Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléřky Helena Stráníková" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Byt 2+kk Doležalova, Praha - Černý Most

Byt 2+kk Doležalova, Praha - Černý Most

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+kk, který se nachází v 5. patře panelového domu na Praze 9 v lokalitě Černý Most. Dům prošel revitalizací - nová fasáda, zateplení, plastová okna. K bytu náleží sklepní kóje, umístěná v suterénu domu. Byt je v původním..

Lokalita: Doležalova, Praha - Černý Mostrezervováno

Prodej bytu 5+1/L - Stráž pod Ralskem

Prodej bytu 5+1/L - Stráž pod Ralskem

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej družstevního bytu o dispozici 5+1/L a užitné ploše 86 m2, v obci Stráž pod Ralskem, na ulici Mimoňská. Byt se nachází ve 2. patře, v domě po celkové revitalizaci. K bytu náleží sklepní kóje. Parkováni řešeno u domu. Více informací a případnou prohlídku u..

Lokalita: Mimoňská, Stráž pod Ralskem2 200 000 Kč

Prodej RD - Šluknov - Rožany

Prodej RD - Šluknov - Rožany

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu, nacházející se v části obce Šluknov – Rožany, sousedící s německým městem Sohland. Smíšený objekt je ve stavu, kdy jsou nutné investice na další rekonstrukci. Více informací Vám sdělíme telefonicky, nebo při prohlídce domu. S případným..

Lokalita: Šluknov - Rožany
Původní cena: 1 499 000 Kč999 000 Kč

Prodej stavebního pozemku  - Dobranov

Prodej stavebního pozemku - Dobranov

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rovinatého stavebního pozemku o celkové výměře 903 m2, který se nachází v obci Dobranov. Dle územního plánu je pozemek veden jako "plocha smíšená obytná venkovská". Na hranici pozemku se nachází elektrika a vodovodní řád. V obci není vybudována veřejná..

Lokalita: Česká Lípa - Dobranovrezervováno

Prodej nemovitosti v Janově u Nového Boru

Prodej nemovitosti v Janově u Nového Boru

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej samostatně stojícího přízemního (nepodsklepeného) domu (chalupy) se sedlovou střechou a plně využitým podkrovím pro obytné účely. Dům není zkolaudován. Základ přízemí tvoří 4 mobilní buňky stavebně upravené, zateplené zateplovacím systémem a spřažené s..

Lokalita: Janov 118, Nový Bor2 990 000 Kč

Prodej komerční nemovitosti - Varnsdorf

Prodej komerční nemovitosti - Varnsdorf

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej komerční nemovitosti, zkolaudované v roce 1998. Nemovitost se nachází v okrajové časti obce Varnsdorfu , u hlavní příjezdové silnice. Do budovy vedou tři vchody. Objekt byl naposledy využit jako provozovna restaurace a výrobna nábytku a lze v této..

Lokalita: Varnsdorf4 499 000 Kč