Prodej novostavby v Jiříkově, Ev.č.: 04934

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej novostavby s číslem popisným v obci Jiříkov v klidné a vyhledávané části této obce. Tato novostavba je před dokončením a zbývá pouze položit podlahy, dořešit zdroj tepla, který si dle vlastního výběru vybere nový majitel a ostatní drobnější úpravy.
Dům je zděný, z venkovní strany zateplen 15 cm polistirenem, kritina střechy je z betonových tašek, první patro je z vnitřní strany zatepleno 5 cm vatou a vše obloženo sádrokartonem. Voda a kanalizace jsou městská. Topení v prvním patře a ve spodní koupelně je řešeno podlahovým vytápěním .
K vytápění nemovitosti by měl sloužit buď elektrokotel, nebo tepelné čerpadlo. Nemovitost má vlastní komín, který vede do suterénu nemovitosti do obývacího pokoje a má sloužit k alternativnímu vytápění suterénu.
Dispozice toho domu je následující: Hlavním vchodem se dostaneme do předsíně domu z které vede samostatný vchod do garáže, technické místnosti kde je umístěn elektrický bojler, koupelny a obývacího pokoje.
Obývací pokoj je řešen společně s kuchyní a z tohoto prostoru se dá jít na zahradu přes balkonové dveře. Do obývacího pokoje vede komín a zde by měl být umístěn krb, nebo krbová vložka. Do prvního patra se dostaneme po dřevěných schodech. V tomto patře se nachází chodbička, ložnice, dva dětské pokoje a koupelna s rohovou vanou a WC. Součástí tohoto patra je balkon na který se vchází z ložnice a koupelny z jeho výhledu se díváte na celou zahradu domu. K nemovitosti patří rovinatý pozemek o velikosti 1025m2, kde je možné v budoucnu umístit bazén. Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu ceny, stavu a klidné lokality. Financování Vám rádi zdarma zajistíme.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

prodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaBřezinova, Jiříkov
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná152 m²
Plocha pozemku1.025 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)