Prodej rodinného domu v Rumburku, Ev.č.: 05049

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupeni nabízí prodej nájemního domu v obci Rumburk. Tato nemovitost je vedena v katastru nemovitosti jako bytový dům, ale momentálně slouží jako nájemní dum se čtyřmi bytovými jednotkami o velikosti 2x 1+1, 2+1, 3+1. Tyto bytové jednotky prošly kompletní rekonstrukcí elektřiny, vody, odpadů, koupelen, podlahových krytin, kuchyňské linky se spotřebiči, plastová okna v celém domě.
V nemovitosti byla také zhotovená úplně nová plynová kotelna s vlastním nově vyvložkovaným komínem a samostatným odpočtem tepla pro každý byt. Podružné hodiny jsou instalovány ke každému bytu jak u vody, tak u elektřiny.
Odpad je řešen septikem s trativodem. Střecha je původní s břídlicovou krytinou.
Byty jsou pouze částečně pronajmuty z důvodu prodeje domu. Nynější nájemní smlouvy lze ukončit a nastavit veškeré nájemní smlouvy dle požadavků nového vlastníka. Nemovitost lze koupit i se sousedním domem, který je ve stavu hrubé stavby, ale není to podmínkou.
Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu klidné lokality, velmi dobrého stavu všech bytových jednotek a příznivé ceny. Financování Vám rádi zdarma zajistíme

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

prodáno
KategorieČinžovní domy
LokalitaRumburk
OkresDěčín
Plocha užitná350 m²
Plocha pozemku371 m²
Plocha zastavěná179 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)