Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 2+1" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej bytu 2+1/L ve Varnsdorfu

Prodej bytu 2+1/L ve Varnsdorfu

Nabízíme Vám ke koupi slunný byt 2+1 s lodžií ve Varnsdorfu, v ulici Lesní, nacházející se v přízemí panelového domu. Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci. Vzhledem k výměře bytu 60 m2, lze byt předělat na 3kk. Dům má zateplenou fasádu, plastová okna, nová střecha, schránky, vstup, atd......

Lokalita: Lesní, Varnsdorf949 000 Kč

Prodej bytu 2+1, 58 m² - Brno-Jundrov ulice Jasanova

Prodej bytu 2+1, 58 m² - Brno-Jundrov ulice Jasanova

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 2+1, který se nachází ve vyhledávané lokalitě v Brno - Jundrov, ul. Jasanova. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví, její celková užitná plocha činí 58,43 m2 a je situována v 3. NP (celkově z 8 NP) panelového domu s výtahem. K bytu náleží..

Lokalita: Jasanová, Brno3 700 000 Kč

Prodej byty 2+1+L Bjarnata Krawce, Varnsdorf

Prodej byty 2+1+L Bjarnata Krawce, Varnsdorf

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme příjemné bydlení v klidné části města Varnsdorf na ulici Bjarnata Krawce. Jedná se o cihlový byt v osobním vlastnictví s balkonem, o celkové ploše 55,5 m², situovaný v 4. nadzemním podlaží. Byt je po kompletní rekonstrukci rozvodových sítí, podlah, úprava zdí..

Lokalita: Bjarnata Krawce, Varnsdorf1 080 000 Kč

Prodej bytu 2+1/L v OV ve Varnsdorfu

Prodej bytu 2+1/L v OV ve Varnsdorfu

Nabízíme Vám byt v osobním vlastnictví 2+1/L v obci Varnsdorf, ulice Karlova. Nachází ve 4. podlaží o výměře cca 65 m2. V bytě je kompletně udělaná nová elektřina v mědi, nové zásuvky. Jádro je obložené. Dům je po celkové revitalizaci, nová střecha, okna, zateplení, fasáda, vchod, schránky,..

Lokalita: Karlova 2640, Varnsdorf1 150 000 Kč

Prodej bytu 2+1+L v osobním vlastnictví, Máchova ulice Stráž pod Ralskem

Prodej bytu 2+1+L v osobním vlastnictví, Máchova ulice Stráž pod Ralskem

Dovolujeme si vám výhradně nabídnout hezký, slunný byt 2+1+ L v osobním vlastnictví s podlahovou plochou 63,5 m2, situovaný v 2. patře panelového domu v klidné lokalitě ulice Máchova ve Stráži pod Ralskem, cca 300 od Hamerského jezera. Vstupní část je tvořena předsíní s chodbou, ze které jsou dále..

Lokalita: Máchova, Stráž pod Ralskem1 320 000 Kč

Bytu 2+1+L

Bytu 2+1+L

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje velmi hezkého bytu 2+1+L uprostřed zeleně na velice pěkném a klidném místě v městské části Praha 4, Podolí, ulice Gončarenkova. Byt se nachází v 1.NP třípatrového domu bez výtahu, ke kterému patří sklep a bolkon. Celková užitková..

Lokalita: Gončarenkova, Praha - Podolí
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej bytu 2+1+L v OV ve Varnsdorfu

Prodej bytu 2+1+L v OV ve Varnsdorfu

Ke koupi nabízíme krásný byt 2+1+Lodžie ve vyhledávané lokalitě Varnsdorfu na ulici Karlova. Byt je ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného a zatepleného panelového domu bez výtahu. Byt je také po celkové rekonstrukci. Samozřejmostí jsou kvalitní plastová okna, výmalby, pěkné podlahové krytiny,..

Lokalita: Karlova, Varnsdorf1 240 000 Kč

Pronájem bytu 2+1 v Lipové u Šluknova

Pronájem bytu 2+1 v Lipové u Šluknova

Nabízíme pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1, 60,1 m2 v Lipové u Šluknova. Poplatky činní 7.500,- Kč pro dvě osoby včetně internetu + elektřina a komunální služby. Byt se nachází v bytovém domě, který stojí u kostela v centru obce Lipová u Šluknova, kde se nachází prakticky veškerá občanská..

Lokalita: Lipová7 500 Kč za měsíc