Prodej Rodinného domu - Nový Bor - Janov, Ev.č.: 04639

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupeni nabízí nádherný rodinný dům ve vyhledávané lokalitě v Novém Boru - Janov.

Dispozice domu: vjezd do nemovitosti přes automaticky ovládané vrata přímo až ke garáži.
Vstupními dveřmi se dostanete do chodbičky, ze které je možno vejít do velmi prostorné dvou garáže, která má automatická vrata. Dalšími dveřmi vejdete do místnosti, která slouží jako odpočinková místnost, z této místnosti se vchází do kotelny a samostatného WC. Dalšími dveřmi vejdete do obývací části rodinného domu, kde se nachází prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, jídelním koutem a kuchyní. Z obývacího pokoje a kuchyně se dá vejít na terasu u zadní části domu. Do patra vedou velmi hezké dřevěné schody. V patře jsou tři obytné pokoje, nyní sloužící jako ložnice a dva dětské pokoje. Na tomto patře se také nachází koupelna s vanou a WC.

U nemovitosti se dále nachází zděný přístavek, který slouží k uskladnění zahradni techniky, dřeva a také část tohoto přístavku slouží jako příjemné posezení v nepříznivém počasí.

K Nemovitosti patří pozemek o rozloze 4111m2 , který je mírně svažující a neustále pečlivě udržovaný. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, udržované záhonky a to vše dává příjemný pocit při relaxaci a odpočinku na terase. Dále se na zahradě nachází nadzemní bazén a nedodělaný rybníček.

Dům je napojen na městskou kanalizaci, voda je také městská , ale je zde i vlastni studna. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, v obývacím pokoji jsou krbové kamna s výměníkem, která jsou napojena na stávající okruh vytápění celého domu. Na zahradě je zabudovaná tříkomorová plastová nádrž sloužící k úschově vody na zalévání.

Vybavení domu je součastí prodeje.

Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvody vyhledávané lokality, stavu nemovitosti. Financování Vám rádi zdarma zajistíme.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

prodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaNový Bor - Janov
OkresČeská Lípa
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná277 m²
Plocha pozemku4.111 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)