Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 44 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Pronájem, Ostatní komerční nemovitosti, 20 m² - Doksy

Pronájem, Ostatní komerční nemovitosti, 20 m² - Doksy

Nabízíme k pronájmu na letní sezónu 2018 zařízený a zavedený stánek v centru města Doksy. Předpokládaný čistý výnos 250.000,- Kč. Pro více informací kontaktujte makléře RK.

Lokalita: Máchova, Doksyinfo v RK

Prodej nájemního domu ve Starých Křečanech

Prodej nájemního domu ve Starých Křečanech

Naše společnost Vám nabízí prodej nájemního domu v centru obce Staré Křecany. Nemovitost disponuje oficiálně 3 bytovými jednotkami na které lze využívat příspěvk na bydlení. Po úpravách je zde ale vybudováno 5 bytových jednotek s měsíčním výnosem 26.000,-Kč. Voda a kanalizace je městská . Topení..

Lokalita: Staré Křečany1 100 000 Kč

Prodej - komerčního domu - Staré Křečany

Prodej - komerčního domu - Staré Křečany

Naše společnost Vám nabízí komerční budovu v klidné části obce Staré Křečany. Tato nemovitost byla dříve využívána jako učňovské středisko, tiskárna, sklady, autodílna, výrobní prostory,atd. Dispozice této nemovitosti jsou dvě velké místnosti, kancelář, toaleta, koupelna. Část této bydovy je..

Lokalita: Staré Křečany660 000 Kč

Prodej - zemědělská usedlost - Staré Křečany

Prodej - zemědělská usedlost - Staré Křečany

Naše společnost Vám nabízí ke koupi zemědělskou usedlost o celkové zastavěné ploše 1098m2 a pozemky - pastviny okolo 20.000m2 v obci Staré Křečany. Tato zemědělská usedlost je umístěna mezi další zemědělskou usedlostí s pastvinami v klidné části obce. Objekt je zděný střecha plechová. V jedné části..

Lokalita: Staré Křečany2 100 000 Kč

Prodej objektu - Jiřetín pod Jedlovou

Prodej objektu - Jiřetín pod Jedlovou

Naše společnost Vám nabízí k prodeji dvoupodlažní budovu (před válkou pivovar a sodovkárna) o užitné ploše 540 m2 (na LV zapsána jako "stavba pro výrobu a skladování"), kterou lze využít jako skladovací prostory, výrobní halu. Ve spodní části budovy jsou nové rozvody elektriky a má dostatečně..

Lokalita: Jiřetín pod Jedlovou1 499 000 Kč

Prodej pensionu s restaurací v Jiřetíně pod Jedlovou

Prodej pensionu s restaurací v Jiřetíně pod Jedlovou

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí k prodeji pension s restaurací a ubytováním. Pension se nachází přímo na malebném náměstí turisticky vyhledávané obce Jiřetína pod Jedlovou ( v roce 1998 získala obec titul Vesnice roku ). Obec leží v nadmořské výšce 458 metrů. Provoz restaurace a ubytování byl..

Lokalita: Jiřetín pod Jedlovou2 400 000 Kč

Prodej výrobní haly , 18.000m² - Krásná Lípa

Prodej výrobní haly , 18.000m² - Krásná Lípa

Naše společnost Vám ekxluzivně nabízí prodej komerčního prostoru o výměře 18.000 m2  s halou o výměře  3.149 m2 v Krásné Lípě. Kolem celé haly jsou prostorné zpevněné plochy, vhodné k nové výstavbě, parkoviště pro kamiony s možností otočení včetně návěsu. Hala prochází částečnou rekonstukcí. Halu..

Lokalita: Krásná Lípa5 900 000 Kč

Prodej, Výroba, 1088 m² - Chřibská

Prodej, Výroba, 1088 m² - Chřibská

Nabízíme k prodeji třípodlažní komerční budovu a halu s využitím jako skladovací, nebo výrobní prostory. V katastru nemovitostí je budova zapsána jako objekt k bydlení. Lze čerpat úvěr nebo hypotéku na bydlení. Dle územního plánu města Chřibská lze v místě vybudovat bytové jednotky. Komerční..

Lokalita: Chřibská
Původní cena: 3 100 000 Kčvolejte makléři

Prodej, Obchodní prostory, Haly  2.450m² - Varnsdorf

Prodej, Obchodní prostory, Haly 2.450m² - Varnsdorf

Naše společnost vám exklusivně nabízí ojedinělou nabídku nemovitosti v samém centru města Varnsdorf, ul.Karlova. Jedná se o objekt, který je vhodný celý jak ke komerčnímu využití ( nebytové prostory, haly ). Druhá varianta „investiční“ je kombinací nebytového využití 1Np. a s možností výstavby..

Lokalita: Karlova, Varnsdorfinfo v RK

Prodej, Ubytování, 210 m² - Krásná Lípa - Krásný Buk

Prodej, Ubytování, 210 m² - Krásná Lípa - Krásný Buk

Nabízíme k prodeji částečně podsklepenou nemovitost s garáží v krásném a klidném prostředí města Krásné Lípy, osada Krásný Buk. Nemovitost o zastavěné ploše 210 m2 je v katastru nemovitostí vedena jako stavba pro rodinnou rekreaci s č.p., která byla do současné doby využívána jako penzion se šesti..

Lokalita: Krásná Lípa - Krásný Buk2 350 000 Kč