Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 31 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Pronájem kanceláře v Rumburku

Pronájem kanceláře v Rumburku

Nabízíme Vám k pronájmu nezařízený kancelářský prostor 43,1 m2. Výše měsíčního nájmu činní 4.235,- Kč včetně DPH + služby. Kauce 10.000,- Kč + poplatek RK. K dispozici možnost reklamy ve výloze budovy. Budova se nachází u náměstí. Více informací Vám rádi poskytneme v RK. K dispozici ihned.

Lokalita: Vrchlického 806/2a, Rumburk - Rumburk 14 235 Kč za měsíc

Prodej bytového domu v Kamenickém Šenově

Prodej bytového domu v Kamenickém Šenově

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej nájemního domu v centru obce Kamenický Šenov. Nemovitost se skládá z třích bytů 3+1, tří bytů 2kk a dvou bytů 1KK. Byty jsou dlouhodobě pronajaty platícím nájemníkům. Každý z bytů má vlastní elektroměr a vodoměr. Vytápění domu je řešeno..

Lokalita: Kamenický Šenov
Původní cena: 9 990 000 Kč9 400 000 Kč

Pronájem výrobních hal Doksy - Česká Lípa

Pronájem výrobních hal Doksy - Česká Lípa

Naše společnost vám v exkluzivním zastoupeni nabízí pronájem výrobních, nebo skladovacích hal v okrajové části obce Doksy. Areál ca. 9.900 m2 se skládá z několika výrobních hal ca. 4.950 m2, které lze využít na výrobu, uskladnění atd. V těchto samostatných halách se nachází sociální zázemí (..

Lokalita: Doksy40 000 Kč za měsíc

Prodej komerčního objektu s RD ve Varnsdorfu

Prodej komerčního objektu s RD ve Varnsdorfu

Nabídka zajímavé podnikatelské příležitosti, pohostinství, ubytování a cestovního ruchu. Prodej komerčního prostoru, momentálně se zavedenou prosperující truhlárnou, dílnou, plechového skladu a rodinného domu ve Varnsdorfu. Truhlárna je kompletně zařízena strojovým vybavením ( možné odkoupení - dle..

Lokalita: Bratislavská 989, Varnsdorfdohodou

Pronájem komerčních prostorů va Varnsdorfu

Pronájem komerčních prostorů va Varnsdorfu

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v třípodlažní budově ve Varnsdorfu na ulici Karlova. Celková výměra každého patra činní ca 100 m2.Komerční prostory jsou vhodné na: restauraci, jídelnu, cukrárnu, obchod, sklad, kancelář atd. Cena pronájmu činní 15.000 Kč za měsíc. Pro více informací..

Lokalita: Karlova, Varnsdorf15 000 Kč za měsíc

Prodej komerčních prostor ve Varnsdorfu

Prodej komerčních prostor ve Varnsdorfu

Prodej výrobního, skladového a administrativního objektu v areálu ve Varnsdorfu, ul. Karlova ( bývalý Komunál ). Areál tvoří třípatrové budovy, parkovací místa, manipulační plocha, vlastní příjezdová cesta. V současné době jsou některé prostory pronajaty autodílnou, kovovýrobou a zásilkovnou...

Lokalita: Karlova 2230, Varnsdorf
Původní cena: 10 500 000 Kč10 000 000 Kč

Prodej nemovitosti pro výrobu v Rumburku

Prodej nemovitosti pro výrobu v Rumburku

Nabízíme k prodeji nemovitost určenou pro výrobu v katastru nemovitostí vedenou jako objekt občanské vybavenosti v Rumburku, ul. Vojtěcha Kováře. Objekt je momentálně provozován jako vývařovna se stálou klientelou, kterou by bylo možné převzít a to i včetně veškerého špičkového vybavení..

Lokalita: Vojtěcha Kováře, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov8 300 000 Kč

Prodej činžovního domu v Rumburku

Prodej činžovního domu v Rumburku

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej třípodlažního nájemního domu v centru města Rumburk. Nemovitost je momentálně ve stavu probíhající celkové rekonstrukce. Byla provedena částečná rekonstrukce elektroinstalace, odpadu, střechy ( kanadská šindel ), plastová okna, napojení na kanalizaci,..

Lokalita: Rumburk6 250 000 Kč

Prodej komerčního prostoru ve Šluknově

Prodej komerčního prostoru ve Šluknově

Naše společnost vám nabízí ve výhradním zastoupení dvoupodlažní výrobní halu 5261m2 ve Šluknově. Budova je určena pro výrobu a skladování, střecha asfaltová, skelet železobeton, městská voda, studna, čistička odpadních vod. Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita: Šluknov
Původní cena: 8 500 000 Kč8 230 000 Kč

Prodej bytového domu - 12 bytových jednotek

Prodej bytového domu - 12 bytových jednotek

Naše společnost vám ve výhradním zastoupení nabízí třípodlažní bytový dům se zastavěnou plochou 1.165 m2 s 12 byty, vlastním parkovištěm a prostornou rozlehlou zahradou o velikosti 1.907 m2 ve Šluknově. Byty jsou o velikosti 4 x120 m2, 2 x 100 m2, 3 x 58 m2, 1 x 43m2, 2 x 38 m2 byty jsou..

Lokalita: Budišínská, Šluknov12 000 000 Kč