování. Dům prošel kompletní rekonstrukcí přízemních prostor (podlahy, elektřina, rozvody topení, vody a odpadů,..

Lokalita: Brněnská, Jiříkovrezervováno

Prodej rodinného domu Jiříkov

Prodej rodinného domu Jiříkov

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s garáží v Jiříkově po kompletní rekonstrukci. Dům je výborném stavebně technickém stavu, vhodný pro vícegenerační bydlení i jako investice. V 2NP vybudovány pokoje pro ubytování s vlastní koupelnou a WC. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva a..

Lokalita: Jiříkovinfo v RK

Prodej RD Chřibská

Prodej RD Chřibská

Nabízíme k prodeji dům v klidné lokalitě Chřibské, části obce Dolní Chřkibská. Dům je určen k rekonstrukci. V přízemí domu se nachází byt o dispozici 3+1, který je po rekonstrukci ve velmi dobrém stavu, vhodný k okamžitému užívání vlastníkem či nájemníkem. S prodejem dále souvisí zpracovaný projekt..

Lokalita: Chřibská3 500 000 Kč

Prodej bytu 3+1/L, Rumburk

Prodej bytu 3+1/L, Rumburk

Nabízíme k prodeji slunný byr 3+1/L v Rumburku, ul. Karoliny Světlé.Byt o podlahové ploše 74 m2 se nachází 1.patře panelového domu, který je po kompletní revitalizaci ve velmi dobrém stavu. Byt prošel také zásadní rekonstrukcí (rozvody elektřiny, vody, topení), vyzděné jádro, nová kuchyňskíá linka..

Lokalita: Karoliny Světlé, Rumburk - Rumburk 1rezervováno

nabízí, pronájem, obchodní prostory Národní, Varnsdorf

nabízí, pronájem, obchodní prostory Národní, Varnsdorf

Nabízíme k pronájmu komerční prostory vhodné pro výrobu, skladování, prodej nebo kanceláře ve Varnsdorfu, ul. Národní. Objekt se nachází v samém centru města s velmi dobrou dostupností a obslužností. K dispozici jsou jak rampy pro nákladní automobily, tak i prakovací stání pro automobily osobní. K..

Lokalita: Národní, Varnsdorf7 000 Kč za měsíc

Prodej, Rodinné domy, 149 m² - Varnsdorf

Prodej, Rodinné domy, 149 m² - Varnsdorf

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s garáží ve Varnsdorfu, ul. Hájenská. Dům o zastavěné ploše 149 m2 je v dobrém, udržovaném stavu. V přízemí domu se nachází bytová jednotka o dispozici 2+1 se zrekonstruovanou koupelnou (sprchový kout, samostatné WC, bidet) a technickou místností,..

Lokalita: Hájenská, Varnsdorfrezervováno