Prodej rodinného domu - Bílý Kostel, Ev.č.: 05299

Popis

Naše společnost Vám představuje v exkluzivním zastoupení prostorný rodinný dům v klidné lokalitě Bílého Kostela, pouhých 10 minut jízdy od Liberce. Tento zděný dům se rozkládá na dvou patrech a nabízí ideální prostor pro pohodlné bydlení s možnosti vlastní realizace. S novými dřevěnými dvoukomorovými okny a kombinovaným topením které je řešeno plynovým a elektrickým kotlem zajišťuje vytápění dle vlastního výběru .
První patro domu disponuje samostatným WC, koupelnou, kuchyní, obývacím pokojem a dětským pokojem. Druhé patro nabízí chodbu, samostatné WC, koupelnu, kuchyni spojenou s obývacím pokojem, dětský pokoj a ložnici. Je potřeba dodat , že druhé patro má snížené stropy, které byly takto zhotoveny už při výstavbě domu. Interiér domu je možný k okamžitému užívání, ale nabízí se také potenciál pro osobní úpravy a rekonstrukce dle vašich představ v celé nemovitosti.
Dům je napojen na vodovodní síť městského řádu a kanalizaci je řešena septikem. Nemovitost je podsklepena jednou místností a samozřejmostí je prostorná půda, kterou vlastník využíval i k uskladnění sena. K dispozici je také prostorná zahrada o rozloze cca 1170 m² s dvěma plechovými garážemi. Nemovitost bude při prodeji kompletně vyklizena. Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu příznivé ceny. Proto nezmeškejte tuto příležitost a kontaktujte nás pro realizaci prohlídky! Financování Vám rádi zdarma zajistíme.
S přáním hezkého dne

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

rezervováno
KategorieRodinné domy
LokalitaBílý Kostel nad Nisou
OkresLiberec
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná110 m²
Plocha pozemku1.170 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)