Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 28 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej rodinného domu Šluknov s garáží a dílnou vhodnou pro podnikání

Prodej rodinného domu Šluknov s garáží a dílnou vhodnou pro podnikání

Nabízíme k prodeji částěčně podsklepený rodinný dům s prostornou dvoupodlažní garáží vhodnou pro podnikání. Dům o zastavěné ploše 131 m2 je po kompletních rekonstrukcích ve velmi dobrém stavu, vhodný k okamžitému bydlení. Vytápěn je tepelným čerpadlem, dalším zdrojem tepla je kotel na tuhá paliva a..

Lokalita: Dr. Edvarda Beneše, Šluknov6 000 000 Kč

Prodej restaurace s penzionem - Jiřetín pod Jedlovou

Prodej restaurace s penzionem - Jiřetín pod Jedlovou

Naše společnost vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej zavedeného pěkného penzionu s restaurací a vinárnou přímo v Česko saském Švýcarsku u hlavního tahu jedním směrem na Liberec, Děčín, Česká Lípa a druhým směrem Zitau, Dráždany. Dispozice penzionu: v přízemí se nachází restaurace s barem a..

Lokalita: Jiřetín pod Jedlovou6 900 000 Kč

Prodej činžovního domu v Rumburku

Prodej činžovního domu v Rumburku

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej třípodlažního nájemního domu v centru města Rumburk. V nemovitosti byla provedena částečná rekonstrukce elektroinstalace, odpadu, střechy ( kanadská šindel ),nová plynová kotelna, plastová okna, napojení na kanalizaci, omítky, štuky atd. Voda do..

Lokalita: Rumburk6 250 000 Kč

Prodej panelového domu  - 77 bytových jednotek v Děčíně

Prodej panelového domu - 77 bytových jednotek v Děčíně

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí prodej čtyřpodlažního panelového domu se sedmi vchody a 77 byty ve městě Děčín. Dispozice bytů: 1kk - 3 byty, 1+1–18 bytů, 2+1- 47 bytů, 3+1- 9 bytů. Celková zastavěná plocha nemovitosti je 2.286 m2 a užitná plocha je 4.466 m2. Byty jsou částečně..

Lokalita: Rakovnická, Děčínvolejte makléři

Nabízíme prodej výrobních a skladovacích prostor ve Šluknově

Nabízíme prodej výrobních a skladovacích prostor ve Šluknově

Naše společnost nabízí prodej továrního objektu ve Šluknově, který lze využít jako výrobní prostory, nebo skladovací prostory. Možnost vytvoření bydlení. Pro více informací kontaktujte makléře. Financování zařídíme.

Lokalita: Zeyerova, Šluknov
Původní cena: 2 100 000 Kč2 099 999 Kč

Pronájem kanceláře v Rumburku

Pronájem kanceláře v Rumburku

Nabízíme Vám k pronájmu nezařízený kancelářský prostor 43,1 m2. Výše měsíčního nájmu činní 4.235,- Kč včetně DPH + služby. Kauce 10.000,- Kč + poplatek RK. K dispozici možnost reklamy ve výloze budovy. Budova se nachází u náměstí. Více informací Vám rádi poskytneme v RK. K dispozici ihned.

Lokalita: Vrchlického 806/2a, Rumburk - Rumburk 14 235 Kč za měsíc

Prodej bytového domu v Kamenickém Šenově

Prodej bytového domu v Kamenickém Šenově

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej nájemního domu v centru obce Kamenický Šenov. Nemovitost se skládá z třích bytů 3+1, tří bytů 2kk a dvou bytů 1KK. Byty jsou dlouhodobě pronajaty platícím nájemníkům. Každý z bytů má vlastní elektroměr a vodoměr. Vytápění domu je řešeno..

Lokalita: Kamenický Šenov
Původní cena: 9 990 000 Kč9 400 000 Kč

Pronájem výrobních hal Doksy - Česká Lípa

Pronájem výrobních hal Doksy - Česká Lípa

Naše společnost vám v exkluzivním zastoupeni nabízí pronájem výrobních, nebo skladovacích hal v okrajové části obce Doksy. Areál ca. 9.900 m2 se skládá z několika výrobních hal ca. 4.950 m2, které lze využít na výrobu, uskladnění atd. V těchto samostatných halách se nachází sociální zázemí (..

Lokalita: Doksy40 000 Kč za měsíc

Prodej komerčního objektu ve Varnsdorfu

Prodej komerčního objektu ve Varnsdorfu

Nabídka zajímavé podnikatelské příležitosti, pohostinství, ubytování a cestovního ruchu. Prodej komerčního prostoru, momentálně se zavedenou prosperující truhlárnou, dílnou, plechového skladu a rodinného domu ve Varnsdorfu. Truhlárna je kompletně zařízena strojovým vybavením ( možné odkoupení - dle..

Lokalita: Bratislavská 989, Varnsdorfdohodou

Pronájem komerčních prostorů va Varnsdorfu

Pronájem komerčních prostorů va Varnsdorfu

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v třípodlažní budově ve Varnsdorfu na ulici Karlova. Celková výměra každého patra činní ca 100 m2.Komerční prostory jsou vhodné na: restauraci, jídelnu, cukrárnu, obchod, sklad, kancelář atd. Cena pronájmu činní 15.000 Kč za měsíc. Pro více informací..

Lokalita: Karlova, Varnsdorf15 000 Kč za měsíc

Prodej nemovitosti pro výrobu v Rumburku

Prodej nemovitosti pro výrobu v Rumburku

Nabízíme k prodeji nemovitost určenou pro výrobu v katastru nemovitostí vedenou jako objekt občanské vybavenosti v Rumburku, ul. Vojtěcha Kováře. Objekt je momentálně provozován jako vývařovna se stálou klientelou, kterou by bylo možné převzít a to i včetně veškerého špičkového vybavení..

Lokalita: Vojtěcha Kováře, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov8 300 000 Kč

Prodej komerčního prostoru ve Šluknově

Prodej komerčního prostoru ve Šluknově

Naše společnost vám nabízí ve výhradním zastoupení dvoupodlažní výrobní halu 5261m2 ve Šluknově. Budova je určena pro výrobu a skladování, střecha asfaltová, skelet železobeton, městská voda, studna, čistička odpadních vod. Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita: Šluknov
Původní cena: 8 500 000 Kč8 230 000 Kč