Prodej rekreační chaty - Hora Svaté Kateřiny, Ev.č.: 04645

Popis

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej rekreační chatky v malebné vyhledávané obci Hory Svaté Kateřiny v Krušných horách. Chatka se nachází ve svahu s nádherným výhledem na okolí a přímo k chatce se autem dostanete po městské polní komunikaci. Tato nemovitost je vedena pod číslem evidenčním jako objekt rodinné rekreace. Chatka je ve spodní části zděná a vršek je dřevěný . Dispozice je: vstupní veranda, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyňkou,ložnice a sklep.
Chatka je napojena na elektřinu s vlastními hodinami, vytápění je řeseno kamny na tuhá paliva a voda do chatky není přivedena. V přímé blízkosti je rybníček a potok protékající 50 m od chatky. Pitná voda je 100 m od nemovitostí kam si chataři pro ní zdarma docházejí . WC je řešeno do septiku s trativodem. WC má nádobku na splachování kam se musí voda dolévat. K chatce patří dřevěná kůlna která slouží k úschově dřeva a nářadí. Okolí nemovitosti je pečlivě udržované a osázené dřevinami.
Na pozemku je zhotovené posezení s ohništěm. Okolí této nemovitosti nabízí příjemné procházky po okolí a koupě této nemovitosti zaručuje nádhernou relaxaci a klid k odpočinku. Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu lokality a příznivé ceny.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

prodáno
KategorieChata
LokalitaHora Svaté Kateřiny
OkresMost
Velikost2 pokoje
Plocha užitná44 m²
Plocha pozemku276 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce