Prodej rodinné domy, 450 m² - Dolní Podluží, Ev.č.: 05430

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej rodinného domu v centru obce Dolním Podluží. Tato nemovitost dříve složila jako rekreační objekt pro soustředění a odpočinek převážně dětí. Hlavním vstupem se dostaneme do přízemí nemovitosti, kde se nachází velká obývací místnost s kapacitou 35 osob. V této místnosti se nachází funkční krb, který slouží jako alternativní vytápění této místnosti. Dále se v přízemí nachází kuchyně, sklad, samostatné panské a dámské toalety se sprchami, kotelna, zadní vchod na zahradu. Do prvního patra se dostaneme po dřevěných schodech, kde se nachází sedm obytných místností, sociální zázemí s WC a sprchy. Do druhého patra vedou také dřevěné schody a v tomto patře se nachází čtyři obytné místnosti s 26 lůžky. Topení v této budově je řešeno elektrickým vytápěním. Kanalizace a voda je řešena z městského řádu.
Nemovitost je podsklepená a součástí prodeje je i pozemek sloužící jako zahrada s možností parkování vozidel. Vjezd na tuto zahradu je přímo z hlavní komunikace.
Tato nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě blízko dvou sjezdovek, vyhledávané poutní Křížové cesty, zříceniny Tolštejn. Tato lokalita je vyhledávaná pro svou lokalitu, cyklostezkami vedoucími Českosaským Švýcarskem, ale také v nedalekém Německu. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

3 490 000 Kčvčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaDolní Podluží 195
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná450 m²
Plocha pozemku1.175 m²
Plocha zastavěná217 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední elektrické