Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléřky Helena Stráníková" odpovídá 12 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej RD ve Varnsdorfu

Prodej RD ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej RD, který může být zajímavou investicí (v této nemovitosti lze vybudovat 6 bytových jednotek). Jedná se o podsklepený rodinný dům volně stojící, který má dvě NP a podkroví. Obvodové konstrukce jsou ze smíšeného zdiva – kámen, cihla, střecha sedlová má..

Lokalita: Janáčkova, Varnsdorf4 290 000 Kč

Prodej okálu v obci Horní Police

Prodej okálu v obci Horní Police

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí prodej řadového rodinného domu (5+1) s garáží, který se nachází na ulici Na Vyhlídce. Jedná se o dům cca 34 let starý, kdy před 15 lety proběhla celková rekonstrukce. Nová dřevěná okna s dvojskly, dřevěné podlahy, dvěře s obložkami, zateplení domu,..

Lokalita: Na Vyhlídce, Horní Police5 450 000 Kč

Prodej bytu 2+1  OV - Aš

Prodej bytu 2+1 OV - Aš

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu o velikosti 2+1 a celkové výměře 59 m2 v časti obce Aš, ulice Palackého. Byt je po částečné rekonstrukci, umístěn do 4.patra cihlového domu bez výtahu. Více informací u makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Lokalita: Palackého, Ašrezervováno

Prodej RD- Horní Podluží

Prodej RD- Horní Podluží

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v obci Horní Podluží. Dům stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 2280 m2 a dispozici 4+1. Přízemí: prostorná chodba, kuchyň, 2 místnosti, koupelna s WC, technická místnost s kotlem, spižírna. 1. patro: chodba se schodištěm na půdu, pokoj..

Lokalita: Horní Podlužírezervováno

Prodej bytu 3+1 OV -  Jiříkov - Starý Jiříkov

Prodej bytu 3+1 OV - Jiříkov - Starý Jiříkov

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu o velikosti 3+1 a celkové podlahové ploše 70,50 m2, který se nachází v části obce Starý Jiříkov, ulice Filipovská. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví, umístěna ve 2. patře cihlového domu, který v roce 2020 proběhl celkovou revitalizací. Byt je v..

Lokalita: Filipovská, Jiříkov - Starý Jiříkovrezervováno

Prodej nemovitosti k  podnikání - Sedlec

Prodej nemovitosti k podnikání - Sedlec

Dovolujeme si Vám nabídnout zajímavou nemovitost, kde můžete bydlet a zároveň podnikat. Tato nemovitost je usazena do Kokořínského kraje a naskytne Vám krásný pohled do přírody. Již 100 let zavedený hostinec Ráj má prostorný sál s výčepem, kuchyní a technickým zázemím, který Vám umožní podnikat  v..

Lokalita: Mšeno - Sedlecdohodou

Prodej rodinného domu - Staré Křečany

Prodej rodinného domu - Staré Křečany

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej RD, který je zajímavou investicí. Nemovitost se nachází v okrajové části obce Staré Křečany u Rumburku, blízko národního parku České Švýcarsko, kde se nachází základní občanská vybavenost. Dům proběhl celkovou rekonstrukcí – rozvody vody, elektřiny, nové..

Lokalita: Staré Křečany
Původní cena: 4 900 000 Kč4 500 000 Kč

Byt 2+kk Doležalova, Praha - Černý Most

Byt 2+kk Doležalova, Praha - Černý Most

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+kk, který se nachází v 5. patře panelového domu na Praze 9 v lokalitě Černý Most. Dům prošel revitalizací - nová fasáda, zateplení, plastová okna. K bytu náleží sklepní kóje, umístěná v suterénu domu. Byt je v původním..

Lokalita: Doležalova, Praha - Černý Mostrezervováno

Prodej bytu 5+1/L - Stráž pod Ralskem

Prodej bytu 5+1/L - Stráž pod Ralskem

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej družstevního bytu o dispozici 5+1/L a užitné ploše 86 m2, v obci Stráž pod Ralskem, na ulici Mimoňská. Byt se nachází ve 2. patře, v domě po celkové revitalizaci. K bytu náleží sklepní kóje. Parkováni řešeno u domu. Více informací a případnou prohlídku u..

Lokalita: Mimoňská, Stráž pod Ralskem2 200 000 Kč

Prodej stavebního pozemku  - Dobranov

Prodej stavebního pozemku - Dobranov

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rovinatého stavebního pozemku o celkové výměře 903 m2, který se nachází v obci Dobranov. Dle územního plánu je pozemek veden jako "plocha smíšená obytná venkovská". Na hranici pozemku se nachází elektrika a vodovodní řád. V obci není vybudována veřejná..

Lokalita: Česká Lípa - Dobranovrezervováno

Prodej nemovitosti v Janově u Nového Boru

Prodej nemovitosti v Janově u Nového Boru

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej samostatně stojícího přízemního (nepodsklepeného) domu (chalupy) se sedlovou střechou a plně využitým podkrovím pro obytné účely. Dům není zkolaudován. Základ přízemí tvoří 4 mobilní buňky stavebně upravené, zateplené zateplovacím systémem a spřažené s..

Lokalita: Janov 118, Nový Bor2 990 000 Kč

Prodej komerční nemovitosti - Varnsdorf

Prodej komerční nemovitosti - Varnsdorf

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej komerční nemovitosti, zkolaudované v roce 1998. Nemovitost se nachází v okrajové časti obce Varnsdorfu , u hlavní příjezdové silnice. Do budovy vedou tři vchody. Objekt byl naposledy využit jako provozovna restaurace a výrobna nábytku a lze v této..

Lokalita: Varnsdorf4 499 000 Kč