Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 36 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej RD ve Varnsdorfu

Prodej RD ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej RD, který může být zajímavou investicí (v této nemovitosti lze vybudovat 6 bytových jednotek). Jedná se o podsklepený rodinný dům volně stojící, který má dvě NP a podkroví. Obvodové konstrukce jsou ze smíšeného zdiva – kámen, cihla, střecha sedlová má..

Lokalita: Janáčkova, Varnsdorf4 290 000 Kč

Prodej rodinného domu Varnsdorf - Studánka

Prodej rodinného domu Varnsdorf - Studánka

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí ke koupi zajímavou nemovitost umístěnou v hezké a klidné lokalitě, dlouhodobě bez budoucí výstavby v obci Varnsdorf - Studánka. Jedná se o dům s číslem popisným, využívaný v současnosti k trvalému bydlení, s dřevěnou budovou vedenou v katastru..

Lokalita: Varnsdorf - Studánka3 650 000 Kč

Prodej chalupy v Jablonné v Podještědí - Heřmanice v Podještědí

Prodej chalupy v Jablonné v Podještědí - Heřmanice v Podještědí

Naše společnost vám ve výhradním zastoupení nabízí prodej chalupy/RD s obytným podkrovím a celkové obytné ploše 316 m2 a celkovou plochou 931m2.Poloha Hěřmanice v Podještědí v Lužických horách. K domu dále patří terasa, zahrada, garáž, a venkovní kůlny. V přízemí domu se nachází chodba, místnost..

Lokalita: Jablonné v Podještědí - Heřmanice v Podještědí4 190 000 Kč

Prodej rekreační chaty - Hora Svaté Kateřiny

Prodej rekreační chaty - Hora Svaté Kateřiny

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej rekreační chatky v malebné vyhledávané obci Hory Svaté Kateřiny v Krušných horách. Chatka se nachází ve svahu s nádherným výhledem na okolí a přímo k chatce se autem dostanete po městské polní komunikaci. Tato nemovitost je vedena pod číslem evidenčním..

Lokalita: Hora Svaté Kateřinyrezervováno

Prodej rodinného domu Šluknov s garáží a dílnou vhodnou pro podnikání

Prodej rodinného domu Šluknov s garáží a dílnou vhodnou pro podnikání

Nabízíme k prodeji částěčně podsklepený rodinný dům s prostornou dvoupodlažní garáží vhodnou pro podnikání. Dům o zastavěné ploše 131 m2 je po kompletních rekonstrukcích ve velmi dobrém stavu, vhodný k okamžitému bydlení. Vytápěn je tepelným čerpadlem, dalším zdrojem tepla je kotel na tuhá paliva a..

Lokalita: Dr. Edvarda Beneše, Šluknov6 000 000 Kč

Prodej okálu v obci Horní Police

Prodej okálu v obci Horní Police

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí prodej řadového rodinného domu (5+1) s garáží, který se nachází na ulici Na Vyhlídce. Jedná se o dům cca 34 let starý, kdy před 15 lety proběhla celková rekonstrukce. Nová dřevěná okna s dvojskly, dřevěné podlahy, dvěře s obložkami, zateplení domu,..

Lokalita: Na Vyhlídce, Horní Police5 450 000 Kč

Prodej  Rodinného domu - Nový Bor - Janov

Prodej Rodinného domu - Nový Bor - Janov

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupeni nabízí nádherný rodinný dům ve vyhledávané lokalitě v Novém Boru - Janov. Dispozice domu: vjezd do nemovitosti přes automaticky ovládané vrata přímo až ke garáži. Vstupními dveřmi se dostanete do chodbičky, ze které je možno vejít do velmi..

Lokalita: Nový Bor - Janovrezervováno

Prodej rodinného domu Dolní Podluží-Lesná

Prodej rodinného domu Dolní Podluží-Lesná

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej rodinného domu v obci Lesné. Nemovitost se nachází u hlavní silnice jedním směrem na Liberec, Českou Lípu a druhým na Varnsdorf, Rumburk . Tato nemovitost je na celkovou rekonstrukci. V přízemí nemovitosti se nachází 5 obytných místností,..

Lokalita: Dolní Podlužírezervováno

Prodej RD - vily ve Varnsdorfu

Prodej RD - vily ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám nabízí jedinečnou, částečně zrekonstruovanou secesní vilu ve velmi pěkné lokalitě v ulici Dvořákova ve Varnsdorfu. Vila je kompletně podsklepená a nabízí dvě nadzemní podlaží. Dům prošel nákladnou rekonstrukcí, nová střecha, plastová okna, rozvody vody a elektřiny, nový septik,..

Lokalita: Dvořákova 1706, Varnsdorfrezervováno

Prodej rodinného domu v Chřibské s 6 byty a nebytovým prostorem

Prodej rodinného domu v Chřibské s 6 byty a nebytovým prostorem

Exkluzivně nabízíme prodej komplexu 2 budov na náměstí v Chřibské. Rodinný dům s 6 byty, které momentálně slouží jako apartmány a nebytové prostory - hospoda, konferenční místnost, infrasauna, atd. Domy tvoří jeden funkční celek. Všechny bytové jednotky mají samostatné vstupy, kuchyně, sociální..

Lokalita: Chřibská 2311 500 000 Kč

Prodej RD- Horní Podluží

Prodej RD- Horní Podluží

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v obci Horní Podluží. Dům stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 2280 m2 a dispozici 4+1. Přízemí: prostorná chodba, kuchyň, 2 místnosti, koupelna s WC, technická místnost s kotlem, spižírna. 1. patro: chodba se schodištěm na půdu, pokoj..

Lokalita: Horní Podlužírezervováno

Prodej nemovitosti k  podnikání - Sedlec

Prodej nemovitosti k podnikání - Sedlec

Dovolujeme si Vám nabídnout zajímavou nemovitost, kde můžete bydlet a zároveň podnikat. Tato nemovitost je usazena do Kokořínského kraje a naskytne Vám krásný pohled do přírody. Již 100 let zavedený hostinec Ráj má prostorný sál s výčepem, kuchyní a technickým zázemím, který Vám umožní podnikat  v..

Lokalita: Mšeno - Sedlecdohodou