Bytový dům Varnsdorf, Nezvalova, Ev.č.: 05337

Popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme bytový dům Varnsdorfu ulice Nezvalova.

Nemovitost sestávající z 12 bytových jednotek, které jsou rozděleny na 4 byty typu 1kk o velikosti 38 m² a 8 bytů typu 2kk o velikosti 43 m², dosahuje měsíčního výnosu 89.000 Kč. K tomuto příjmu přispívá i pronájem 6 garážových stání, které generují dalších přibližně 12.000 Kč měsíčně. Celkový roční výnos z pronájmu tak činí přes 1.068.000 Kč.

Všechny bytové jednotky jsou v současnosti pronajaty na základě smluv na dobu jednoho roku. Díky výjimečné spokojenosti a důvěře dlouhodobých nájemníků bylo u spolehlivých klientů možno prodloužit smlouvy na dvouleté období. Tento krok zajišťuje stabilní příjem a minimalizuje otázky spojené s obsazeností jednotek.

V průběhu posledního roku proběhla investice do zlepšení nemovitosti, což zahrnovalo instalaci nové střechy a aktualizaci elektroinstalací v garážích. Tyto investice nejenže zvyšují hodnotu a atraktivitu bytového domu, ale také zajišťují, že nemovitost je vynikajícím stavu, což znamená, že v dohledné budoucnosti nejsou zapotřebí další větší investice kromě běžné údržby.

Pavel Nechutný

Kontaktujte makléře

Pavel Nechutný

+420 604 723 312

[email protected]

15 500 000 Kč
KategorieČinžovní domy
LokalitaNezvalova, Varnsdorf
OkresDěčín
Plocha užitná496 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
G (PENB nedodán)