Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 41 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej, Obchodní prostory, Haly  2.450m² - Varnsdorf

Prodej, Obchodní prostory, Haly 2.450m² - Varnsdorf

Naše společnost vám exklusivně nabízí ojedinělou nabídku nemovitosti v samém centru města Varnsdorf, ul.Karlova. Jedná se o objekt, který je vhodný celý jak ke komerčnímu využití ( nebytové prostory, haly ). Druhá varianta „investiční“ je kombinací nebytového využití 1Np. a s možností výstavby..

Lokalita: Karlova, Varnsdorfinfo v RK

Prodej, Ubytování, 210 m² - Krásná Lípa - Krásný Buk

Prodej, Ubytování, 210 m² - Krásná Lípa - Krásný Buk

Nabízíme k prodeji částečně podsklepenou nemovitost s garáží v krásném a klidném prostředí města Krásné Lípy, osada Krásný Buk. Nemovitost o zastavěné ploše 210 m2 je v katastru nemovitostí vedena jako stavba pro rodinnou rekreaci s č.p., která byla do současné doby využívána jako penzion se šesti..

Lokalita: Krásná Lípa - Krásný Buk2 350 000 Kč

Prodej komerčního prostoru ve Vilémově

Prodej komerčního prostoru ve Vilémově

Nabízíme na prodej komerční objekt ve Vilémově u Šluknova, okr. Děčín. Zděná hala o rozměrech 21m x 9m je vhodná pro autodílnu, skladovací či výrobní prostory. Vnitřní prostory mají 8m x 15m, výška 4m. Vrata 3,5m x 3,5 m. Objekt má dostatečný příkon elektřiny, plynu a vody, vlastní ČOV, podlahové..

Lokalita: Vilémovinfo v RK

Pronájem kanceláře  - Česká Lípa

Pronájem kanceláře - Česká Lípa

Nabízíme k pronájmu komerční prostory (kanceláře) o výměře 40 m2, které se nachází v centru města Česká Lípa, na ulici Sokolská. Jedná se o nebytové prostory v přízemí budovy (2 místnosti, kuchyňka). Topení a ohřev vody je řešen plynovým kotlem. Měsíční náklady na provoz 7.000,- Kč včetně..

Lokalita: Česká Lípa7 000 Kč za měsíc

Prodej komerčního prostoru ve Varnsdorfu

Prodej komerčního prostoru ve Varnsdorfu

Naše splečnost Vám exkluzivně nabízí prodej komerčního objektu ve Varnsdorfu. Objekt se nachází na okraji centra města a je umístěn v areálu komerčních nemovitostí. Nemovitost je zděná s novou střechou a oplechováním, plastová okna a automatická vrata. Dispozice nemovitosti je: jedna velká místnost..

Lokalita: Varnsdorf
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej nemovitosti - Česká Lípa

Prodej nemovitosti - Česká Lípa

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej nemovitosti (objektu k bydlení) nacházející se v centru města Česká lípa, ulice Jiráskova. Dům byl využit k podnikání, kdy přízemí domu bylo využito pro administrativní a skladové účely, 1. patro pro výrobu. Dům je z části podsklepený, rozvody vody -..

Lokalita: Jiráskova, Česká Lípa5 990 000 Kč

Prodej restaurace - Staré Křečany

Prodej restaurace - Staré Křečany

Naše společnost Vám exklusivně nabízí prodej restaurace s bytovou jednotkou o dispozici 4+1, která se nachází v okrajové části obce Staré Křečany. Provozovna s užitnou plochou 420 m2 nabízí: restauraci s kapacitou 45 míst, salonek o kapacitě 30 míst, venkovní posezení s terasou o kapacitě 48 míst...

Lokalita: Staré Křečany6 890 000 Kč

Pronájem komerčních prostor s bytovou jednotkou 1+1, 170m²

Pronájem komerčních prostor s bytovou jednotkou 1+1, 170m²

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v Rumburku vhodné k výrobě a skladování nebo jako autodílna. Celý objekt je po kompletní rekonstrukci ve velmi dobrém stavu. V přízemí se nachází garáž, vlastní dílna o podlahové ploše 145 m2, kancelář, sociální zařízení, kuchyňka. V 2 NP je k dispozici byt 1+..

Lokalita: Cihlářská, Rumburk - Rumburk 1
Původní cena: 18 500 Kč za měsíc10 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 650m² - Nový Bor

Pronájem, Obchodní prostory, 650m² - Nový Bor

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o zastavěné ploše s nádvořím 650m2. Vhodné jako sklady nebo k výrobě, provozování dílen, služeb atd.

Lokalita: Nový Bor30 000 Kč za měsíc

Prodej, Obchodní prostory,650 m² -

Prodej, Obchodní prostory,650 m² -

Nabízíme k prodeji komerční prostory v Novém Boru, o zastavěné ploše s nádvořím 650m2 , vhodné např. k provozování výroby, skladových prostor, možné přestavět na byty, bytový dům. Zajistíme financování.

Lokalita: Nový Bor
Původní cena: 4 150 000 Kč3 650 000 Kč