Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 34 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej stavebního pozemku v Rumburku

Prodej stavebního pozemku v Rumburku

Zprostředkujeme Vám k prodeji stavební pozemek v obci Rumburk. Pozemek je situovaný v zástavbě rodinných domů a má celkovou výměru 1170 m². Jedná se o rovinatý pozemek. Sítě - elektřina, obecní voda, kanalizace, plyn - jsou v dosahu. Pozemek je vhodný pro výstavbu domu k trvalému i k sezónnímu..

Lokalita: Rumburk - Rumburk 1rezervováno

Prodej RD - Šluknov - Rožany

Prodej RD - Šluknov - Rožany

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu, nacházející se v části obce Šluknov – Rožany, sousedící s německým městem Sohland. Smíšený objekt je ve stavu, kdy jsou nutné investice na další rekonstrukci. Více informací Vám sdělíme telefonicky, nebo při prohlídce domu. S případným..

Lokalita: Šluknov - Rožany1 499 000 Kč

Prodej činžovního domu v Rumburku

Prodej činžovního domu v Rumburku

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej třípodlažního nájemního domu v centru města Rumburk. Nemovitost je momentálně ve stavu probíhající celkové rekonstrukce. Byla provedena částečná rekonstrukce elektroinstalace, odpadu, střechy ( kanadská šindel ), plastová okna, napojení na kanalizaci,..

Lokalita: Rumburk6 250 000 Kč

Prodej Multigenerační bytový dům

Prodej Multigenerační bytový dům

Multigenerační bytový dům se zahradou v Kněževsi u Prahy se sestává ze dvou samostatných domů téměř čtvercového půdorysu spojených v rohu spojovacím vstupním krčkem, který tvoří jediný vchod do obou domů. Aktuálně možné rozdělit až na 4 bytové jednotky. Vhodné jako investice a pro rozšíření o..

Lokalita: Nad Mostem, Kněževes19 750 000 Kč

Prodej rodinného domu s dílnou - Lipová

Prodej rodinného domu s dílnou - Lipová

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej objektu v Lipové u Šluknova, objekt se skládá ze dvou samostatných budov na sebe navazujících, které tvoří jeden celek. První, obytná budova RD čp. 157 má v přízemí kancelář a prostornou garáž, v 1. patře jsou prostory vhodné pro rekonstrukci bytu 3..

Lokalita: Lipová2 849 000 Kč

Prodej rodinného domu Varnsdorf 220m2, zahrada 407 m2

Prodej rodinného domu Varnsdorf 220m2, zahrada 407 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v příjemné a klidné části Varnsdorfu. Dvoupodlažní nemovitost s prostorným sklepem je po kompletní rekonstrukci. Dispozice: V přízemí se nachází jeden velký krásný prosluněný prostor, který je koncipován jako obývací pokoj, pracovna a kuchyň s..

Lokalita: Varnsdorf5 242 000 Kč

Prodej RD, chalupy Staré Křečany

Prodej RD, chalupy Staré Křečany

Nabízíme k prodeji dům v klidné lokalitě obce Straré Křečany. Částečně podsklepený rodinný dům je po částečných rekonstrukcích vnitřníh prostor (podlahy, omítky, rozvody elektřiny, vnitřní i vnější opískování obvodové dřevěné konstrukce domu, opískování obvodového zdiva a klenbových stropů v..

Lokalita: Staré Křečany3 500 000 Kč

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici dvou bytových jednotek, který lze využít jako dvougenerační. Dům se nachází v klidné části obce Varnsdorf, avšak v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Užitná plocha domu činí 330 m2, celková plocha pozemku 638 m2. Zdivo je..

Lokalita: Dolní nábřeží, Varnsdorf2 800 000 Kč

Prodej rodinného domu Jiříkov

Prodej rodinného domu Jiříkov

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v klidné lokalitě města Jiříkov. Dům je velmi dobrém stavebně technickém stavu, po menších úpravách vhodný k okamžitému nastěhování. Dům prošel kompletní rekonstrukcí přízemních prostor (podlahy, elektřina, rozvody topení, vody a odpadů,..

Lokalita: Brněnská, Jiříkovrezervováno

Prodej bytu 2+kk, Praha 4 - Podolí

Prodej bytu 2+kk, Praha 4 - Podolí

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji nadstandardně vybavený, luxusní byt o dispozici 2+kk a celkové podlahové ploše 55 m², který se nachází v 5. a posledním patře domu na Praze 4 - Podolí. Součástí bytu je uzamykatelná sklepní kóje. U domu se nachází společná oplocená zahrada. Interiér bytu se..

Lokalita: Jeremenkova, Praha - Podolí
Původní cena: 7 800 000 Kč7 750 000 Kč