Zlevněné nemovitosti

Prodej bytu 2+1+L v OV v Jílovém u Děčína - Martiněves

Prodej bytu 2+1+L v OV v Jílovém u Děčína - Martiněves

Nabízíme Vám k prodeji hezký slunný byt s výhledem do přírody (například na Děčínský Sněžník) v Jílovém u Děčína- Martiněves, ulice Elišky Krásnohorské. Bytová jednotka 2+1/L je v osobním vlastnictví, umístěna ve 4. patře, o celkové podlahové ploše 59,90 m2. Byt je částečně zrekonstruovaný...

Lokalita: Jílové - Martiněves
Původní cena: 1 850 000 Kč1 800 000 Kč

Prodej rodinného domu - chalupy v Doubicích

Prodej rodinného domu - chalupy v Doubicích

Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu - chalupy, která se nachází v atraktivním místě, přímo na hranici Národního parku České Švýcarsko, v obci Doubice. Jedná se o dům smíšeného typu, ve velmi dobrém stavu. Dispozice domu: kuchyň, obývací pokoj s jídelnou, ložnice, koupelna, WC, prostorná..

Lokalita: Doubice
Původní cena: 6 900 000 Kč6 700 000 Kč

Prodej RD v Rumburku 3 - Dolní Křečany

Prodej RD v Rumburku 3 - Dolní Křečany

Prodej rodinného domu (chalupy) k rekonstrukci v obci Rumburk - Dolní Křečany. Dům stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 1486 m2, obytná část má vnitřní dispozici: chodba, kuchyň, obývací pokoj, další 2 místnosti, koupelna s WC, technická místnost, veranda. V patře jsou 2 místnosti, vstup na..

Lokalita: Starokřečanská 106/40, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany
Původní cena: 1 500 000 Kč1 180 000 Kč

Prodej zahrady s chatkou ve Šluknově

Prodej zahrady s chatkou ve Šluknově

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej zahrady v osobním vlastnictví ze zahradním domkem v klidné vyhledávané části Šluknova. Na pozemku se nachází dřevěný patrový domek s verandou a jeho dispozice je: v přízemí se nachází obytný pokoj s kamny na tuhá paliva a malou kuchyňkou...

Lokalita: Šluknov
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej komerčního pozemku v Novém  Boru

Prodej komerčního pozemku v Novém Boru

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupeni nabízí prodej komerčního pozemku s budovou. Pozemek je o rozloze 8272 m2, na němž se nachází budova s č.p.. V této budově je nyní provozováno pouze FITcentrum, jinak budova není nijak využívána. Pozemek lze využít ke komerčním účelům, nebo výstavby 8..

Lokalita: Nový Bor
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Nabízíme prodej výrobních a skladovacích prostor ve Šluknově

Nabízíme prodej výrobních a skladovacích prostor ve Šluknově

Naše společnost nabízí prodej továrního objektu ve Šluknově, který lze využít jako výrobní prostory, nebo skladovací prostory. Možnost vytvoření bydlení. Pro více informací kontaktujte makléře. Financování zařídíme.

Lokalita: Zeyerova, Šluknov
Původní cena: 2 100 000 Kč2 099 999 Kč

Prodej rodinného domu - Staré Křečany

Prodej rodinného domu - Staré Křečany

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej RD, který je zajímavou investicí. Nemovitost se nachází v okrajové části obce Staré Křečany u Rumburku, blízko národního parku České Švýcarsko, kde se nachází základní občanská vybavenost. Dům proběhl celkovou rekonstrukcí – rozvody vody, elektřiny, nové..

Lokalita: Staré Křečany
Původní cena: 4 900 000 Kč4 500 000 Kč

Prodej bytu 3+1/L v Krásné Lípě

Prodej bytu 3+1/L v Krásné Lípě

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji pěkný a prostorný byt 3+1/L o celkové podlahové ploše 74,60 m2 v obci Krásná Lípa, ulice Nemocniční. Bytová jednotka je v družstevním vlastnictví. Nachází se v 5 patře. Byt je v původním stavu určený k rekonstrukci dle vlastních představ. Veškerá..

Lokalita: Nemocniční 1065/32, Krásná Lípa
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Pronájem obchodních prostor v Rumburku

Pronájem obchodních prostor v Rumburku

Nabízíme k pronájmu komerční prostor o užitné ploše 250 m2 u velmi frekventované hlavní silnice v Rumburku. Jedná se o přízemní, nezařízený komerční prostor s přímým vstupem z ulice Pražská. Dispozici tvoří místnost (prodejna) o výměře 110 m2, sklad 80 m2, kancelář, nebytová jednotka 1kk, která má..

Lokalita: Pražská 437/13, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov
Původní cena: 32 200 Kč za měsícvolejte makléři

Pronájem garsonky  ve Varnsdorfu

Pronájem garsonky ve Varnsdorfu

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu byt 1+KK (garsonka) na ulici Hrnčířská ve Varnsdorfu. Změnou majitele a rekonstrukcí bytů, došlo ke změně obsazení novými nájemníky, kteří musí splňovat zásady slušného bydlení. Byt prošel částečnou rekonstrukci a je vhodný k okamžitému nastěhování. ..

Lokalita: Hrnčířská, Varnsdorf
Původní cena: 7 070 Kč za měsíc3 300 Kč za měsíc