Prodej rodinného domu v Jiřetíně pod Jedlovou, Ev.č.: 05121

Popis

Prodej rodinného domu v Jiřetíně pod Jedlovou, vesnice roku 1998 v jedné z nejkrásnějších lokalit Lužických hor.

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům, který je vhodný i pro vícegenerační bydlení.

Samostatně stojící dům se nachází v klidné ulici, v bezprostřední blízkosti historického náměstí města. Skládá se ze tří aktuálně obývaných pater. Celý dům je podsklepen. V jeho suterénu se nachází garáž, která má přímý vjezd z pozemní komunikace.

Všechny tři obytná podlaží jsou stejně dispozičně řešena. V každém z nich se nachází prostorný obývací pokoj, ložnice a kuchyně, dále pak samostatná komora. Všechny místnosti jsou průchozí.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází koupelna, dům disponuje dvěma samostatnýma WC, jedno v přízemí a druhé v mezipatře.

K domu náleží dva balkony, jeden půlkruhový, směřující do ulice, a druhý větší, s výhledem do přilehlé zahrady, k dispozici je i prostorná terasa s výhledem do krajiny a zahrady. Ta může být oblíbeným prostorem pro Váš odpočinek a také ideálním místem pro pěstování ovoce a zeleniny. K domu náleží zděná garáž, další parkování je možné na oploceném pozemku.

Dům je v dobrém udržovaném stavu, byl již částečně rekonstruován, především jeho přízemí. Střecha plechová. V části domu byla nainstalována nová plastová okna.

Vytápění zajišťuje kotel na pevná paliva. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. V nemovitosti jsou zavedeny inženýrské sítě, a to kanalizace ( jímka ), obecní vodovod, elektřina.

Velmi dobrou občanskou vybavenost najdete v blízkém Jiřetíně pod Jedlovou. Je zde školka, pošta, market, restaurace, popřípadě sportovní areál s letním bazénem.
Obec je vyhlášená jako turistické a sportovní centrum Lužických hor a Národního parku České Švýcarsko.

Kompletní financování Vám samozřejmě zdarma zajistíme.

Pavel Nechutný

Kontaktujte makléře

Pavel Nechutný

+420 604 723 312

[email protected]

prodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaNádražní 268, Jiřetín pod Jedlovou
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná170 m²
Plocha pozemku180 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)