Prodej bytového domu s komerčním prostorem v Rumburku, Ev.č.: 05249

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej bytového domu s komerčními prostory.
Tato nemovitost se nachází v centru města Rumburk na vyhledávaném klidném místě. Nájemní dům disponuje 6 byty o dispozicích ( 2x byt 2+1, 1x byt 3kk , 2x byt 3+1 a 1x byt 1+1) a dvěmi komerčními prostory.
Nemovitost prošla dlouhodobou rekonstrukcí a to jak interiérů, tak celého domu. Rekonstrukce domu spočívá v zateplení zadní části domu, celkovou novou fasádou, plastovými dvoukomorovými okny, střešní krytiny, která je z pásové šindele, odvětráváním, částečnými rozvody odpadů a vody. Interiéry bytů až na jeden jsou kompletně zrekonstruovány. V nemovitosti je sklepní prostor, který se také pronajímá nájemníkům. Byt v posledním patře o velikosti 1+1 jde předělat na byt o velikosti 3kk. Každá bytová jednotka má vlastní hodiny na elektřinu, plyn a poměrné odpočtové hodiny na vodu. Byty jsou vytápěny plynem a každý z bytů má svůj nový plynový kotel, který je umístěn v bytové jednotce. Voda je z městského řádu a kanalizace je napojena na městskou kanalizaci. K domu náleží zahrada, která se nachází v zadní části domu a je dána nájemníkům k užívání.
Nájemníci v bytech jsou dlouhodobí se 100% platební morálkou. V komerčních prostorech jsou také nájemci, kteří jsou zde dlouhodobě. Tato nemovitost je výhodná dlouhodobá investice.
Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu velmi dobré lokality, stavu nemovitosti a její výtěžnosti.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zprostředkujeme prohlídku a podáme více informací.
Financování Vám zdarma zajistíme.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

rezervováno
KategorieČinžovní domy
LokalitaTřída 9. května, Rumburk - Rumburk 1
OkresDěčín
Plocha užitná900 m²
Plocha pozemku435 m²
Počet podlaží4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
G (PENB nedodán)