Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 27 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej RD v Rumburku 3 - Dolní Křečany

Prodej RD v Rumburku 3 - Dolní Křečany

Prodej rodinného domu (chalupy) k rekonstrukci v obci Rumburk - Dolní Křečany. Dům stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 1486 m2, obytná část má vnitřní dispozici: chodba, kuchyň, obývací pokoj, další 2 místnosti, koupelna s WC, technická místnost, veranda. V patře jsou 2 místnosti, vstup na..

Lokalita: Starokřečanská 106/40, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany1 890 000 Kč

Prodej chalupy Jablonné v Podještědí - Heřmanice v Podještědí

Prodej chalupy Jablonné v Podještědí - Heřmanice v Podještědí

Naše společnost vám ve výhradním zastoupení nabízí prodej chahlupy s obytným podkrovím a celkové obytné ploše 316 m2 a celkovou plochou 931m2.Poloha Hěřmanice v Podještědí v Lužických horách. K domu dále patří terasa, zahrada, garáž, a venkovní kůlny. V přízemí domu se nachází chodba, místnost..

Lokalita: Jablonné v Podještědí - Heřmanice v Podještědí4 200 000 Kč

nabízí, prodej, rodinné domy Nový Bor

nabízí, prodej, rodinné domy Nový Bor

Nabízíme k prodeji 2/3 domu v klidné části Nového Boru nedaleko centra. Zastavěná plocha s nádvořím 933m2, celková plocha 1396m2. V prvním nadzemním podlaží se nachází byt o CP 133m2, který má dvě koupelny, velký obývací pokoj, další dva pokoje , ložnici a pracovnu. Ve druhém nadzemním podlaží se..

Lokalita: Nový Borinfo v RK

Prodej rodinného domu Horní Podluží

Prodej rodinného domu Horní Podluží

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v Horním Podluží. Dům po kompletních a rozsáhlých rekonstrukcí (rozvody vody, topení elektřiny, omítky, okna, střecha, podlahy...), které proběhly v r. 2018 je ve velmi dobrém stavu a vhodný k okamžitému bydlení. Dům je také vhodný pro investiční..

Lokalita: Horní Podluží7 500 000 Kč

Chalupa na prodej,  Jablonec nad Jizerou - Stromkovice

Chalupa na prodej, Jablonec nad Jizerou - Stromkovice

Nabízíme k prodeji krásnou chaloupku v klidné lokalitě Jablonce nad Jizerou - Stromkovice. Dům s číslem popisným je zasazen do malebné přírody Krkonošského Národního parku s překrásnými výhledy, klidem a absolutním soukromím. Chalupa o zastavěné ploše 72 m2 je v původním, ale udržovaném stavu. V..

Lokalita: Jablonec nad Jizerou - Stromkovice5 500 000 Kč

Prodej rodinného domu typu okál s obytným podkrovím ve Varnsdorfu

Prodej rodinného domu typu okál s obytným podkrovím ve Varnsdorfu

Naše společnost vám ve výhradním zastoupení nabízí prodej rodinného domu typu okál s obytným podkrovím o velikosti 5+1 a obytné ploše 133 m2 ve Varnsdorfu ulice Vrchlického. K domu dále patří terasa, zahrada, dvou garáž s montážní jámou a víceúčelová místnost. V přízemí domu se nachází předsíň,..

Lokalita: Varnsdorfrezervováno

Prodej novostavby s bazénem v Horní Podluží

Prodej novostavby s bazénem v Horní Podluží

Exkluzivní novinka v nabídce naší realitní kanceláře. Dovoluji si vám nabídnout novostavbu kvalitně provedeného, nízkoenergetického rodinného domu 4+KK s garaží a obytnou místností, která může sloužit jako salon, kadeřnictví, kancelář, ale i zárověn jako bytová jednotka o velikosti 1KK...

Lokalita: Horní Podluží8 290 000 Kč

Prodej, Rodinné domy Vilémov, 1353m² -

Prodej, Rodinné domy Vilémov, 1353m² -

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Vilémově u Šluknova. zastavěná plocha s nádvořím 1353m2, celková plocha 2 276m2. V přízemí se nachází prostorná kuchyň, obývací pokoj, dvě WC , nová koupelna. Dále dvě technické místnosti. V patře jsou dva veké pokoje a pět menších podkrovních pokojů. Dům je z..

Lokalita: Vilémovrezervováno

Prodej rodinného domu Kunratice u Šluknova

Prodej rodinného domu Kunratice u Šluknova

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí k prodeji zděnou chalupu s garáží a vlastním pozemkem 4.800 m² v obci Kunratice u Šluknova. Před pár lety prošla nemovitost z části rekonstrukcí, zastavěná plocha 125 m², v přízemí vinný sklípek, jde o mimořádně krásné a klidné místo uprostřed..

Lokalita: Šluknov - Kunratice1 690 000 Kč

Prodej rodinného domu Varnsdorf - Studánka

Prodej rodinného domu Varnsdorf - Studánka

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupeni nabízí prodej rodinného domu ve vyhledávané lokalitě Varnsdorf-Studánka. Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcÍ ( nová střecha, nová zateplená fasáda, částečně rozvod elektřiny ). Vnitřek nemovitosti je vyklizen a připraven na možnou rekonstrukci...

Lokalita: Varnsdorf - Studánka2 990 000 Kč