Prodej Hotel Jef - Doubice, Ev.č.: 05402

Popis

Chcete vlastnit kousek ráje v srdci Českého Švýcarska? Máte rádi přírodu, čistý vzduch a hledáte podnikatelskou příležitost? Pak mám pro vás něco speciálního!

V malebné obci Doubice, nacházející se v překrásné krajině Českého Švýcarska a Lužických hor, nabízíme ve výhradním zastoupení k prodeji fungující Hotel Jef. Tento hotel disponuje terasou a stylovou restaurací Krčma u Rytíře. Lokalita Doubice je výjimečná svým umístěním v nádherné přírodě a patří mezi místa s nejčistším vzduchem, což z ní činí velmi žádanou rekreační oblast. Tato lokalita je doslova pohádková – ne nadarmo si ji pro své volné chvíle zvolil i Karel Gott s rodinou. Připravte se na dechberoucí krajiny, které vás okouzlí na první pohled.

Budova Hotelu Jef a pozemky mají celkovou rozlohu 4600 m². Pozemky kolem hotelu jsou rovinaté, udržované a převážně travnaté, což nabízí široké možnosti pro další realizace, jako například odpočinkové zóny, sportovní aktivity, bazén, zahrádku nebo skleník.

Hotelové Zařízení:
Hotel je starší, ale velmi dobře udržovaný a prošel několika rekonstrukcemi. Od roku 1998 jej provozuje jeden majitel, a za ta léta si hotel získal stálou klientelu, Hotel je ideální pro pořádání kulturních akcí díky dostatečně velkému prostoru.
Obsazenost hotelu dosahuje během jarních, letních a podzimních měsíců 90 % kapacity. V zimních měsících je obsazenost mírně nižší.

• Kapacita: Až 95 hostů
• Počet pokojů: 32 (2, 3 a 4 lůžkové)
• Vybavení pokojů: Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha, WC). Část pokojů byla čerstvě renovována v zimě 2023/2024 s novými podlahami.
• Další ubytování: 2 chatky s francouzským oknem, každá má vlastní WC a sprchu.

Byt a Restaurace
• Byt: Krásný, slunný renovovaný byt s novou kuchyní, 3 pokoji, koupelnou a dvěma WC. Možno pronajímat jako apartmán.
• Krčma u Rytíře: Stylová restaurace s kapacitou až 60 míst a navazující terasou, která pojme až 80 hostů. Část terasy je zastřešena a je zde možnost grilování na pevně stojícím grilu.
• Další restaurace: Prostorná restaurace uvnitř hotelu (cca 135 m²) pro až 100 hostů, s navazující místností s malým parketem a pódiem (cca 65 m²). Ideální pro pořádání koncertů, svateb, oslav a různých akcí.

Další Vybavení
• Klubovna a cvičební sál: V 1. patře jsou dvě prostorné místnosti (každá o rozloze 100 m²), jedna slouží jako klubovna, druhá jako moderně vybavený cvičební sál s 20 ks spinning kol, běžícími pásy, bosu a TRX. Další malá posilovna je v suterénu.
• Voliéra: Pěkná voliéra s papouškem.
• Wellness: Místnost pro úschovu kol a malé wellness (v současné době není v provozu) s malou saunou, vířivou vanou a prostorem pro masáže a přístrojovou lymfodrenáž.

Technické Detaily
• Voda: Dodávána z obecního vodovodního řadu (obec drží nejnižší možné ceny).
• Odpady: Řešeny vlastní bio čističkou.
• Topení: Moderní 2 kotle na uhlí se zásobníky značky Kovarson splňující ekologické normy. Ve 2. patře budovy jsou akumulační kamna.

Parkování a Přístup
• Parkování: Dostatečně velké oplocené parkoviště s kapacitou pro všechny hosty a 2 autobusy, které se může zamykat. Menší parkoviště je ještě před hotelem.
• Přístup: Vstup do hotelu Jef je možný čtyřmi vchody. Hlavním vstupem se vstupuje přímo do prostorné vstupní haly s recepcí, dalším vchodem přes terasu do Krčmy u Rytíře. Z parkoviště je také přístup do hotelu a další vstup je z rampy pro dovoz zboží.

Hotel Jef je možné prodat s veškerým výše popsaným zařízením. Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Pavel Nechutný

Kontaktujte makléře

Pavel Nechutný

+420 604 723 312

[email protected]

30 000 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaDoubice
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná2.000 m²
Plocha pozemku4.600 m²
Plocha zastavěná850 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Bezbariérovýano
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední tuhá paliva

Soubory ke stažení