Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléřky Helena Stráníková" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej stavebního pozemku  - Dobranov

Prodej stavebního pozemku - Dobranov

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rovinatého stavebního pozemku o celkové výměře 903 m2, který se nachází v obci Dobranov. Dle územního plánu je pozemek veden jako "plocha smíšená obytná venkovská". Na hranici pozemku se nahází elektrika, kanalizace a vodovodní řád. S majitelkou lze..

Lokalita: Česká Lípa - Dobranov900 Kč za m2

Prodej RD  - Česká Kamenice

Prodej RD - Česká Kamenice

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu o dispozici 3+1/L a podlahové ploše 150 m2, který se nachází na ulici Máchova, v části obce Česká Kamenice. V suterénu domu se nachází garsonka s kuchyňskou linkou a sociálním zázemím, která může být využívána jako návštěvní místnost pro..

Lokalita: Máchova, Česká Kamenicerezervováno

Prodej RD - Šluknov

Prodej RD - Šluknov

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici bytových jednotek 4+1 a 5+1, který lze využít jako dvougenerační. Dům se nachází v klidné části obce Šluknov, avšak v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Užitná plocha domu činí 235,30 m2, celková plocha pozemku 1372 m2...

Lokalita: Sluneční, Šluknov2 690 000 Kč

Prodej bytu 3+1/B Svatopluka Čecha - Česká Lípa

Prodej bytu 3+1/B Svatopluka Čecha - Česká Lípa

Naše společnost Vám exklusivně nabízí k prodeji byt (osobní vlastnictví) o velikosti 3+1/B a užitné ploše 66 m2. Byt prošel částečnou rekonstrukcí a je umístěn do 3. patra cihlového domu. Topení v bytě je řešeno vlastním plynovým kotlem (v roce 2019 zakoupen nový kotel). Nízké náklady na bydlení...

Lokalita: Svatopluka Čecha, Česká Lípa1 899 000 Kč

Prodej bytu 3+1 Ralsko - Kuřívody

Prodej bytu 3+1 Ralsko - Kuřívody

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt (osobní vlastnictví) o dispozici 3+1 a celkové výměře 83,9 m2, který je umístěn do 4. patra čtyřpodlažního panelového domu bez výtahu, nacházející se v Kuřívodech, hlavní části města Ralsko. Obec se nachází asi 9 km od Mimoně, 11 km od Doks, 14 km od Mnichova..

Lokalita: Ralsko - Kuřívody1 950 000 Kč

Prodej, Byty 4+1, 90m² - Česká Lípa

Prodej, Byty 4+1, 90m² - Česká Lípa

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu v OV o velikosti 4+1/2L a užitné ploše 90,20 m2, který se nachází v přízemí domu, na sídlišti Špičák, ulice Kolínská. Dispozice bytu: předsíň, kuchyň , obývací pokoj, pokoj, pokoj, ložnice, koupelna, WC, 2 zasklené lodžie. Byt prošel částečnou..

Lokalita: Kolínská, Česká Lípa2 390 000 Kč

Prodej nemovitosti v Janově u Nového Boru

Prodej nemovitosti v Janově u Nového Boru

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej samostatně stojícího přízemního (nepodsklepeného) domu (chalupy) se sedlovou střechou a plně využitým podkrovím pro obytné účely. Dům není zkolaudován. Základ přízemí tvoří 4 mobilní buňky stavebně upravené, zateplené zateplovacím systémem a spřažené s..

Lokalita: Janov 118, Nový Bor2 990 000 Kč

Prodej komerční nemovitosti - Varnsdorf

Prodej komerční nemovitosti - Varnsdorf

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej komerční nemovitosti, zkolaudované v roce 1998. Nemovitost se nachází v okrajové časti obce Varnsdorfu , u hlavní příjezdové silnice. Do budovy vedou tři vchody. Objekt byl naposledy využit jako provozovna restaurace a výrobna nábytku a lze v této..

Lokalita: Varnsdorf4 499 000 Kč