Prodej chalupy - Mařenice, Ev.č.: 05404

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej částečně podsklepené roubené chalupy, která se nachází v klidné části obce Mařenice v Lužických horách na Českolipsku.

Jedná se o prostornou nemovitost s užitnou plochou 176,3 m² stojící na pozemku o rozloze 1134 m², který je osázen okrasnými keři a poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci a odpočinek.

Dispoziční řešení: v přízemí se nachází prostorná chodba, světnice s kuchyní, pokoj a koupelna s WC. V patře se nachází 2 pokoje a menší pavlač. Součástí objektu je kůlna a stodola.

Vytápění objektu je řešeno lokálně, voda z vodovodního řadu, napojení na septik a trativod.

Střecha po rekonstrukci cca 27 let (šindelová krytina).

Nemovitost je vhodná pro rodinu, která hledá klidné bydlení nebo investiční příležitost.
V docházkové chůzi od nemovitosti se nachází restaurace, obecní úřad s poštou a knihovnou, kostel, prodejna potravin a autobusová zastávka.
Mařenice a její okolní krajina Lužických hor nabízí širokou škálu možností sportovních, turistických a rekreačních aktivit. Okolní lesy jsou ideální pro pěší vycházky, cykloturistiku a houbaření či v zimě běžkování. V nedalekých Heřmanicích se nachází osmnácti jamkové golfové hřiště a v saském Olbersdorfu na druhé straně hor je vyhřívané koupaliště. Škola, školka, lékař či supermarket se nacházejí v blízkém Cvikově. Mařenice leží cca 110 km z Prahy, 20 km z České Lípy a 30 km z Liberce. Do saské Žitavy je to 16 km.

Energetická třída G je uvedená dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Helena Stráníková

Kontaktujte makléře

Helena Stráníková

+420 734 570 033

[email protected]

prodánovčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChalupa
LokalitaMařenice 199
OkresČeská Lípa
Velikost4 pokoje
Plocha užitná176 m²
Plocha pozemku1.134 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Sklepano
KomunikaceZpevněná
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaAutobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadSeptik
TopeníLokální tuhá paliva