Prodej rodinného domu s obchodem v Dolním Podluží, Ev.č.: 05137

Popis

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí samostatně stojící roubený rodinný dům se zděnou přístavbou a boční přístavbou momentálně využívanou jako obchod o zastavěné ploše ca. 170 m2.

Nemovitost má následující dispozici:
Dispozice 1. NP - chodba, schodiště, obytná kuchyně, pokoj, veranda, koupelna, 3 x místnost sloužící jako sklad.
Dispozice 2. NP - podkroví, chodba, dva pokoje a tři komory, dále pak přímý vstup na venkovní terasu.

Vstup do domu a do obchodu je přímo z místní komunikace. Dům je napojen na el. proud, veřejný vodovod, zemní plyn je ukončen závěrem v zapuštěné skříňce venkovní zdi obchodu. Odkanalizování je do septiku s přepadem, přívod pitné vody je ve sklepě. Zdrojem teplé vody je el. boiler. Okna jsou původní dřevěná, špaletová. Střecha je pokryta štípanou břidlicí, umělým šindelem, na prodejně je falšovaný plech s nátěrem.

K nemovitosti přísluší i rozsáhlá zahrada o velkosti ca. 1.800 m2. Na zahradě jsou okrasné a ovocné stromy. Celý pozemek je oplocen. Nemovistost prošla částečnou rekonstrukcí po záplavě v srpnu 2010. Dům je zachovalý, je však určen k rekonstrukci.

Cena domu je včetně provize, kompletního právního servisu a ostatních služeb. Je možno financovat hypotékou, s jejímž sjednáním Vám, po domluvě, může pomoci náš hypoteční specialista.

Pavel Nechutný

Kontaktujte makléře

Pavel Nechutný

+420 604 723 312

[email protected]

prodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaDolní Podluží
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná180 m²
Plocha pozemku2.223 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)