
Ve výhradním zastoupení nabízíme Byt 2+kk, Krásná Lípa, ulice Nemocniční. Útulný byt o dispozice 2+kk a podlahové ploše 34 m², situovaný v klidné a žádané lokalitě Krásné Lípy – ulice Nemocniční. Byt se nachází v nízkopodlažním panelovém domě s výtahem, který prošel částečnou revitalizací.
Byt je umístěn ve třetím nadzemním poschodí a je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak jako investiční příležitost. Dispozice bytu zahrnuje předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatný pokoj a koupelnu s WC. Interiér prošel modernizací – podlahy jsou pokryty plovoucí podlahou v šedých tónech, byt je vymalovaný a připravený k nastěhování.
Dům se nachází v tiché části města s výbornou dostupností služeb – v blízkosti je nemocnice, zastávka autobusu, obchody i zeleň. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a příjemné prostředí se vzrostlými stromy.
Vhodné jako startovací bydlení, byt pro seniory nebo k dlouhodobému pronájmu.
Neváhejte mě kontaktovat pro více informací nebo domluvení prohlídky.
1 350 000 Kč | |
Kategorie | Byty 2+kk |
Lokalita | Nemocniční, Krásná Lípa |
Okres | Děčín |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 32 m² |
Podlaží umístění | 3. NP |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Budova | Cihlová |