Prodej bytového domu - Krásná Lípa, Ev.č.: 05161

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí bytový dům v obci Krása Lípa. Nemovitost je složena ze čtyř bytových jednotek 3+1, 3+1, 2+1 a byt 1+1, který je hotový a schází jen zkolaudovat.
V přízemí nemovitosti se nachází byt 3+1 a byt 1+1, do druhého patra vedou betonové schody a zde se nachází bytová jednotka 3+1 a 2+1. V podkroví tohoto domu by bylo možné vybudovat další bytovou jednotku. Momentálně je zde posilovna a místnosti pro sušení prádla atd.
Nemovitost je napojena na městskou vodu, kanalizace je řešena jímkou s přepadem.Topení je centrální na tuhá paliva. Prodávající doporučuje koupit nový kotel a nechat vyvložkovat komín. Na nemovitosti jsou částečně vyměněna plastová okna. Střecha je v dobrém stavu, z jedné strany
je použita jako kritina falcovaný plech a z druhé strany hliník. Tři byty mají vlastní elektroměr a čtvrtý byt má elektrické odpočtové hodiny. Okolo tohoto bytového domu je menší zahrada, na které lze z jedné části zaparkovat vozidla a v druhé části domu zhotovit možné posezení. Nemovitost se bude prodávat prázdná, bez nájemních smluv a nájemníků. Naše společnost se ráda ujme obsazení a správy tohoto domu. Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu lokality a ceny. Financování Vám rádi zajistíme.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

prodáno
KategorieČinžovní domy
LokalitaKyjovská, Krásná Lípa
OkresDěčín
Plocha užitná300 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
G (PENB nedodán)