Prodej bytu 3+KK Praha-Vysočany, Ev.č.: 01759

Popis

Nabídka bytové jednotky 3+kk ve velmi úspěšném developerském projektu Dvůr nad Rokytkou.

Byt je orientován na JZ a je velmi dobře prosvětlen kvalitními dřevěnými Eurookny. Z kryté terasy je nádherný panoramatický výhled na zalesněné údolí Rokytky a na horizont starého Proseka, Letňan a Kbel.

Byt disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem (28 m2) a výstupem na terasu (7 m2), která je orientována na západ, dále ložnicí (16 m2), dětským pokojem (16 m2), koupelnou s vanou a závěsnou toaletou (6 m2), samostatnou toaletou s umývadlem (2 m2) a předsíní (6 m2). V -1. PP je umístěno garážové stání a sklep, které jsou součástí ceny bytu. Z těchto prostor se pohodlně dostanete moderním výtahem až k bytu.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn centrálním vytápěním. V -1 podlaží je umístěna kolárna uzamčená za dvěma dveřmi, v prostorách garážového stání jsou v samostatné místnosti odpadní kontejnery. Dům má dva vchody, jeden přímo přes garáž a druhý okolo dopisních schránek. Dům je přístupný pouze registrovanými čipy a je hlídaný kamerovým systémem.

Areál je uzavřený, hlídaný ochrankou 24 hodin a vjezd je možný pouze přes závoru. Každý obyvatel areálu má automaticky zařízení k otevření závory a garáže. Areál také nabízí oplocenou a uzamykatelnou louku na slunění a dětské hřiště. Parkování, nad rámec místa v garáži, je možné v areálu podél chodníku a na vyhrazených volných místech. V prostorách areálu se nachází kontejnery na tříděný odpad.

V zeleném pásu podél říčky Rokytky postupně vzniká jedinečná rezidenční čtvrť, která nabízí svým obyvatelům nejen úžasného bydlení k navazující přírodě, ale i velmi dobře dostupnou dopravní a občanskou vybavenost, metro trasa B Kolbenova, tramvajová zastávka Podkovářská, NC Galerie Harfa a Fénix, vše v bezprostřední blízkosti domu. Pro rodiny s dětmi nabízí oblast blízkou dostupnost školky a školy, dětský klub Edu Bubo v přímém sousedství areálu a bohaté vyžítí na dětských hřištích. Pro sportovce je nabízí jedinečná možnost přímo z areálu nastoupit na cyklostezku po které lze dojet do Troji, nebo centra města s minimem křížení silnic. Dostupnost fitness louky, fitness stezky okolo Rokytky a blízkost ragbyového hřiště nabízí další možnosti vyžití.

Eva Jakoubková

Kontaktujte makléře

Eva Jakoubková

+420 720 482 184

[email protected]

prodáno
KategorieByty 3+kk
LokalitaJana Přibíka, Praha - Vysočany
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná81 m²
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
G (PENB nedodán)