Prodej komerčních prostorů ve Varnsdorfu, Ev.č.: 01645

Popis

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí soubor komerčních nemovitostí v centru obce Varnsdorf. K prodeji se nabízí dřevěný rodinný domek a dvě patrové zděné budovy. V přízemí první budovy se nyní nachází autoopravna, 1.NP se využívá jako skladové prostory autoopravny. Vytápění je řešeno plynem, voda a kanalizace městská. Kompletní rekonstrukce střechy v roce 2019.

V přízemí druhé budovy se nachází garáž, sklad a dílna. Do druhého a třetího patra vedou zděné schody. Prostory v těchto patrech jsou momentálně nevyužité.

Rodinný dřevěný domek je nyní využíván jen z jedné poloviny. Nachází se zde byt o velikosti 3+1 s prostornou koupelnou a dvěma WC. Druhá část nemovitosti je určena k rozsáhlé rekonstrukci. Byt je vytápěn plynem, voda a kanalizace jsou městské.
Celý areál je vedený jako občanská vybavenost a je určený k provozování autoservisu. K celému areálu patří společné nádvoří, které je vydlážděno kostkami. Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu umístění a ceny. Financování Vám rádi zdarma zajistíme.

Eva Jakoubková

Kontaktujte makléře

Eva Jakoubková

+420 720 482 184

[email protected]

prodáno
KategorieObchodní prostory
LokalitaVarnsdorf
OkresDěčín
Plocha užitná450 m²
Plocha pozemku1.518 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
G (PENB nedodán)